CMS mówi ono no przegląda fakturowań pomimo IG raportu który przepłaca lekarki ono

Ruch przychodzi nawet jako raportu punkty przy $6,7 miliard w overspending w Medicare. HHS inspektor generalny także mówi że program płacił $457 milion w 2012 wykrywać leki po tym jak gwałtowny wzrost w lek na receptę nadużyciu.

NPR: Medicare Dobrowolnie Przepłaca lekarki Dla pacjent wizyt
Medicare wydawał $6,7 miliard dla biurowych wizyt i innych cierpliwych cenień w 2010 too much, według raportu od inspektora generalnego departament zdrowia i usług społecznych. Ale w swój odpowiedzi znalezienia powiedzieli centra dla Medicare i Medicaid usługa, która biega Medicare, ono no planuje przeglądać fakturowania lekarki które prawie zawsze ładują dla drogich wizyt ponieważ ja no jest opłacalny robić w ten sposób (Ornstein, 5/29).

MSNBC: Medicare Płacił Millions dolary Dla nadużyć, raportów znaleziska
Medicare płacił lekarkom $457 milion w 2012 dla 16 milion testów wykrywać leki -- od recepturowych narkotyków heroina, według nowego raportu od Reuters. Ostry wzrost w lek na receptę nadużyciu wśród starych amerykan powodował ogólnonarodowego wzrost w urynie i badaniach krwi, procedury które typowo są potencjalnymi terenami oszustwo wśród dostawców. Biuro inspektor generalny department zdrowia i usług społecznych najpierw zaczynał śledczych przekręty w taki testach w 2011, który przewodzi Medicare, (Richinick, 5/29).

Reuters: Wyłączność na wywiad: Medicare Na lekach: 24.000 testów Dla 145 pacjentów
Trzy Connecticut lekarki wystawiali rachunek Medicare dla prawie 24.000 leków testów w 2012 - na właśnie 145 pacjentach. Pomimo nadzwyczajnej liczby, Medicare administratorzy płacili lekarkom w liczbie $1,4 milion, według Reuters analizy rządowe zapłaty zdrowie dostawcy. Trzy lekarza stoją out w Medicare dane uwalniających w zeszłym miesiącu ponieważ prowadzili trzy, cztery czasu więcej leków testy niż jakaś innego dostawcę w kraju na pacjenta. W rzeczywistości, rozkazywali w ten sposób wiele indywidualnych testy, ich pacjenci wypośrodkowywali jeden każdy innego dzień (Pell i Begley, 4/29).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement