HHS utożsamia nadpłaty Medicare przewagi plany ale no odzyskuje funduszy

Medicare audytorowie zakładają rzędu przepłacali plany setki milionów dolarów ale w 2013 przeznaczać do rozbiórki taki przeglądy woleli centrum dla Jawnej prawości piszą. Tymczasem, Nowożytni opiek zdrowotnych spojrzenia przy Medicare trudną pracą w rozdawać z zbawczymi niepowodzeniami.

Centrum dla Jawnej prawości: Zdrowie ubezpieczający Ich sposób Z regulatorami
Cztery roku temu, Medicare audytorowie przychodzili alarmujący wniosek: rząd federalny no musi płacić pół tuzina asekuracyjnych plany funda seniory w szczególnie biednych zdrowie setki milionów dolarów. … Ja wziąć rok dla departament zdrowia i usług społecznych inspektora generalnego publikować tamte znalezienia, (HHS) i urzędnicy państwowi mimo to wtrącać się z powrotem więcej niż niewielki ułamek kwestionującego pieniądze centrum dla Jawnej prawości uczył się. I pomimo plika pieniądze podatnika na linii no zrobił wcale więcej rewizjom HHS inspektor generalny, i decyduje w 2013 przeznaczać do rozbiórki jednakowych przyszłość przeglądy jako część cięcia budżetowego (Schulte, 6/9).

Nowożytna opieka zdrowotna: Cleveland kliniki skrzynek głównej atrakci nadzoru Zbawcze skazy
Prawie cztery roku temu, rządowi inspektorzy prowadzi dochodzenie skargę przechodzić na emeryturę siły powietrzne Col. David Antoon zagrażający odcinali Cleveland klinikę od otrzymywać Medicare zapłaty po stonewalled szpitalnymi urzędnikami. Wietnam walki weteran oskarżał szpital nie udać się w pełni prowadzić dochodzenie jego ładunek który wykonywał rak prostaty operację i opuszczał on poważnie rani someone inny niż jego upoważniający chirurg. Szpitalni urzędnicy odmawiający pokazywać inspektorów wszystko notatki w Antoon reklamacyjnej kartotece i lekarka która żądał robić procedurze obniżającej opowiadać geodeta…., Antoon, reklamy 747 pilot w życiu cywilów do operacja opuszczał on incontinent który żadny organizację jak narodowy zarząd bezpieczeństwa transportu adresować zbawczych niepowodzenia medycyna, zbijać z tropu (Carlson, 6/7).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement