Prawie 179 milion skrzynki ostra biegunka zdarzają się każdego roku w USA.

W Stany Zjednoczone, w przybliżeniu 179 milion skrzynki ostra biegunka zdarzają się każdego roku, i najwięcej tamte skrzynki są zupełnie do uniknięcia przy Houston wnioskujący w New England Journal medycyna przeglądowy artykuł, badacz od uniwersytetów teksańskich zdrowie nauki centrum. (UTHealth)

Herbert L, M.D, dyrektor centrum dla zaraźliwych chorob przy UTHealth szkołą w zdrowych dorosłych. DuPont., zdrowie publiczne, egzamininować aktualne przyczyny, zapobieganie strategie i traktowanie dla ostrej biegunki. Mówi główne przyczyny diarrheal infekcje zawierają norovirus wybuchy i foodborne patogeny z najwięcej przybycia od skażonych obfitolistnych zielonych warzyw.

Produkt spożywczy jest pospolitym źródłem należnym foodborne jelitowa choroba biegunka. Najwięcej konsumentów no są świadomi i dużo no przychodzą od krajów rozwijających się one. że 98 procentów szpinak i sałata kupujący od sklepów spożywczych no sprawdza Jeden nauka pokazywał że 2 procentu który sprawdza, 40 procentów nie udać się inspekcję i mógł zanieczyszczający inscenizowaniem E lub Salmonella. Coli.

"konsumenci potrzebują dawać ich obfitolistnym zieleniom skąpaniu i prysznic po to, aby upewniał się je jest bezpieczna jeść," mówi DuPont, instruuje że obfitolistne zielenie muszą moczący w pucharze i wtedy opłukują gruntownie wodą bieżącą przez colander unikać contaminants woda lub zlew zanim spożycie po to, aby.

Noroviruses jest głównym przyczyną diarrheal infekcje i jest odpowiedzialny dla 50 procentów wybuchy należni wysoki potencjał dla osoby rozszerzania się. Wybuchy są szczególnie pospolici w zamkniętych populacjach tak jak statki wycieczkowi, karmiący stwarzają ognisko domowe, dormitoria i szpitale. Osiemdziesiąt trzy procentu śmierć od ostrej biegunki w Usa zdarza się w dorosłych wiekach 65 lub stary co słabych systemy odpornościowych i często przebywają w zamkniętych populacjach.

Ja jest znacząco dla ludzi które doświadczają objawy szukać pomoc medyczną" mówją DuPont. "jeżeli są chorymi długi niż 48 godzinami, febrę lub są przelotnym krwistym biegunką,"

Diarrheal zdrowie komplikacje są ważnymi niedocenionymi koncernami, DuPont mówi. Po jelitowej infekci, mała liczba ludzi rozwija chronicznych warunki jak artretyzm (IBS), gniewliwej kiszki syndrom albo nawet autoimmune choroby jak Barre syndrom, forma paraliż. Te komplikacje zazwyczaj afekt ludzie który wystawiał patogeny które powodują surowego jelitowego rozognienie w ludziach które są chorzy, młody i dla IBS, w tamto które już rozdają z depresją lub chronicznym niepokoju nieładem.

DuPont mówi jego analizę aktualni traktowania dla ostrych biegunek przedstawień potrzeba dla antybiotycznego traktowania dla pewnych infekcj. Obecnie używać leki dla biegunki taktują objawy i łagodzą ból, ale te traktowania no skracają choroby. Te leki są szczególna wartość dla tamto które zostać chorymi podczas gdy podróżujący pozwolić ludzi brać autobusów loty lub wycieczki.

Clostridium lub "C diff" kojarząca biegunka, jest jeden przeważajace przyczyny śmiertelna choroba od biegunki i zazwyczaj wyłania się podczas lub po szpitala pobytem w ludziach które biorą antybiotyki. Nasz aktualna terapia dla C diff jest nieodpowiednia, z wysokimi wskaźnikami nawrotna choroba, mówi DuPont. Sugeruje rozwijać szczepionki zapewniać ochronę przeciw C difficile i używać odchodowego microbiota przeszczepienie dla ludzi z wieloskładnikowymi recydywami C diff. (stawia zdrowe bakterie od jelita chora osoba)

DuPont przeglądowy artykuł uwypukla w Kwietnia 17 zagadnieniu New England Journal medycyna.

ŹRÓDŁO uniwersytetów teksańskich zdrowie nauki centrum przy Houston 

Advertisement