Tolero środków farmaceutycznych Alvocidib dostaje Osieroconego leka desygnat dla ostrego myeloid białaczki traktowania

Tolero Środek farmaceutyczny, Inc., sceny firmy rozwija traktowania dla poważnych hematological chorob, dzisiaj ogłaszający że Usa Food And Drug Administration (FDA) użyczał Osieroconego leka desygnat dla Alvocidib dla traktowania pacjenci z ostrą myeloid białaczką (AML). Alvocidib ono bada w pacjentach z średnim lub wysokiego ryzyka AML który ustala profilem kliniczne, cytogenetic i cząsteczkowe cechy, i typowo, jednostki z ten profilem biedną prognozę należną limitowane traktowanie opcje.

Użyczać Osierocony leka desygnat FDA dla Alvocidib w ostrej myeloid białaczce jest bardzo znacząco kamieniem milowym w programie rozwoju dla Alvocidib i uwydatnia nasz widok," powiedział David J. Bearss, Ph.D., Tolero's dyrektor generalny. "że to jest znacząco choroby teren wielka unmet medyczna potrzeba," "Tolero środki farmaceutyczni zadawalają z rezultatami który demonstrował w pacjentach z AML Alvocidib i aktywnie dążymy rozwój Alvocidib dla średnich i wysokiego ryzyka AML pacjentów które desperacko potrzebują nowe opcje dla traktowania ich choroba. Patrzejemy naprzód dzielić wyszczególniających nauka rezultaty które wspierają dalszy rozwój mieszanka przy nadchodzącym medycznym spotkaniem w tym roku." Alvocidib

Alvocidib oceniał w wieloskładnikowych fazy 2 próbach klinicznych wymaga w przybliżeniu 400 pacjentów z relapsed, linia frontu lub poprzednio bez leczenia AML/oporny, średni i wysokiego ryzyka. Alvocidib oceniał jako pojedynczy agent as well as w połączeniu z zatwierdzonymi agentami wliczając cytarabine i mitozantrone w te próbach. Alvocidib obecnie ono prowadzi dochodzenie w fazy 2 nauce dla traktowania średni i wysokiego ryzyka AML w połączeniu z standardem opieka agenci.

_Osierocony desygnat the FDA być użyczać promować the rozwój lek który celować warunek wpływać 200.000 lub mniej USA pacjent dorocznie i który być oczekiwać zapewniać znaczący leczniczy przewaga nad istnieć traktowanie. Osierocony desygnat kwalifikuje firmy dla korzyści które stosują przez wszystkie sceny leka rozwój wliczając przyśpieszonego zatwierdzenie procesu, siedem rok targowy elitaryzm po marketingowy zatwierdzenie, kredytów podatkowych na Usa próbach klinicznych, elekcyjności dla osieroconych lek dotacj i zrezygnowania pewne administracyjne opłaty.

ŹRÓDŁO Tolero Środek farmaceutyczny, Inc.

Advertisement