Lekarki, dentyści przystosowywa wzloty i upadki zmieniać Usa system opieki zdrowotnej

Kilka wiadomości ujścia zakrywali trendy w przemysle - zawierać jak dentyści które taktują Medicaid pacjentów podołają. 

Kaiser zdrowie wiadomość: Z Medycznymi długami Wzrasta, lekarki Są Agresywne O zapłatach
Niedawna ekonomiczna degrengolada i wzrastający use deductible wyjaśniamy. asekuracyjni plany "jechali pacjentów chcieć stawiać daleko płacić ich rachunki," Michael Czy ja jest dla modnego zastępstwa lub łamanej kości, dobrowolnie widzii pacjentów na haczyku dla $3.000 $5.000 deductible (złoto, 4/25).

Rynek: Lekarki Mogą Uczyć się Dużo Od dentystów
Dentyści uderzali złoto? Nie w usta ich pacjenci wszystkie miejsca w Medicaid ale, wewnątrz, program haniebny dla swój niskiego rembursu oszacowywa. W Krajowym biurze badanie gospodarcze raport, uniwersytet michigan biznesowy profesor Tom Buchmueller zakłada to w stanach które zobaczył wokoło 7 procentów wzrost w dochodzie rozprężony Medicaid pod Niedrogimi opieka aktu dentystami. I mówi niektóre także unikający narosli cierpliwi czekanie czasy (Gorenstein, 4/25).

Rynek: Używać dane Taktować Chorych I Drogich pacjentów
Tutaj jest co znać o Dr. Jeffrey Brenner potrzebujesz ty: Naprawdę lubi obliczać out jak rzeczy pracują. I jest willing iść ekstrema robić mię… Być może ja no jest mądrze ruchu od faceta który właśnie trwa spadek wymieniał macArthur geniusz, ale ten miesiąc, Brenner zaczynał badać jego teorię dla taktować niektóre chorzy i drodzy pacjenci. "My może właściwie brać chory i najwięcej skomplikowany pacjenci, iść ich wezgłowie, iść ich dom, iść z one ich spotkania, pomagać one dla wokoło 90 dni, ulepszać wyniki i zmniejszać koszt dramatycznie," mówi (Gorenstein, 4/24).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

 

Advertisement