Kucbarski Medical Instynktowy Endoscopic Hemoclip teraz dostępny gastroenterologists

Instinct™ Endoscopic Hemoclip jest teraz dostępny gastroenterologists w ważnych globalnych rynkach. Klamerka używa zatrzymywać gastrointestinal (GI) obszaru krwawienie który jest warunkiem różnic którego wśród przez taktować być wymagający może krwawi., Instynktowa klamerka dwa odmianowej cechy która mogą pomagać lekarza dokonywać hemostasis szybko i łatwo. Najpierw Instynktowa klamerka wiruje 360 stopni tak, że lekarz może łatwo umieszczać je w idealnej pozyci. Po drugie klamerka wielką piędź na rynku tak, że lekarz może zakrywać wielkiego krwawiącego teren z jeden klamerką.

"Instynktowa klamerka jest ważnym postępem w terenie endoscopic hemostasis," powiedział Dr. David Carr, szef, podział Trawienne choroby przy Beth Izrael szpitalem, członek góra synaj zdrowie system. "Swój szeroki otwarcie, zdolność, spokój rozmieszczenie i bezpiecznie mucosal doczepianie, wirować solidnie, robimy mię istotnemu składnikowi nasz hemostatyczny narzędziowy zestaw."

Instynktowa klamerka jest MRI przypusczającym up to 3 pacjenci które Instynktową klamerkę mogą wciąż mieć MRI procedury robić jeżeli konieczny. tesla, w ten sposób Obliczonym 500 pacjentom na dzień w Stany Zjednoczone zaprzeczają MRI ponieważ wpojonego przyrząd tak jak defibrillator lub pacemaker.

"Kucbarski Medyczny zawsze robił priorytetowi słuchanie lekarz potrzeby i rozwija produkty które odpowiadają tamte potrzeby," powiedział Barry Slowey, globalny wspólnota biznesu lider dla Kucbarskiego Medical endoskopia podziału. "Więcej niż 400.000 klamerek umieszczają każdego roku w Usa samotnie, i lekarzi teraz dodatkowego narzędzie który pomaga one zatrzymywać gi krwawić w skutecznym sposobie i celować."

ŹRÓDŁA Kucbarski Medyczny

Advertisement