Wirtualny pacjent, książeczka zdrowia i pytania, pojawiać się wydajnymi w rozpoznawać samobójstwa ryzyko

Wirtualny pacjent elektroniczna książeczka zdrowia i pytania o, badacze mówją. jak well pacjenta sen pojawiać się wydajni nowe narzędzia w rozpoznawać samobójstwa ryzyko

Czwarty narzędzie przeciw samobójstwu jest wygodą równym opiekuny - i być może potężny - i członkowie rodziny powiedzieli Dr. W. Vaughn mcCall, przewodniczący dział psychiatria i zdrowia zachowanie przy Medyczną szkołą wyższa Gruzja przy Gruzja regentami Uniwersyteckimi. w opowiadać otwarcie o nim,

Samobójstwo jest wśród odgórnych 10 przyczyn śmierci w Stany Zjednoczone dla każdy grupuje wieka 10 i stary, według centrum kontroli i prewencji chorób.

"potrzebujemy dostawać to na stole i utrzymywać to na stole," mcCall powiedział. mcCall, Wydziałowa rozpusta - przewodniczącego Dr. Peter b i MCG psychiatra. Rosenquist, Dr. Adrianna Popierający, prowadziliśmy warsztat przy Amerykańskim Psychiatrycznym Skojarzeniowym corocznym spotkaniem Maj 3-7 w Nowy Jork, "nowi postępy w identyfikaci samobójstwa ryzyko,".

"robiliśmy postępowi wzrastającej młodej osoby wygodzie, być może nawet starych osob wygodzie przy opowiadać o zagadnieniach tak jak i, płeć, alkoholizm i nadużywanie narkotyków ale no krzyżowaliśmy ten przeszkody z samobójstwem," mcCall powiedział. W rzeczywistości, jeden jego wiele cele jest dla początkowej opieki dawców wcielać te rozmowy w ich miarowych cierpliwych checkups.

"Ty musisz być sprawnie opowiadałeś samobójstwo bez winy, wstyd, lub oskarżenie," mcCall powiedział.

Narosła wygoda może zaczynać w szkole medycznej dokąd Popieram używa symulującego pacjenta pomagać ucznia poruszać temat temat samobójstwo. Ucznie rozwijają się widzieć znormalizowanych pacjentów aktorzy symuluje trybowego nieład lub innego zdrowie psychiczne problem, w zasadzie.

Popieram wciąż analizuje dane, ale wstępna informacja od nauki, fundującej Amerykańską podstawą dla samobójstwa zapobiegania, sugeruje że ten prosta, cyfrowa nauczanie pomoc, może uwydatniać student medycyny zdolność rozpoznawać samobójstwa ryzyko.

Technologia także pomaga zapewnia że każdy pacjent szuka psychiatryczną opiekę przy Gruzja regentów zdrowie systemem otrzymywa samobójstwo ocenę. Rosenquist pracował z Dr. David Fallaw, internista i Naczelny Medyczny oficer informacyjny dla Gruzja regentów centrum medycznego, automatycznie łączyć elektroniczną książeczkę zdrowia dowiedziona samobójstwo ocena ryzyka.

"Ja jest wymuszonym wyborem," mcCall powiedział. Ty no możesz podpisywać i uzupełniać elektroniczną książeczkę zdrowia, "until ty także zrobisz c-ssrs" powiedział. mcCall odnosi się samobójstwo dotkliwości Ratingową skala, rozwijać uniwersyteta columbia centrum medycznym który udowadniał pomyślny przy przepowiadania samobójstwa próbami w nastolatkach i dorosłych., C-ssrs także aktywuje za każdym razem, gdy czerwona flaga podnosi w zaopatrzeniu opieka, tak jak urazu pacjent opowiada o nasilam pić i negatywny główkowaniu.

Ocena zaczyna z śpiczastymi pytaniami o czy pacjent myśleć tydzień, czy który raczej umierał w jego sen niż w przeszłości budził się i aktywnie myśleć killing himself. Odpowiedzi są typowo "nie," i ankieta jest. Inaczej, rosnąco odmianowi pytania podążają, wliczając pytań o metodach.

"Ja jest hierarchią planowanie który prowadzi od żadny pomysłów niektóre pomysły odmianowy plan zbierać narzędzia zamiar nieść je out," mcCall powiedział. c-ssrs także chodzi opiekunu przez sugerujących poziomów potrzebujący interwencja jak.

Bezsenność rosnąco wyłania się jako jasny współczynnik ryzyka dla samobójstwa chociaż parzysty, równy zdrowie psychiczne profesjonaliści wciąż absorbują korelację. Bezpiecznie wiadomość jest" powiedział mcCall który studiuje związek między depresją, bezsenność i samobójstwem., "że pacjenci które znaczące skargi o bezsenność muszą zakładający być przy narosłym ryzykiem samobójstwo," Badacze ustanawiali związek przy wiele poziomami, wliczając, ogólny sens który może wynikać od bezsenność. beznadziejność gdy mcCall pokazywał,

"To jest podstawowy biologiczny funkcja i wyrównywał to jest poza ja," powiedział, odbijający myśli pacjenci które zmagali się tygodnie lub właśnie spać. Dodatkowo, historia samobójstwo próbuje często korelaty z niskimi poziomami serotonin, neurotransmitter wymagający w sen i depresja. W rzeczywistości, mcCall prowadzi Krajowego instytutu Umysłowa Fundująca próba kliniczna ustalać czy dodający sypialną pigułkę ich leczniczy reżim zmniejsza samobójcze myśli w przygnębionych pacjentach z bezsenność.

Inny ewentualny połączenie jest wczesnym dowodem kojarzy samobójstwo próby z rozwiązywanie problemów niedostatkami który łączy z powrotem bezsenność., - ale zaskakujący - Ludzie które no dostawali dosyć sen po prostu są niezdolni rozwiązywać problemy z ten sam stopniem złożoność as well as zaludniać, "co dostawał dobranoc sen" mcCall powiedział.

Bezsenność tempa są rosnący w ten kraju z wszechobecnym światłem i komunikacja jako kluczowi intruzy na ten bardzo podstawowej biologicznej funkci, mcCall powiedział. Samobójstw tempa także są rosnący jako ważna przyczyna śmierci w świacie, rusza się od 14th 13th w globalnych stopach zgonów od 1990 2010, według Globalnego ciężaru choroby, urazy i współczynniki ryzyka Studiują 2010 zalicza się przyczyn śmierci w prawie 200 krajach.

Tymczasem, inne w dużym stopniu do uniknięcia śmierć tak jak infekcje od unclean wody i brak szczepienia, przeważnie brali nosa nura.

"mcCall powiedział. 'Podczas gdy nic, w zasadzie zrobiliśmy o samobójstwie więc ono correspondingly rusza się up, gdy światowa populacja pomyślnie zmniejsza ich wpływ na światowej śmiertelności i" "Ja nigdy dost lepszy jeżeli no możemy nawet opowiadaliśmy je."

Źródło: Medyczna szkoła wyższa Gruzja przy Gruzja regentami Uniwersyteckimi