Pierwsze Wydanie: Maj 27, 2014

Today wczesny poranek główne atrakcje od ważnych wiadomości organizacj, wliczając raportów o zdrowia prawa skutku na zjednoczeniach i szpitale i nowym IRS orzeczeniu projektującym utrzymywać pracodawcy od dampingu pracowników na prawa online rynkach.

Kaiser zdrowie wiadomość: Siatka Zabezpieczająca szpitale Już Widzii Więcej Płaci pacjentów -; I dochód
Kaiser zdrowie wiadomości zawodowy pisarz Pfil Galewitz, pracuje we współpracy z USA Today, raporty: "Jeden duzi beneficjenci zdrowia prawa ekspansja sprawozdanie więcej niż 13 milionu ludzi w tym roku był naród siatki zabezpieczająca szpitalami które taktują nieproporcjonalną część, tym samym stawiają czoło miliardy dolary w niepłatnych rachunkach i., biedni i nieubezpieczeni ludzie Taki udostępnienia oczekiwali widzieć kroplę w nieubezpieczonych pacjentach szuka traktowanie, ale zmiana był szybka i głęboka niż najwięcej przewidujących; przynajmniej w 25 twierdzi to według wywiadów z siatka zabezpieczająca szpitalnymi urzędnikami poprzez kraj rozszerzający Medicaid w Styczniu," (Galewitz, 5/27). 

Kaiser zdrowie wiadomość: Stany Rozważają Używać Medicaid Płacić szkół wyższa zdrowie planu premie
KHN'S konsumpcyjny felietonista Michelle Andrews pisze: "Niektóre ucznie przewodzący dla szkoły wyższa ten spadek dost kreślarzów zdrowie sprawozdanie przy mało lub wcale kosztu, i Medicaid podnosić up zakładkę płacić premię dla szkoła wyższa ucznia zdrowie planu" (Andrews, 5/27). 

Kaiser zdrowie wiadomość: Zbyt Wcześnie Kalkulować sukces ACA rynki
Donoszący dla Kaiser zdrowie wiadomości, w partnerstwie z NPR i Kolorado radiem publicznym, Erick Whitney pisze: "Nad $7 miliard podatnika pieniądze pójść w tworzyć zdrowia prawa asekuracyjnych rynki i wokoło 8 milionów ludzi podpisujących up. Ale niektóre eksperci mówją ja jest właściwie wciąż zbyt wczesny oznajmiać te rynki niepowodzenie lub sukces. W ten sposób, co może mówić o czym my społeczeństwo dostaje dla swój pieniądze?" (Whitney, 5/27). 

Wall Street Journal: Nowi koszty Od zdrowia prawa warknięcia Zrzeszeniowego kontrakta rozmów
Kwestionuje między zjednoczeniami i pracodawcy nad płacić dla nowych kosztów kojarzących z Niedrogim opieka aktem zmącać pracownicze rozmowy ogólnonarodowo. Zjednoczenia i pracodawcy tussling nad czym podnosi up zakładkę dla nowych mandatów politycznych tak jak sprawozdanie dla zależnych dzieci, starzeć się 26, as well as przyszłość kosztuje, tak jak podatek na premii zdrowie planach zaczyna w 2018. Pytanie unosi zostać znaczącym punktem napięcie 5/26). gdy dziesięć tysiące pracowniczy kontrakty zakrywa millions pracownicy tracą ważność w następnych kilka rok z odnosić sie kosztów wzrostami rozciąga się 5%, 12,5% w aktualnych rozmowach, od (Maher i Trottman,

New York Times: Szpitale Patrzeją zdrowia prawo, Tnąca dobroczynność
Szpitalni systemy wokoło kraju zaczynali ważyć tylną pomoc finansową dla niskiego i środkowego dochodu ludzi bez ubezpieczenia zdrowotnego, mieć nadzieję pchać one w podpisywać up dla sprawozdania przez nowych online rynków tworzących pod Niedrogim opieka aktem. Trend niepokoi adwokaci które mówją dla nieubezpieczonego, dźwiganie opłaty nieuchronnie powoduje niektóre omijać opiekę raczej niż kupuje ubezpieczenie że rozważają nieprzystępny (Goodnough, 5/25).

New York Times: I.R.S. Bary pracodawc Od dampingów pracowników W zdrowie wymiany
Wiele pracodawcy je myśleć mogli przesuwać zdrowie koszty rząd wysyłać ich pracowników ubezpieczenie zdrowotne wymiana z zwolniony z podatku wkładem gotówka pomagać płacić premie, ale Obama administracja squelched pomysł w nowym orzeczeniu. Taki przygotowania no satysfakcjonują opieki zdrowotnej prawa administracja powiedział, i pracodawcy mogą być podległe podatek kara $100 dzień -; lub $36.500 rok -; dla each pracownika który iść w indywidualnego rynek. Orzeczenie ten miesiąc Internal Revenue Service, blokuje jakaś hurtowego ruch wywalać pracowników w wymiany pracodawcami (bonkreta, 5/25).

New York Times: Ubezpieczający Once Na Płotowym planie Łączyć zdrowie wymiany W '15
Plan rozszerzać ich ofiary więcej stany. one sprzed polisy na nowych wymianach w przyszłym roku … W New Hampshire mówją, na przykład dwa innego planu, oba od Massachusetts, dokąd hymnu błękita krzyż jest jedynej ubezpieczający ofiary indywidualnym sprawozdaniem na stan wymianie, one zamierza oferować polisy w przeszłym roku. … unitedHealth Cigna i grupa oczekujemy wchodzić do więcej rynki w tym roku., która byli znakomita w ich ostrożności o wymianach w zeszłym roku, W stan washington, Jednoczącym jest wśród cztery nowych ubezpieczających które mówili państwowych organy nadzoru są zainteresowani w ofiara planach w 2015 (Abelson, 5/25).

Associated Press: Duży Asekuracyjny tempo Wycieczkuje W Przyszłości?
Dzikie podwyżki w ubezpieczeń zdrowotnych tempach że blindsided wiele amerykanie w ostatnich latach zostać less częstymi przez opieka zdrowotna przeglądu mogą. Definitywni tempa dla 2015 no będą out dla miesięcy, ale wcześni segregowania od ubezpieczających sugerują wzrosty cen 10 procentów lub więcej. To może brzmieć jak dużo, ale tempa wzrastali równie dużo jak 20 lub 30 procentów w ostatnich latach. Tempa które wyłaniają się nad kolejne kilka miesięcy dla 2015 niosą pokaźnego politycznego ciężar, ponieważ przychodzą out zanim republikanie i Demokraci osiedlają ich walkę dla Zjazdowej kontrola w następnego spadku połowy semestru wyborach. Republikanie ślubują robić niepowodzeniom prawo głównemu tematowi pchać ich wybory, i abnormally wysokie premie można zwiększać ich argument (Murphy, 5/26).

Associated Press: Zdrowia prawo: Uścisk, Unika Dla Dems Lub In-between
Demokratyczni kandydaci próbują obliczać out czy obejmować prezydenta Barack Obama opieki zdrowotnej przegląd lub unikać -; lub ziemia gdzieś in-between. Prezydent mówi jego przyjęcie no musi przepraszać lub iść na defensywie o Niedrogim opieka akcie. Kandydaci no są w ten sposób pewni (Taczkowy i Lederman, 5/25).

