Naukowi wizerunki krew, mózg, bakterie są na pokazie przy Waszyngtońskim Dulles lotniskiem międzynarodowym

Oszałamiająco naukowi wizerunki krew, mózg, bakterie, wirusy i więcej powiększający obok równie dużo jak 50.000 czasów, są na pokazie w eksponacie dzwoniącym "życie: Powiększający na widoku przez Listopadu 2014 przy Waszyngtońską Dulles lotniska międzynarodowego bramy galerią,". Galeria Concourse C, w drodze, jest w pozioma przejściu przez którego przechodzą każdego roku wokoło 2,5 milion pasażery.

Pokaz cosponsored Krajowymi instytutami Health obywatela instytut Ogólne nauki medyczne Amerykański społeczeństwo dla komórki biologii, (NIGMS) (ASCB) i Wielkomiejskie Waszyngtońskie lotnisko władzy sztuki Programują. Program używa sztuki uwydatniać podróży doświadczenia przy Dulles zawody międzynarodowi i Reagan Krajowymi lotniskami.

"Te wizerunki pokazują naukę która błyszczy jak sztuka. Dużo te stunning obrazki tworzyli badaczami które pracują przy lub fundują NIH, zdrowie i chorobie jako część ich poszukiwania lepiej rozumieć podstawowych życie procesy i zyskiwać wgląd o," powiedzieli NIH dyrektora Francis S. Collins, M.D., Ph.D.

"mieć nadzieję ten eksponat pomoce informują społeczeństwu o nowatorskim biomedycznym badaniu i jak unaoczniający biologię, z wszystkie swój pięknem i złożonością, może prowadzić znacząco, medically istotni postępy," powiedział NIGMS dyrektora Jon R. Lorsch, Ph.D.

"Dużo wizerunki przychodzący od organizmów lubią myszy, owocowe komarnicy i zebrafish. Te organizmy dużo w błoniu z my, wliczając wielkiej proporci ich geny sposób ich organy i tkanki rozwija, i jak ich bodies funkcjonują. Studiujący ono uczyć się więcej o nasz swój biologii prędkość naukowy postęp," Lorsch dodawał.

46 kolorowych backlit powiększeń w eksponacie wybierali od przedkładający badaczami więcej niż 600. W dodatku do rozmaitością organizmy kolekcja uwypukla szerokiego zakres komórka typ i zobrazowanie techniki.

"bramy galeria tradycjonalnie witał pasażerów Dulles zawody międzynarodowi przez swój unikalnego i angażuje sztuka pokazy," powiedział Christopher U. Browne, Waszyngtoński Dulles lotniska międzynarodowego kierownik. "Ten eksponat dod przyjemność lotniskowy doświadczenie podczas gdy oferujący podróżnikowi intryganctwo, zakończenie widok życie na mikroskopijnym poziomie."

Ten zdumiewający przedstawienie pozwala gości brać olśniewa wycieczkę przez komórkowego światu" powiedział ASCB dyrektora wykonawczego Stefano Bertuzzi. ", który jest cudzoziemski i równie zamknięty jak ich swój skóra,"

Źródło: Krajowi instytuty zdrowie

Advertisement