Investigational lek dla postępowego pęcherzowego nowotworu pokazuje obietnicę dla traktowania pewni bolaków typ

Centrum faza studiuję używać investigational leka dla postępowych pęcherzowych pacjent z nowotworem które no odpowiadali inni traktowania pokazywali obiecywać rezultaty w pacjentach z pewnymi bolaków typ, badacza raport. Yale nowotworu centrum bawić się kluczowego rola w nauce rezultaty z czego przedstawia Sobota, Maj 31 przy 2014 coroczną konferencją Amerykański społeczeństwo Kliniczna onkologia (ASCO) w Chicago.

Próba zawrzeć 68 ludzi z poprzednio taktującym postępowym pęcherzowym nowotworem wliczając 30 pacjentów utożsamiających jako PD-L1 pozytyw. PD-L1 jest proteiną wyrażającym wiele bolaków typ które mogą odpłacać się nowotwór invulnerable odporny atak. Pacjenci w nauce taktowali z MPDL3280A, lek rozwijają Genentech, członek Roche grupa.

Przy sześć tygodniami obiektywny odpowiedzi tempo (ORR) był 43%; przy 12 tygodniami ORR był 52% w pacjentach z PD-L1-positive bolakami. Zupełna odpowiedź zobaczył w 7% PD-L1 pacjenci. - jeden pokazuje żadny dowód bolaki - W pacjentach z PD-L1-negative bolakami odpowiedzi tempo był 11%.

Rezultaty w postępowych pęcherzowych pacjent z nowotworem "punkt nowa era w leczeniu raka dla choroby która no zobaczył ważnego popierania od wprowadzenia opierająca się kombinaci terapia w 1980s," powiedział nauki starszego autor P, M.D, profesor medycyny i urologia Daniel. Petrylak., przy Yale nowotworu centrum i Yale szkołą medyczną. "patrzejemy naprzód otwierać fazy II próbę przy Yale w Czerwu potwierdzać te znalezienia."

Yale nowotworu centrum zapisywał się 12 68 pacjentów na próbie przy Smilow nowotworu szpitalem przy nową przystanią.

Źródło: Uniwersytet Yale

Advertisement