yourEncore ogłasza partnerstwa rozszerzenie z Roche zapewniać biegłych rozwiązania

yourEncore, wiodący dostawca biegli rozwiązania nauki przyrodnicze konsumpcyjni zdrowie i odżywianie przemysły, dzisiaj ogłaszał partnerstwa rozszerzenie z Roche zapewniać biegłych rozwiązania, usługa poparcie uwydatnia i. produktywność i fortyfikowanie wykonawczą zgodność

"Roche jest jeden światów szanujący imiona w środkach farmaceutycznych, i honorujemy współpracować z one przynosić nowatorskiego, nowe terapie pacjenci i opieka zdrowotna rynek szybki," powiedział yourEncore CEO, ćwiek Lawson.

Od 2010, yourEncore współpracował z Roche na więcej niż 30 initiatives w Usa, Europa i Azja. Ostatnio firma prowadził sesje z wewnętrznymi i zewnętrznie ekspertami które pomóc Roche utożsamiać nowatorskich sposoby prowadzić próby kliniczne as well as przedłużyć swój globalną strategię w Azja.

yourEncore's globalna drużyna weteranów badacze, klinicyści, produkcja i wykonawczy specjaliści, średnia 25+ rok doświadczenie produktu napinający odkrycie, rozwój, wykonawczy, i komercjalizacja i pomocy firmy:

  • Prędkość nowatorscy nowi produkty wprowadzać na rynek
  • Ulepsza ilości, zbawczej i wykonawczej zgodność,
  • Uwydatnia produktywność

yourEncore słuzyć 12 15 wielkich nauk przyrodniczych firm i zapewnia uprawomocniać swój rekomendacje klasę i zasoby strategiczna rada.

"yourEncore przynosi unikalną kombinację zewnętrznie perspektywy i ordynacyjni rozwiązania które pomagali my pokonywać różnorodnych wyzwania," powiedział Olaf Grassmann, Starszy Główny naukowiec i główny współpraca koordynator, przy Roche. "Pracować z yourEncore jest ważnym elementem nasz strategia przystępować zewnętrznie innowację i wiedzę specjalistyczną naukową as well as kierowniczą," dodający Michael Hennig, głowa Globalne odkrycie technologie przy Roche.

Źródło: yourEncore

Advertisement