Associated Press: Medicaid przypływu cyngli kosztu koncerny Dla stanów
Od Kalifornia Rhode - wyspa, stany stawać twarzą w twarz nowych koncerny które wzrastają jako rezultat federacyjnego opieki zdrowotnej prawa ich Medicaid koszty. To jest prawdopodobny ożywiać debatę o jak federacyjne decyzje mogą siodłać stany z niespodziewanymi kosztami. Przed prezydenta Barack Obama prawem rozszerzał Medicaid elekcyjność, millions ludzie które już tytułowali swój siatki zabezpieczająca sprawozdanie no zapisywali się. Tamte ten sam ludzie teraz podpisują up w wysokich liczbach nieoczekiwanie przez rozgłosu o dostawać ubezpieczący pod prawem, częsciowo. Dla stanów czerwień lub błękit chwyt jest że muszą używać więcej ich swój pieniądze zakrywać ten szczególnej grupy (Alonso, 5/26).

The Washington Post: Opieki Zdrowotnej prawa małego biznesu wymiany prawica Na śladzie -; Z Jeden Rażącym wyjątkiem
Sześć miesięcy przechodzili ponieważ Obama administracja ogłaszał, więcej niż roku po tym jak swój oryginalnie dołączony początek. że wodowanie opieki zdrowotnej prawa online asekuracyjny rynek dla małych biznesów opóźniał do Listopad W ten sposób, dlaczego praca przychodzi? Sześć miesięcy od teraz, mogą poprzez kraj oczekiwać w końcu podpisywać dalej w pełni funkcjonuje ubezpieczenie zdrowotne wymiana małe pracodawcy? Do tej pory odpowiedź wydają się jest tak -; z asteryskiem (Harrison, 5/26).

Los Angeles Times: Asekuracyjny plan Dla Farmworkers spadków Zwiera Obamacare reguły
Rok temu, legendarny aktywista Cesar Chavez pomagać tworzyć pierwszy ubezpieczenie zdrowotne plan dla farmworkers które trudzili się dla skromnych płac w Kalifornia polach. … Ale jak wiele inni asekuracyjni plany wokoło kraju, ja w pełni no spotyka wymagań ustawiających prezydenta Obama opieki zdrowotnej prawem. Jeśli dodatkowy ubezpieczenie nabywa farmworkers mówją, 10.700 ludzi mogli gubić sprawozdanie. Niektóre Demokraci chce podatników podnosić up $3,2 milion zakładkę dla ekstra ubezpieczenia więc opieka zdrowotna plan może utrzymywać działanie. Ale proponująca dotacja iskrzył koncern o Demokraci próbuje podpierać up jeden zjednoczenie opieki zdrowotnej sprawozdanie gdy inni asekuracyjni plany także one zmagali się spotykać nowych federacyjnych wymagania (Megerian, 5/26).

Associated Press: Wybory: UPS wzrost Ale Mała miłość Dla zdrowia prawa
Prasa wybory nowi Kojarzoni znaleziska Obama podpisu wysiłek zakrywać nieubezpieczonego który biegać głęboko negatyw na Niedrogim opieka akcie kontynuuje jawna opinia. Czterdzieści trzy procentu przeciwstawia prawo, porównującego z właśnie 28 procentami w poparciu. Wzór ilustruje dlaczego opieki zdrowotnej prawo zostaje wyróżniać cel dla republikan szuka Senacką większość w połowa semestru wyborach (Alonso i Agriesta, 5/23).

New York Times: Obama, Honoruje Spadać, Mówi V.A. Problemy Muszą Stawiający czoło
Prezydent Obama, właśnie popiera od niespodzianki wizyty oddziały wojskowi w Afganistan i uznawał potrzebę stawać twarzą w twarz poszerza skandal przy narodów weteranów szpitalami, honorujący Ameryka spadać wojownicy w solennej dnia pamięci ceremonii na Poniedziałku. "Gdy przypominaliśmy w ostatnich latach, musimy robić więcej utrzymywać wiarę z nasz weteranami i ich rodziny upewniali się je dostają opiekę i korzyści i sposobności które zarabiali które zasługują i," (Lander, 5/26). Mr. Obama powiedzieli militarna widownia zbierająca pod balsamicznym światłem słonecznym w amfiteatrze przy Arlington Krajowym cmentarzem

USA Today: Obama honorów weterani Które Dać Ich Wszystko"
Obama specyficznie no wspominał VA kontrowersi podczas jego mowy ale zauważał zobowiązanie, że naród zawdzięcza swój weteranów. Powiedział, musimy robić więcej utrzymywać wiarę z, zapewniamy je, i dostajemy sposobności, opiekę i korzyści które, którą zarabiali i zasługują "i nasz weteranami i ich rodziny" (Jackson, 5/26).

USA Today: Długie prośby Opuszczają Starych weterynarzów Bez korzyści Dla rok
Skrzynki wymaga prośbę weteran korzyści orzeczenia biorą prawie 19 miesięcy postanowienie, dział weteran spraw rejestrów przedstawienie, i adwokaci mówją przyduszenie nowi żądania krzywdzi starych weteranów. Przynajmniej 350.000 weteranów wojny zanim tamto w Irak i Afganistan znakomite prośby korzyści decyzje, według VA rejestrów (Kennedy, 5/26).

Wall Street Journal: Weteran grupy, Sen. Richard Burr Handlujący Barbet Nad VA
Weteran grupy handlowali wściekłych ładunki z starszym republikańskim senatorem podczas dnia pamięci weekendu nasila walkę nad dlaczego załatwiać problemy w weteranów systemu opieki zdrowotnej okładzinowych zarzutach złe prowadzenie się i wzmacnia. … zderzenie zaczynał Piątek, gdy wysyłał otwartego list weterani krytykuje niektóre weteranów grupy dla nie udać się dzwonić dla rezygnaci weteran spraw sekretarka Erick Shinseki po tym jak oskarżenia - opieka nad pacjentem. że pracownicy przy VA szpitalami używali tajną księgowość próbować zakrywać up opóźnienia wewnątrz Sen. Richard Burr R, N.C (.) … Dwa kierownika najwyższego szczebla przy VFW w oświadczeniu Poniedziałek dzwoniący Mr. Burr list "całkowicie obrzydza przyczajenie styl polityka" i "wyraźnie jeden akty który poświadczaliśmy w więcej niż czterdzieści rok zaangażowanie z weteran społecznością "rażąco nieodpowiedni i niehonorowi" (Tracy, 5/26).

Politykier: Weteran grup rozprucia Richard Burr Nad VA
Wiodące weteran grupy biczują out przeciw Sen. Richard Burr dla otwartego listu (R-N.C.) napisał łajać organizacje dla no robić więcej potępiać sekretarki weteran sprawy Erick Shinseki. Dzwoniący Burr list "monumentalny tani strzał" i "wstrętny przyczajenie styl polityka" ", weterani wojna zagraniczna dowódca szef William A Thien E i John. Hamilton przyboczny generał, powiedzieli na Poniedziałku - wewnątrz - że Burr musi być zawstydzony jego zachowanie (złoto, 5/26).

The Washington Post: W VA kryzysie, generała Umyślny styl ono Zderza się Z niecierpliwością Młodzi weterani
W innych wojnach w innych erach, Erick K. Shinseki można być ideałem dysponowanym prowadzić działu weteran sprawy przez kryzysu. Biega niektóre Waszyngton duże i powikłane biurokracje. Zna w Wietnam gubi połówkę stopa mina lądowa. co jak walczyć z powrotem od odmienianie wojennych ran jest ono, Woli zostawać z polityka i pracować cicho na problemach i w tle. … pytanie okładzinowy prezydent Obama mimo to inny poszerza VA skandal jest gdy szuka zawierać czy spokojny i rezolutny profesjonalizm wciąż pracuje w wieku hałaśliwie dysputa (Jaffe, 5/26).

