Antares Pharma raporty sumują dochody $5,2 milion dla pierwszego kwartału 2014

Antares Pharma, Inc. (NASDAQ: ATRS) dzisiaj donosił działanie i wynik finansowy dla pierwszy kwartał kończyć Marzec 31, 2014.

Ćwiartka i Niedawne główne atrakcje

  • Ogłaszał produktu wodowanie OTREXUP™ zastrzyk dla podskórnego use taktować rheumatoid artretyzm i polyarticular nieletniego idiopathic artretyzm Antares 40 osoby reklamy drużyną. (methotrexate)
  • Oznajmiony LEO Pharma's wodowanie OTREXUP™ dermatolodzy dla dorosłych z łuszczycą. LEO Pharma przynosi oddaną sprzedaży siłę 75 przedstawicieli skupiających się wyłącznie na traktowaniu łuszczyca.
  • Otrzymywał drugi kamień milowy zapłatę $5 milion od LEO Pharma w połączeniu z wodowanie OTREXUP™ i osiągnięciem odmianowy odsetek cierpliwi życia zakrywający kierować opiek organizacjami. Do teraz, Antares otrzymywał $10 milion w kamień milowy zapłatach od LEO Pharma.
  • Publikacja w annały Gośćcowe choroby nauka wynika porównujący bioavailability, bezpieczeństwo i tolerability OTREXUP™ względnych, oralny methotrexate w dorosłych pacjentach z rheumatoid artretyzmem. Wielki i nauka pokazywaliśmy systemową dostępność methotrexate dawkowania podąża oralni plateau przy 15 mg, (MTX) i administracja OTREXUP™ przedłużyć systemową dostępność MTX przy każdy dawką studiującą.
  • Donoszący pozytywni wyniki od VIBEX® quickShot™ centrum fazy 2 klinicznej nauki ocenia pharmacokinetic profil testosteron zarządzali tygodnika podskórnym zastrzykiem w testosteron niewystarczających dorosłych samiec.
  • Ogłaszał wydawanie Usa patenty RE44846 i RE44847. Te patenty tropią z powrotem wymyślenia robić w opóźnionych 1990's i chwytają innowacje w polu auto inżektory które oryginalnie dowiedziona Antares Pharma's pozycja jako innowator i lider w medycznej wtryskowej przyrząd technologii.
  • Kończył ćwiartka z $63,1 milion w gotówce, inwestycje i żadny dług.

Paul K. Wotton, Ph.D., przewodniczący rady i dyrektor generalny, twierdzić, "zaczynaliśmy wyszczególniać OTREXUP rheumatologists w Luty i informacje zwrotne od przepisywać rheumatologists byliśmy bardzo zachęcający podczas gdy ono jest wciąż prawdziwy w wodowanie wcześnie, i pacjenci donosili pozytywnych doświadczenia z administracją." Kontynuował Podczas początkowej wodowanie fazy, ", nasz początkowa koncentracja był na wieloskładnikowych wizytach wysocy prescribers, lokalne apteki i budynek na istniejącym formulary sprawozdaniu. Nasz dermatologia partner LEO zaczynał wyszczególniający OTREXUP w marzec i zbyt zachęcają informacje zwrotne otrzymywali od lekarzów. Wierzymy że nasz skupiający się komercjalizacja plan kontynuuje wynikać w rosnącym numerze nowi cierpliwi początki podążać obok w wzroscie w recepturowych trendach przez czas."

Pierwszych Kwartałów wynik finansowy

Sumaryczni dochody byli $5,2 milion, $4,5 milion dla trzy miesięcy kończyć Marzec i, odpowiednio. 31, 2014 i 2013

