FDA zatwierdza może studiować protokół dla CF102 II fazy próby klinicznej dla postępowego wątrobowego nowotworu

może biopharma Ltd. (NYSE MKT: CANF) (TASE: CFBI), biotechnologii firma z rurociąg ogłaszającym dzisiaj zastrzeżeni mali molekuła leki które adresują podżegających i nowotworu choroby, że Usa FDA ono zgadzał się z firmy nauki protokołem dla swój fazy II próby klinicznej CF102 dla traktowania postępowy wątrobowy nowotwór. FDA użyczał może Osierocać leka desygnat dla CF102 w ten przejawie.

Projektowa fazy II nauka prowadzi w Usa, Europa i Izrael z 78 tematami które dawkują z CF102 gdy linii traktowanie postępowy hepatocellular carcinoma z dziecko klasy b marskością FDA zatwierdzający lek dla traktowania HCC w pacjentach które nie udać się sorafenib., (HCC) Nauka prowadzi dochodzenie bezpieczeństwo CF102 i skuteczność jak porównany z placebo.   

Czub Uniwersytecka szkoła medyczna jest nauki Usa klinicznym miejscem. Dr. Keith Stuart, MD, słuzyć jako Główny oficer śledczy dla nauki przy czub. Jest przewodniczącym, dział hematologia przy Lahey kliniką i onkologia profesorem medycyny, czub uniwersyteta szkoła medyczna.

Dane od mogą uzupełniająca fazy I/II nauka demonstrowali znakomitego zbawczego profil, braka hepatotoxicity, długotrwałego przetrwanie czas, regresję skóra bolaka metastazy i stabilizację choroba w 22% pacjenci, jak porównany z placebo.

HCC najwięcej pospolitej formy wątrobowy nowotwór, jest 4th pospolitym nowotworem w świacie, według informaci publikującej narodowy instytut badań nad rakiem. W Stany Zjednoczone Amerykańscy towarzystwo zwalczania raka kosztorysy tam  będą 33.190 nowymi sprawami diagnozującymi w 2014 i 23.000 śmierć należnych choroba. Jak donoszący Amerykańskim towarzystwem zwalczania raka, globalnie każdego roku diagnozują z HCC i 600.000 ludźmi kostka do gry ten nowotwór każdego roku 700.000 ludzi. Względny 5-letni przetrwania tempo od wątrobowego nowotworu jest wokoło 15% w Usa Według Globalnych analityków przemysłowych globalny wątrobowy lek na raka rynek oczekuje przewyższać $2 miliard 2015.

"Posuwał się naprzód wątrobowego nowotwór jest odporny chemoterapia i jedyny zatwierdzony lek na rynku jest Nexavar (sorafenib).  Taktujemy pacjentów twierdzić które żadny inne traktowanie opcje," możemy CEO Dr. Pnina Fishman.

ŹRÓDŁO może biopharma Ltd.

 

Advertisement