Montefiore centrum medyczne, Lopez Rodzinny Fundacyjny partner ustanawiać centrum dla Zdrowego dzieciństwa

Montefiore centrum medyczne dzisiaj ogłaszał nowego partnerstwo z Lopez Rodzinną podstawą i założeniem centrum dla Zdrowego dzieciństwa. Projektujący promować zdrowego utrzymanie nowych inicjatyw budowy, Jennifer Lopez długotrwały oddanie ulepszać przez na Montefiore's aktywność przez cały i i, i pomyślność i zdrowie kobiety i dzieci.

"Mój korzenie są w Bronx. Ja był naturalny łączyć siły z Montefiore, organizacja której dla słuzyć Bronx dla więcej niż 100 rok i dbał," powiedział Jennifer Lopez. "Nasz podstawa robił zadziwiającej pracie ulepsza zdrowie i pomyślność dzieci dookoła świata i teraz jesteśmy przyglądający rozszerzać wysiłki trwających w podgrodziu naprzód dokąd rosłem up."

Potrzeba w Bronx jest istna. 62 okręgu administracyjnego w stan nowy jork Bronx zalicza się po raz ostatni w całkowitych zdrowie wynikach. Bronx także kontynuuje być epicentrum wysocy wskaźniki otyłość, cukrzyce, astma i nastoletnia brzemienność.

"w ten sposób zadawalamy pracować z Jennifer i jej podstawa wywierać wpływ istną zmianę dla ludzi żyje w Bronx i otaczającym regionie," powiedział Steven M. Safyer, M.D., prezydent i dyrektor generalny, Montefiore. "Nasz partnerstwo jest unikalny i nasz cele są wielcy, ale popełniamy rozszerzać nasz wysiłki i kontynuować dosięgać pacjentów, rodziny, dzieci i potomstwo dorosli w ich, szkole i członkach społeczności w impactful sposobie."

Lopez Rodzinna podstawa dedykuje ulepszać pomyślność i zdrowie kobiety i dzieci. Organizacja adwokaci i inwestują w polisach wymierny wpływ na społecznościach i programach które robią pozytywowi. Ja starze się wspierać organizacje które robią różnicie w życiach rodziny dookoła świata.

Rozważamy mnie wielki honor przynosić nasz wysiłki społeczność" powiedzieliśmy Lynda Lopez. "w którym kontynuujemy kochać i rośliśmy up," "Przez ten partnerstwa znamy, my może robić dużej różnicie ulepszać pomyślność rodziny w Bronx i zdrowie - i to przynosi my wielką radość."

ŹRÓDŁA Montefiore centrum medyczne

Advertisement