WLSA'S konwergenci szczyt skupiać się na globalnej adopci umożliwiająca opieka zdrowotna

Życie nauki Alliance (WLSA) powiedzieli dzisiaj że swój ninth roczny konwergencja szczyt tutaj w przyszłym miesiącu skupia się na dokonywać szeroką globalną adopcję umożliwiająca opieka zdrowotna podczas gdy tempo innowacja w związanych zdrowie i ogłoszeń towarzyskich zdrowie rozwiązaniach przyśpiesza.

"technologia sektor "odkrywał" opieka zdrowotna rynek, więc technika no jest problemu; adopci zagadnienie," powiedział WLSA prezydent i dyrektor generalny Robert b. mcCray.  "wiedzę i narzędzia załatwiać łamanego opieka zdrowotna modela.  Teraz potrzebujemy pokonywać bariery adopcja związani zdrowie więc "angażujący zdrowie konsumenci przez cały światu uświadamiają sobie korzyści który dostarczać unosi technologia.  Pojawienie się angażujący zdrowie konsumpcyjny ruch i swój wpływ na systemu opieki zdrowotnej będzie kluczowym tematem ten roku konferencja."

mcCray powiedział bariery adopcja jest rezultatem kultura cierpliwa zależność na nieprzezroczystym systemu opieki zdrowotnej który no jest wystarczająco odpowiedzialny dla swój kosztów, ilości lub zdrowie wyników.  Kluczowe bariery zawierają transactional pieniężnego modela niekonkurencyjni prawa, które no mogą utrzymywać up z tempem technologiczny osiągnięcie. który nagradza pojemności nie ilość, ten przysługi klinicyści nad pacjentami  Innowatorzy upełnomocniają konsumentów i pacjentów z narzędziami "zdrowie demokratyzacja" tak jak:

  • Przyrząda które umożliwiają konsumenta precyzyjnie diagnozować wiele choroby w domu;
  • Informacja o ilości i koszt szpitale i lekarki umożliwiać poinformowanych wybory;
  • Dogodni miejsca dla opieki, tak jak detaliczne apteki; i,
  • Opierający się narzędzia które upełnomocniają jednostki bawić się znacząco rola i czasem odkrywać przyczynę ich swój choroba zanim system opieki zdrowotnej.

- i firmy które dzielą pragnienie widzieć związanych zdrowie zastosowania adoptowali szeroko, w ten sposób przekształcać koszt dostarczać istotną opiekę zdrowotną i dostawę. Wlsa's konwergenci szczyt Maj 14, 16 przy Omni San Diego hotelem zbiera się kilkaset przedmiotów ekspertów  Maja 14 sesja jest dla WLSA członków, podczas gdy Maja 15-16 sesje są otwarte społeczeństwo.

Więcej niż 30 CEOs zawrzeć wśród myśl liderów mówi przy ten roku konferencją.  Wśród mówców jest:

  • Jeff Arnold, kreatywnie chimeryk w opiece zdrowotnej, technologii i środkach która zakładali webMD, jest przewodniczącym i dyrektorem generalnym Sharecare online zdrowie i wellness zaręczynowa platforma, tworzył z Dr. Mehmet Oz. Sharecare pomocy ludzie żyją zdrowych życia łączyć one uosobeni zasoby wliczając lokalnych opieka zdrowotna dostawców, wysokiej jakości informacja od ekspertów interaktywni programy i kliniczni decyzi poparcia narzędzia wliczając swój wyłączność na wywiad app askMD. Pomyślny seryjny przedsiębiorca, Arnold także zakładał howStuffWorks i ilości Diagnostyczne usługa, zdobywać Matria opieką zdrowotną., który sprzedawał odkrycie komunikacje, Arnold przedstawia głównego wątek tytułującego "Otwierający Ludzkiego potencjał Przez populacj zdrowie zarządzania."
  • Dr. Leroy kapiszon, MD, PhD, prezydent i współfundator instytut dla system biologii. Znakomici wkłady Dr. Okapturzający mają rozbrzmiewająco skutek na popieraniu nauka od 1960s. Dr. kapiszon wymagał w rozwoju pięć instrumentów krytycznych dla współczesnej biologii która otwierał drzwi i erę duzi dane w wysokiej przepustowości biologiczni dane biologii i medycynie., Dr. kapiszon teraz zapoczątkowywa nowych podejścia P4 proroczy, prewencyjny, uosobiony i bezpośredni, -- i ostatnio wsiadać na statek na tworzyć P4 projekt pilotażowego który przekształcać opiekę zdrowotną. na 100.000 well jednostkach Dr. kapiszon zakładał 15 różnych biotechnologii firm wliczając, był współzałożycielem lub, Stosować Biosystems, Zintegrowani diagnostycy. Amgen, Rosetta, Darwin i Indi Cząsteczkowego
  • Ralph Simon, CEO Mobilium Globalny Limitowany i renomowany innowator w bezprzewodowych zastosowaniach.  W opóźniony 2013, Mobilium Afryka wszczynał pierwszy całościowego afrykanina dostawy wellness i sieci mobilną platformę znać jako Mądrze zdrowia centrum. Mobilium Afryka koncesjonował Mądrze zdrowia centrum Samsung pomagać operationalize sieć przez kilka kraje afrykańskich. Globalny fundusz dla pomocy, TB i malarii, jest oficjalnym uczestnikiem w Mądrze zdrowia centrum który poparcie światowa organizacja zdrowia.,

ŹRÓDŁO Bezprzewodowe nauki przyrodnicze Alliance

Advertisement