Cosgrove wycofuje jego imię od rozważania dla odgórnej pracy przy VA

Cleveland kliniki CEO Dr. Delos M. Cosgrove powiedział że, no czuł go mógł kroczyć zdala od jego oddań przy kliniką. chociaż poważnie rozważał pozycję,

New York Times: Cleveland kliniki szef Z bieg Dla V.A.
Dr. Delos M. Cosgrove dyrektor naczelny Cleveland klinika, powiedział Sobotę, wycofywał jego imię ale zostawał przy kliniką, rozważał prezydentem Obama dla pracy sekretarka dział weteran sprawy (bonkreta, 6/7).

Wall Street Journal: Cosgrove Bierze Jego imię Z spora Dla Odgórnej VA pracy
Osoba znany z sytuacją powiedział Dr. Cosgrove ruszał się Białego domu pogonią on dla pracy i poważnie rozważał ja. Ale decydował no brać mnie w części ponieważ no czuł go mógł chodzić zdala od jego oddań przy Cleveland kliniką wliczając otwarcia nowa łatwość w Abu Dhabi który osobiście zobaczył, (zbroja, 6/7).

W powiązanej wiadomości -

Wzgórze: CEO Mówi VA poczta Nie
To jest za drugim razem ten tydzień wycofywał VA zawodnik. Na Piątku, Obama odgórny kandydat dla podsekretarza zdrowie przy agencją, Jeffrey Murawsky, wycofywał jego imię ponieważ bał się jego potwierdzenie mógł ruszać się po spirali w długą polityczną walkę. Murawsky nadzorował VA szpital który łączył skandal powodować urzędnikami używa tajne listy chować długich czekania dla spotkań (al, 6/7).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement