Uniwersytet Indianapolis łama zmielonego Czerwa 19 na $28 milion zdrowie pawilonie

Uniwersytet Indianapolis łama zmielonego Czerwa 19 na opowieści, $28 milion zdrowie pawilon który mieści UIndy's opiekę zdrowotną i odnosić sie akademiccy programy as well as przemysłów partnery i kliniczni udostępnienia słuzyć społeczności.

Z salowymi i plenerowymi udogodnieniami otwiera społeczeństwo budynek będzie nowym bramą, punktem zwrotnym dla Uniwersyteckiego wzrosta sąsiedztwa i zintegrowanym centrum UIndy kampus, dokąd fakultet, ucznie i opieka zdrowotna profesjonaliści, możemy kolaborować na edukaci i badaniu.

Lokalnego przedsiębiorcy budowlanego Strategiczni Kapitałowi partnery budują 156.000 stóp kwadratowych budynek i dzierżawią przestrzeń uniwersytet dla swój szkoły pielęgnacja, Krannert szkoły Fizyczna terapia, szkoły Okupacyjna terapia, szkoły Psychologiczne nauki, Sportowego programa szkoleniowego i działów, Kinesiology i Ogólnospołeczna praca - programy które uzasadniali więcej niż połówka UIndy's 5.400 ucznia rekrutacja. Projektuje miejscowy firmy CSO architektami z budową nadzorować Pieprzową budowy grupą budynek planuje otwierać w Sierpień 2015.

UIndy jest w negocjacjach z potencjalnymi partnerami w opieki zdrowotnej i zdrowie psychiczne polach ustanawiać operacje w budynku który z kolei zapewnia kliniczne sposobności dla uczni. Budować także mieści uniwersyteta usługa Psychologicznego centrum, w którym słuzyć społeczności na opłaty skala psychologia magistranci i fakultet.

Dziekany i pracownicy wydziału pracują z architektami na wewnętrznych cechach które zawierają sala lekcyjne, biura, spotyka przestrzenie, najnowocześniejszą symulacja, laboratoria badawcze i nieformalni zbiera tereny, promować multidisciplinary współpracę. Projekt udogadnia rozwój nowi magisterscy programy w żyle mistrz zdrowie publiczne stopień, skupia się na zdrowie różnicach, że UIndy wszczyna ten spadek.

Główne wejście otwiera w dwupiętrowego atrium lobby, projektującego dla jawnego dostępu z, ogólnospołecznych terenów i 140 siedzeń audytorium graniczącym plenerowym placem i café. Blisko wejścia na drugim piętrze będzie interaktywnym przestrzenią dla uczni i fakultetu z dostępem dachu taras.

Trwający plan rozwoju
UIndy zdrowie pawilon jest głównym składnikiem pięcioletni, $50 milion plan rozwoju uniwersytet ogłaszający na początku tego roku kłaść podstawę dla przyszłego wzrosta. Inni elementy plan zawierają odnawić i uwydatniający technologię w Krannert Pamiątkowej bibliotece, zamieniający starzeń się studenckich mieszkania na Shelby ulicie, rozszerzający nauk laboratoria, wszczynający nowych akademickich programy, zatrudniający dodatkowego fakultetu, restrukturyzujący kariera rozwój, radzący usługa, tworzący orkiestry marsszowa i ustanawiający pierwszy II lacrosse, Indiana NCAA podziału kobiet i mężczyzna zespala się.

Zdrowie pawilon tworzy przestrzeń rozszerzać niektóre nasz silni programy i umacniać nasz krawaty z opieka zdrowotna przemysłem" UIndy prezydent Robert Manuel powiedział. ", który korzysta, robi nasz edukacyjnemu produktowi istotny świat rzeczywisty i, uczni i fakultetu w wieloskładnikowych sposobach" "Właśnie jak znacząco projektuje, nasz całkowity plan rozwoju przyciągać nową działalność gospodarczą ale która robi nasz części miasto wibrującemu miejscu żyć i pracować, dla kampus społeczności także dla nie tylko okolicznych mieszkanów i biznesów."

Groundbreaking ceremonia zaczyna przy 10 a.m. Czerwiec 19 na placu budowy przy południowo-zachodni kątem Hanna i stanu aleje. Oczekiwać goście zawierają Mayor Greg Ballard, dział Wielkomiejski rozwoju dyrektor Adam Thies, okręgu administracyjnego Councilor Jefferson Shreve i stanu ryps. Justin Moed.

Kampusu partnerstwo
Projekt buduje na trwającego partnerstwo między uniwersytetem rzędem miasta i, bezpośrednio miast zbawczy ulepszenia na Hanna alei i niedawna odbudowa która przyczyniał się $2 milion w chodniczkach, oświetleniu, użyteczności kreskowym przeniesieniu i stylu kształtować teren UIndy. Na Środzie Wielkomiejska rozwój prowizja jednomyślnie zatwierdzał warianci i bodza podatkowego pakunek wspierać zdrowie pawilon.

Jako Ballard ogłaszał w jego stanie miasto adres w Luty przy UIndy miasto providing $1 milion od federacyjnego rozwoju wspólnoty Blokowego Grant programa strój z specjalizującym się medycznego i sprawności fizycznej wyposażeniem budynek. Mała porcja dotacja także wspiera tworzenie niedaleki park słuzyć Uniwersyteckich wzrostów mieszkanów i kampus społeczności.

Manuel powiedział Strategiczni Kapitałowi partnery wybierali w części przez swój doświadczenia z taki projektami jak trwającą 100 akrów rewitalizacją Avondale łąk sąsiedztwo blisko 38th ulicy i Keystone alei.

"Strategiczni Kapitałowi partnery demonstrującą zdolność przynosić wokoło zmiennych projekty z pamiętającą ostrością," Manuel powiedział. "Od początku rozumieli szerokiego wpływ, zamierzamy robić z ten nowym zdrowie pawilonem."

Strategiczny kapitał Współpracuje CEO gen Zink, cytuje więcej niż trzy dekady praca w lokalnym rozwoju, powiedział projekt jest jego pierwszy lokalizować wśrodku I-465's południowego obręcza.

"UIndy pod swój aktualny przywódctwo tworzy rodzaje sposobności które poprzednio no istnieli w ten części miasto," Zink powiedział. "myśleć ciebie widzieć o wiele więcej aktywność w sąsiedztwie."

UIndy zdrowie pawilon
•Cztery opowieści, 156.000 stóp kwadratowych
•Otwarcie Sierpień 2015
•Całkowity koszt: $28 milion
•Nowy dom dla programów w pielęgnaci, fizycznej terapii, okupacyjnej terapii, psychologii, kinesiology, sportowym szkoleniu i ogólnospołecznej pracie,
•Kliniczni udostępnienia i opieka zdrowotna przemysłu partnery
•Audytorium i wydarzenie przestrzeń
•Café, plenerowy plac i dachu taras,

Źródło: Uniwersytet Indianapolis

Advertisement