Amgen teraźniejszość przedłużyć analizę SZCZYTOWI nauka dane przy ASCO

Amgen (NASDAQ: AMGN) dzisiaj ogłaszający rezultaty które wzmacniają ulepszającą całkowitą przetrwanie (OS) korzyść panitumumab od fazy 2 SZCZYTOWEJ nauki (Vectibix®) gdy używają w połączeniu z FOLFOX, opierający się chemoterapia reżim, porównujący bevacizumab (Avastin®) plus FOLFOX jako linii traktowanie w pacjentach z typ RASA przerzutowy colorectal nowotwór (mCRC). Dane przedstawiał dzisiaj przy 50th corocznym spotkaniem Amerykański społeczeństwo Kliniczna onkologia (ASCO) w Chicago (abstrakta Nie 3629).

Dane przedstawiający przy ASCO był rozszerzonym analizą SZCZYTOWA nauka która wspiera use panitumumab w połączeniu z FOLFOX dla pacjentów z typ RASA mcrc. (nieobecność exons 2, 3 lub 4, KRASU lub NRAS mutacje)

W ten poszukiwawczej analizie, pacjenci które otrzymywali panitumumab plus FOLFOX i wtedy taktowali z VEGF opierającym się traktowaniem dośrodkowej OS ulepszenie 41,3 miesiąca. (wliczając bevacizumab) Porównaniem, pacjenci które otrzymywali bevacizumab plus FOLFOX i wtedy taktowali z antym opierającym się traktowaniem, dośrodkowej OS ulepszenie 29,0 miesiąca. (wliczając panitumumab/cetuximab) Dla oba ręk, wyniki byli jednakowi tamto obserwujący w kombinezon taktującej populaci z typ RASA mcrc.

Początkowi SZCZYTOWI dane wzmacniają potencjalną ważność panitumumab dla wybranych pacjentów, ale chcieliśmy oceniać" powiedzieliśmy Fernando Rivera, M.D, Medyczny onkologia dział, Szpitalny Universitario Marques De Valdecilla, Santander, Hiszpania i główny śledczy w nauce. "i inni natępni traktowania można wywierać wpływ przetrwanie wyniki, czy, jeżeli ten korzyść był zależna na administraci z FOLFOX" "Te dane sugerują że przyfrontowa traktowanie strategia z panitumumab w połączeniu z FOLFOX może oferować kliniczną korzyść w pacjentach z typ RASA przerzutowy colorectal nowotwór porównujący opierający się reżimy w ten traktowania położeniu."

Szczytowa nauka nie tylko pokazuje przetrwanie korzyść panitumumab w pacjentach które przerzutowego colorectal nowotwór z typ KRAS bolaki, ale także dostaje my" M.D przy Amgen., wiceprezydent wykonawczy badanie i rozwój. "inny krok bliżej do zrozumienia" powiedział Sean E. harfiarza "jak unikalni genetyczni markiery mogą zmieniać sposób taktujemy nowotwory," Każdy nauka dodaje narastający zrozumienie dlaczego personalizować opiekę dla pacjent z nowotworem. "prowadzimy jako część nasz całościowego panitumumab programa rozwoju"

Colorectal nowotwór jest tercja najwięcej pospolitego nowotworu w Usa i jest drugi wiodącym przyczyną nowotwór śmierć. W przybliżeniu 1,2 milion skrzynki colorectal nowotwór oczekują zdarzać się globalnie.

ŹRÓDŁO Amgen

 

 

Advertisement