Nowy wysokiej jakości ozonu gazu generator od AMSBIO całkowicie eliminuje i zarazki powietrznych i nawierzchniowych

Ozilla™ od AMSBIO jest nowym wysokiej jakości, budującym ozonu gazu generatorem. Pomiarowi właśnie 13, 11, 5 x posuwają się wolno, ja dostosowywają w najwięcej standardowych laboranckich komórki kultury inkubatorów, lotniczych inkubatorach, komórki kultury kapiszonach, PCR kapiszonach lub jakaś innym środowisku, (32, 28, 13 x cm) dokąd bezpłodna atmosfera jest krytyczna. Ozilla™ jest sprawnie całkowicie eliminować contaminants i zarazki wliczając powietrznych as well as nawierzchniowych bakterii, faga i grzyba po proste operacyjne instrukcje.

amsbiopr121-image

Ozon jest potężnym oxidative agentem który zdarza się naturalnie. Ozon jest sprawnie niszczyć zarazki, wirusy i drobnoustroje które mogą powodować powierzchni lub powietrza kontaminowanie. z swój ekstra bezpłatnego radykała tlenową molekułą, Furthermore, ozon opuszcza żadny chemicznego osad typowy alternatywny detergent lub syntetyczni czyściciele, i jeżeli obchodzący się stosownie ja może być jeden wydajni sterylizuje narzędzia. - nawracać ozon tlenowe molekuły z powrotem - Ozon jest potężnym i naturalnym purifier, i teraz z Ozilla™ ozonu sterylizatorem jest bezpieczny łatwy niż kiedykolwiek, ja i używać ozonu gaz dla sterylizacyjnego i dezodoryzować lekko skażone pipety, pipet porady, rękawiczki, talerze, małych instrumenty i parzysty, równy osobiste rzeczy tak jak, klucze i szkła.

Ozilla sterylizator jest, i nowatorską "szorowania" technologię która usuwa wszystkie ozonów gazy przy końcówką each sterylizacja cykl, nawracać ozonu gaz z powrotem tlen. łatwy używać i bezpieczny Jako dodająca przewaga Ozilla powietrza sterylizator opuszcza twój izbowego lub gabinet bezpłatny i wąchać świeży, czyścimy, i przygotowywamy dla twój następnego użycia.

Z Ozilla ozonu sterylizatorem, tam  jest już nie potrzeba wydawać pokaźne ilości czasu, pieniądze i. planować i rozdawać z złożonością chemiczni odkażania Inny niż negujący czasu odpady i pracę Ozilla przyrząd eliminuje ujawnienie toksyczne substancje chemiczne i usuwa możliwość chemiczna osad akumulacja.

Dla dalsze informacje zadawala wizyta www.amsbio.com/ozilla.aspx lub kontakt AMSBIO na +44-1235-828200 rzędu) +1-800-987-0985 lub email [email protected]/. (Europa/(Północna Ameryka)

Zakłada w 1987, AMS biotechnologia rozpoznaje dzisiaj jako wiodąca firma przyczynia się przyśpieszenie i. (AMSBIO) medycznym, odżywianiu, kosmetykach i przemysłach energetycznych nowatorscy nauki przyrodnicze technologii produkty, usługa dla badanie i rozwój w przez zaopatrzenia odkrycie AMSBIO pasmo zawiera specjalistów niweczniki, peptides i recombinant proteiny. W dodatku firma jest sprawnie rysować na głęboką wiedzę specjalistyczną w pozakomórkowych matrycach zapewniać eleganckich rozwiązania dla studiować motility, migrację, inwazję i rozprzestrzenianie komórki. Szeroko uznaje jako eksperci w komórki kulturze, AMSBIO współpracuje z klientami w krawiectwo komórki systemach uwydatniać przesiewanie wyniki i osatateczną prognozę. Z pasmem cząsteczkowi detekcyjni odczynniki i znaczącym Biorepository firma może także zapewniać tkanki DNA, RNA, proteinę i microarray produkty. Kluczowi badawczy tereny dla te produktów zawierają: Onkologia, Regeneracyjna medycyna, Środowiskowa analiza, Cytotoxicity przesiewanie, Glycomics i komórki macierzystej biologia.