Wall Street Journal: Weterani Pozwolili Więcej opiekę Przy CC$VA udostępnieniami Wśród krytyki agencja
Dział weteran sprawy zaczynał program Czwartek wzrastać pojemność przy klinikami przez cały VA systemu i pchać pozwolić weteranów mieć wielkiego dostęp opieka zdrowotna na zewnątrz VA systemu dział ogłaszał Sobotę, wyjawia few szczegóły program. W odpowiedzi na prezydenta Barack Obama Maja 21 zawiadomienie nagabuje zasięg wysiłki dla weteranów na nominacyjnych czekanie listach głowa VA, sekretarka Erick Shinseki, kierował weteranów zdrowie administraci przeglądać planować procesy i budować plan ciąć czekanie czasy (Kesling, 5/24).

Los Angeles Times: VA Mówi Więcej weterani May Używać Intymne usługa zdrowotne
Weteran spraw sekretarka Erick K. Shinseki powiedział w krótkim oświadczeniu który jako część ekspansi usługa sprawnie szukać opiekę przy intymnymi klinikami i szpitalami w terenach będzie, weterani dokąd dział pojemność rozszerzać ogranicza. W taki sytuacjach VA wzrasta opiekę, "zdobywamy w społeczności przez CC$VA opieki" Shinseki powiedział. Agencja zapewnia więcej specyfiki na te opcjach w kolejne kilka dni, powiedział Wiktoria Dillon, wydziałowa rzeczniczka. Ja jest niejasny co kosztuje ten usługowa ekspansja (Richter i Simon, 5/24).

Wall Street Journal: VA budżet I rolki, Buczeliśmy
Dział weteran sprawy agencja łapiąca w politycznym silnym obstrzale nad swój opieką medyczną dla weteranów, widział swój finansowanie rosnąć szybkiego niż jakaś inny departament rządowy w ostatnich latach. Od 2000, roczni wydatki troili $63 miliard spotykać przypływ w opiece zdrowotnej i inny koszty. To jest na górze więcej niż $85 miliard VA ustawia otrzymywać w tym roku dla automatycznych zapłat tak jak inwalidzkie korzyści i emerytura, karbownica która więcej niż troi od 2000 (Paletta, 5/23).

Wall Street Journal: VA cel Siekać czekanie czasy Był "Nierealistyczny," pomocnik Powiedział
Cel ciąć czekanie czasy dla spotkań więcej niż połówka przy działem weteran spraw szpitale był i może być błędem "nierealistyczny", wierzchołka VA urzędnik powiedział w spotkanie za zamkniętymi drzwiami z dwa weteran grup dniami zanim urzędnik zmuszał ustępować. Robert Petzel podsekretarz dla zdrowie przy działem weteran sprawy do tydzień temu, kierującym w 2011 ten cele dla wiele czekanie czasów w VA systemu ciął 14 dnia od 30. To możliwie wyruszał wysiłki pracownikami gra nominacyjny system, Rządowej odpowiedzialności biura urzędnik powiedział na Piątku (Kesling i Nissenbaum, 5/23).

Los Angeles Times: Prawodawcy Dzwonią Dla postępowania śledczego weteran spraw udostępnienia
Departament Sprawiedliwości musi wchodzić do dochodzenie czy weteran spraw pracownicy fałszowali rejestry zakrywać up długo czekają przy VA medycznymi udostępnieniami, Demokratyczni i Republikańscy prawodawcy powiedzieli Niedziela. "Tylko departament sprawiedliwości i FBI zasoby wiedza specjalistyczna i władza robić postępowaniu śledczemu tajne czekanie listy, potencjalnemu zniszczeniu dokumenty szybkiemu i wydajnemu, fałszerstwo rejestry, w istocie nakrywkowy i up," Sen. Richard Blumenthal, członek Senacki weteran spraw komitet, powiedział na CBS "twarz narodu." (Conn.) Ryps. Adam Kinzinger, weteran wojny w Afganistan i Irak, zgadzający się. (bolączka.) "departament sprawiedliwości potrzebuje dostawać zaangażowanym," powiedział na ten sam programie (Simon, 5/25).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement