viSalus raportów wierzchołka linii sprzedaży przyrost $57.4M w pierwszym kwartale 2014

viSalus strata i sprawności fizycznej firma znać dla swój misi Rzucać wyzwanie światowych… 10 lbs. na raz przez projekta 10 wyzwania, dzisiaj oznajmione pierwszego kwartału 2014 sprzedaże $57,4 milion. Dyplomowani organizatory przy końcówką pierwszy kwartał sumowali w przybliżeniu 39.500, wzrost nad w przybliżeniu 38.500 kwalifikującymi organizatorami w uprzedniej ćwiartce i pierwszy wzrost w dyplomowanych organizatorach wewnątrz nad rokiem. Przyrost w sprzedaży sile niezależni organizatory jest krytyczny sukces ciało projekta 10 wyzwaniem jako te organizatory Vi, przez ich wyzwania bawi się i networking aktywność, są punktem wejścia dla viSalus klientów.

Ryan Blair, dyrektor generalny viSalus, twierdzić, "Budować nasz organizator bazę jest kluczowym krokiem w dokonywać wierzchołek kreskowe sprzedaże wzrostowe.  Podczas gdy ja jest wcześnie w roku, pierwszy kwartał sprzedaże stabilizować, z wzrostami nad uprzednim miesiącem w Luty i Marzec.  Doświadczaliśmy ćwiartka wzrost w organizatorach w oba Europa i Północna Ameryka, i ostrzyliśmy ostrość wyzwanie wiadomość na projekcie 10 który pilotował w 2013.,  Nasz organizatory teraz zbroją z projekta 10wyzwaniem, prosta, ogólnoludzka sprzedawanie wiadomość dla klientów które chcą gubić 10 funtów lub budować 10 funtów chudy mięsień.",

Od wszczynać w Styczniu, nad 9.000 ludźmi już sprawnie mówić w tym roku samotnie "GUBIŁEM je" póżniej gubi ich pierwszy 10 lbs.  Po pomagać więcej niż 8.000 ludzi gubi ich pierwszy 10 lbs. w wszystko 2013 projekta 10 wyzwanie przewyższał 2013 totals*.

Mr. Blair kontynuował, "także wszczynaliśmy nasz drugi i trzeci europejczyków rynki, Niemcy, Austria i my, podczas pierwszego kwartału, jesteśmy na śladzie otwierać jeden dodatkowego rynek podczas pierwszej połowy 2014.  Podczas gdy zostajemy zawinionymi adaptować nasz materiały i zbliżamy się miejscowego rynek prostota wyzwanie rozbrzmiewał z nasz klientami w kraju i międzynarodowo."

ŹRÓDŁO viSalus

 

Advertisement