Produkt sprzedaże byli $1,8 milion i $2,5 milion dla trzy miesięcy kończyli Marzec 31, 2014 i 2013, odpowiednio. Sprzedaże reusable bezpłatni inżektorów przyrząda i rozporządzalni składniki byli $1,2 milion, wytwarzali pierwotnie od sprzedaży, odpowiednio, i Ferring i Teva w pierwszych kwartałach 2014 i 2013. milion i $1,1 Produkt sprzedaże w pierwszym kwartale 2014 także zawierać $0,3 milion sprzedaże reklamy pióra inżektoru przyrząda Teva. Dodatkowo, w trzy miesiącach kończyć Marzec 31, 2014 rozpoznawał netto produkt sprzedaże $0,2 milion od sprzedaży OTREXUP™ opierający się na cierpliwych receptach wydawać firma. OTREXUP™ dochód rozpoznający jest siecią obliczeni hurtowników rabaty, podpowiedzia wynagrodzenia rabaty, rabaty i pacjenta rabata programy. W pierwszym kwartale 2014 firma wysyłał $2,7 milion OTREXUP™ produkt hurtownicy i odraczającą dochód równowagę $2,1 milion przy Marzec 31, 2014 który jest siecią obliczeni hurtowników rabaty, podpowiedzia wynagrodzenia rabaty, rabaty i pacjenta rabata programy., Produkt sprzedaże w pierwszym kwartale 2013 zawrzeć $0,6 milion początkowe sprzedaże Teva nasz Vibex™ auto inżektor dla Teva's rodzajowej epinefryny inżektoru auto produktu i zawrzeć $0,5 milion sprzedaże nasz topiczny oxybutynin gel 3% produkt Actavis w połączeniu z ich marketingiem Gelnique 3%.

Rozwojów dochody byli $1,4 milion i $0,8 milion dla trzy miesięcy kończyli Marzec 31, 2014 i 2013, odpowiednio. Rozwoju dochód w pierwszym kwartale każdego roku pierwotnie odnosić sie auto inżektoru i pióro inżektoru rozwoju praca dla Teva.

Koncesjonowanie dochód był $0,9 milion i $0,1 milion dla trzy miesięcy kończyli Marzec 31, 2014 i 2013, odpowiednio. Koncesjonowanie dochód w pierwszym kwartale 2014 był pierwotnie należny dochód rozpoznający w połączeniu z nasz licencja i promoci zgodą z LEO Pharma wykonujący w Listopadzie 2013. Koncesjonowanie dochód w pierwszym kwartale 2013 był pierwotnie należny rozpoznanie odraczający w uprzednich rok pod zgodami z Ferring dochód.

Dochód od królewskość był $1,0 milion i $1,2 milion dla trzy miesięcy kończyli Marzec 31, 2014 i 2013, odpowiednio. Otrzymywamy królewskość od Meda Pharma na sprzedażach Elestrin® od Actavis na sprzedażach Gelnique 3% i od Teva, Ferring odnosić sie bezpłatnych inżektoru przyrządu sprzedaży i hgh sprzedaży.

Sumaryczny ordynarny zysk wzrastał w pierwszym kwartale 2014, $4,0 milion od $2,5 milion w 2013. Wzrost w ćwiartce pierwotnie odnosić sie koncesjonować dochód rozpoznającego pod zgodą z LEO Pharma i rozwoju dochód od Teva licencja i promoci.

Sumaryczni koszt operacyjny byli w przybliżeniu $12,8 milion, $5,9 milion dla pierwszych kwartałów i, odpowiednio. 2014 i 2013 Wzrost był pierwotnie należny narosłe sprzedaże i marketingowy koszt $4,6 milion w połączeniu z wodowanie OTREXUP™ wraz z wzrostem w kosztach odnosić sie rozwój nasz Vibex™ QS T dla testosteronu zastępstwa terapii w przybliżeniu $1,3 milion.

Netto strata był w przybliżeniu $8,8 milion i $3,4 milion dla pierwszych kwartałów i netto strata na część 2014 i 2013, odpowiednio, był $0,07 i $0,03 w pierwszych kwartałach 2014 i 2013, odpowiednio.

2014, Antares w przybliżeniu $63,1 milion w gotówce i inwestycjach porównujących w przybliżeniu $69,1 milion przy Grudniem 31 przy Marzec 31, 2013.

Konferencja Telefoniczna, Wywoławcza powtórka i Webcast,

Dr. Paul K i Robert F. Wotton, przewodniczący rady i dyrektor generalny, Apple, wiceprezydent wykonawczy, główy księgowy i prezydent Pozajelitowy produktu podział., zapewniamy firmy aktualizację i przeglądu pierwszy kwartał 2014 wynika przez webcast i konferenci telefonicznej na Piątku, Maj 9, 2014, przy 8:30 a.m. Wschodnim czasem (ET). Webcast wezwanie będzie dostępny od inwestorów/medialna sekcja firmy strona internetowa przy www.antarespharma.com.

ŹRÓDŁO Antares Pharma, Inc.

Advertisement