Bada na skutkach kofeina na młodzi ludzie po dojrzałości płciowej

Kofeina nabór dziećmi i nastolatkami wzrastał dla dekad, opłaty w wielkiej części i energetycznych napojów które teraz wprowadzać na rynek dzieci równie młodzi jak cztery., popularność caffeinated sody, Pomimo to, tam  jest mały badanie na skutkach kofeina na młodzi ludzie.

Jeden badacz który prowadzi taki dochodzenia jest Jennifer świątynią, PhD, profesorem nadzwyczajnym w dziale nauki, uniwersytetem i zdrowie zawodami, ćwiczenia i odżywiania, przy bizon szkołą zdrowie publiczne.

Jej nowi nauk znaleziska które po dojrzałości płciowej doświadczają, chłopiec i dziewczyny różny tętno i ciśnienie krwi zmieniają po spożywać kofeinę. Dziewczyny także doświadczają niektóre różnicy w kofeina skutku podczas ich menstrual cykli/lów.

"Pubertal scena", "i, publikujemy online Czerwiec 16 w Lipa 2014 wydaniu czasopismo pediatrie.

Do pobrania fotografie świątynia są dostępne przy http://www.buffalo.edu/news/releases/2014/06/019.html.

Wliczając tamto ten zespołem badaniowy, pokazywał że kofeina wzrasta ciśnienie krwi i zmniejsza tętno w dzieciach wieki dojrzewania i dorosli za studiami, wliczając nastolatek chłopiec i dziewczyn. Purpose tutaj był uczyć się i tamte odpowiedzi odróżniają się przez fazy menstrual cykl. czy, jeżeli rodzaj różnicy w sercowonaczyniowych odpowiedziach kofeina wyłaniają się po dojrzałości płciowej

Świątynia mówi, "My zakłada interakcję między as well as interakcje między rodzajem i kofeiny dawką z chłopiec ma wielką odpowiedź niż dziewczyny kofeina w pubertal, fazą, rodzajem i kofeiny dawką z rodzaj różnicami teraźniejszymi nie w pubertal ale pubertal, uczestnicy.

"W końcu," mówi, "my zakłada różnicy w odpowiedziach kofeina przez menstrual cykl w pubertal dziewczynach z zmniejszaniami które byli wielcy w luteal fazy i ciśnienia krwi wzrostach które byli wielcy w follicular fazie menstrual cykl. w tętnie,

"W ten nauce byliśmy przyglądający w fizycznych rezultaty kofeiny ingestion wyłącznie," mówi. Fazy menstrual cykl, ocenione są follicular fazą i luteal fazą który podąża jajeczkowanie i zaznacza znamiennie wysokimi poziomami niż poprzedzająca faza progesteron., zmieniać poziomy hormony, który zaczyna na pierwszy dniu miesiączka i końcówki z jajeczkowaniem,

Przyszłości badanie w ten terenie ustala zakres który pośredniczą fizjologicznymi czynnikami tak jak steryd hormonu poziom lub różnicami w wzorach kofeiny use rodzaj różnicy, kofeiny use, kontrola nad napojów zakupami i, świątynia mówi.

Ten stora, kontrolująca, odpowiedzi nauka fundował dotacją od Krajowego instytutu na nadużywaniu narkotyków Krajowi instytuty zdrowie.

Ja egzamininował tętno, ciśnienie krwi przed i po i administracją placebo i dwa dawkami kofeina w pubertal (1 i 2 mg/kg) (8 - 9 roczniak; n = 52) i pubertal (15 - 17 roczniak; n = 49) chłopiec i dziewczyny (n = 54) (n = 47).

Autory są Amanda M i magistrant/magistrantka Adam Gracyzk w. Ziegler, projekta koordynator dla odżywiania i zdrowie laboratorium badawczego UB dziale nauki, UB szkole zdrowie publiczne i zdrowie zawodach, ćwiczenia i odżywiania; Ashley Bendlin, licencjata uczeń w Środowiskowych studiach Programuje i dział psychologia, UB szkoła wyższa sztuki i nauki; Theresa Sion, licencjata uczeń w rodzinnej pielęgnaci, UB pielęgnacja szkoła; i Karina Vattana który ostatnio kończył studia z BS w biomedycznych naukach, UB szkole medycznej i Biomedycznych naukach.,

Źródło: Uniwersytet przy bizonem

Advertisement