Wezwanie dla amerykan wspierać weteranów wojennych

Dzień Pamięci jest dniem pamiętać tamte mężczyzna i kobietami który umierali słuzyć ich kraju. Podczas gdy wiele ludzie odwiedzają cmentarze i pomniki w ich pamięci, inny świętują usługa wszystkie Usa wliczając tamto żyją dalej i kontynuują znosić ciężar ich poświęcenie każdy dzień.

Jako uznanie podobni amerykanie zabijać w wojnie, dzień pamięci jest także sposobnością płacić uznanie weterani które zrobili mię domowy pomagać ono stawiać czoło wyzwania zakładają oba z przerwami pole bitwy. dla przyszłych pokoleń Flaga pokazu poparcie na ten wakacje, patriotyzm to znaczy amerykanie i, możemy pomagać weteranów w innych sposobach, także.

Militarny rozkaz Purple Heart usługa podstawa zapewnia pomagać ulepszać ich życia emocjonalny, fizyczny, edukacyjny i wsparciu finansowe dla weteranów, rannych i niepełnosprawnych. Programy zawierają samobójstwa zapobieganie, poparcie dla weteranów z uszkodzeniami mózgu, doradzający dla pourazowego stresu (PTS) i pomocy dla kobiet zdrowie wszystkie błoń wyzwania dla weteranów. Purple Heart usługa podstawa zapewnia stypendia, rodzinną pomoc, żądanie pomoc i zatrudnienia szkolenie. Członkowie rodziny także dostają poparcie, uczy się dlaczego pomagać niepełnosprawnych weteranów podołać z ich fizycznymi, emocjonalnymi i behawioralnymi wyzwaniami.

W dodatku do wystawiać ich flaga na dniu pamięci i pamiętać tamto które umierali w usługa, amerykanie mogą wspierać wszystkie nasz weteranów zgłaszać się na ochotnika darowiznę lub robić warta weteran firma usługowa. Gdy kontynuujemy utożsamiać nowe obawy dla weteranów i ich rodzin, znamy że rozwiązania są w zasięg usługi i wsparcie. jeżeli możemy pomagać one zyskiwać dostęp programy

ŹRÓDŁO Militarny rozkaz Purple Heart usługa podstawa