Genzyme, Cleveland kliniki partner rozwijać nowych leczniczych podejścia dla MS traktowania

Genzyme, Sanofi firma (EURONEXT: SAN i NYSE: SNY ogłaszający dzisiaj formacja badawczy współpraca z Cleveland kliniką skupiającą się na rozwijać nowych leczniczych podejścia traktowanie MS.),

Ten nowatorski współpraca wyrównuje badawczych wysiłki organizacje wokoło projektów szczególnie postępowe choroba formy które projektują rozwijać dogłębne zrozumienie i adresować unmet medyczne potrzeby w MS progresja MS i chorobotwórczość. Początkowo skupia się na projektach które badają strategie adresować neurodegeneration, znamię formy ciągła MS i nowatorskie technologie, lepiej rozumieć patologię choroba. współpraca Współpraca prowadzi łącznym komitetem sterującym zawierającym Genzyme i Cleveland kliniki badacze i rozciągać się minimum 5 rok.

"Gdy lidery w MS chcemy posuwać się naprzód podtrzymywalnego rurociąg nowatorscy leczniczy podejścia i budować, i nasz współpraca z Cleveland kliniką, wraz z nasz wewnętrznymi R&D wysiłkami, wzmacnia Genzyme's długookresowego oddanie MS społeczność," powiedział David Meeker, prezydent i dyrektor generalny, Genzyme. "jesteśmy z podnieceniem pracować collaboratively z najważniejszą opieki zdrowotnej instytucją i badaniem która robił wiele znacząco wkładom lepszy zrozumienie ten powikłanej i niszczycielskiej chorobie."

Cleveland kliniki Mellen centrum dla stwardnienia rozsianego jeden wielcy, całościowi programy dla na całym świecie i, kieruje więcej niż 20.000 cierpliwych wizyt każdego roku. MS badania i opieki Centrum wysoce aktywnego i nowatorskiego zespołu badaniowy który był przy przodem MS postępy dla past dwie dekady.,

"Ten współpraca pozwoli dla rozwoju nowatorscy podejścia oceniać potencjalne nowe terapie dla formy ciągła MS," powiedział Dr. Jeffrey Cohen, M.D., dyrektor Eksperymentalny lecznictwo program dla stwardnienia rozsianego przy Mellen centrum.

Więcej niż 2,3 milionu ludzi na całym świecie diagnozowali z MS, zawiera w przybliżeniu 400.000 ludzi w Stany Zjednoczone.

ŹRÓDŁO Genzyme, Sanofi firma

Advertisement