Opierająca się ciężar straty interwencja jest wydajna w nowotworów piersi traktowaniach

Serie proste rozmowy telefonicza mogą robić dogłębnej różnicie w pomaga kobietach spotykać ich traktowanie cele dla nowotworu piersi, według randomizującej próby kobiety które są także otyłe, publikować online today w czasopiśmie Kliniczna onkologia Dr. Pamela Goodwin góra synaj szpital i lunenfeld-Tanenbaum instytut badawyczy.

Kobiety które otrzymywali rada o ciężar stracie od wyszkolonego stylu życia trenera telefonem dokonywali ciężar stratę obniża ich ryzyko nowotwór piersi recydywa która był wciąż oczywista po dwa rok.

Ja już zna że kobiety które są otyłe wokoło 25-30% wielkiego ryzyko porównującego śmierć kobiety które no są otyłe, mówją Dr. Goodwin. Nadmiernego sadła tkanka w ciele stymuluje rozognienie i kojarzy z alteracjami w hormonach tak jak które bawić się część w nowotwór recydywie i przyroscie., insulina, leptin i estradiol, "Który jest dlaczego nowotworu piersi traktowanie dla kobiet które są z nadwagą często zawiera ciężar stratę jako znacząco traktowanie cel," dodaje. Dr. Goodwin jest dyrektorem góra synaj Marvelle Koffler piersi Centre, oficerem śledczym i profesorem w dziale medycyna, przy thelunenfeld-tanenbaum instytutem badawyczy przy góra synaj szpitalem, przy uniwersytet w toronto.

Tania interwencja

"Ten nauka demonstruje potężnego rezultat dla styl życia zmiany która notorycznie rzuca wyzwanie," Dr. Goodwin wyjaśnia. "Równie dużo, ja jest właśnie gdy patrzejemy medyczna strona traktowanie i technologia jak zasadniczy rozumieć władzę tanie interwencje które mogą robić różnicie w nowotwór piersi jakości życia i przetrwaniu," dodaje.

Randomizująca próba 338 kobiet w Kanada i USA porównującej wynika w kobietach które otrzymywali rada o ciężar stracie od stylu życia trenera na telefonie rezultaty w kobietach które otrzymywali opancerzanie. Wszystkie nauka uczestnicy byli menopauzalni i otrzymywali aromatase inhibitor (estrogenu bloker). Rezultaty pod względem podtrzymującej ciężar straty po dwa rok byli porównywalni to dokonujący kobietami które osoby konsultację o ciężar stracie.

"Dla kobiet które stawiają czoło powiększającego wyzwanie nowotwór piersi i otyłość no możemy ignorować ważność tani poparcia ten, możemy przyczyniać się ulepszający przetrwanie," mówi Dr. Goodwin. Na dużą skalę randomizować próby one planują prowadzić dochodzenie skutki opierająca się ciężar straty interwencja na nowotworów piersi wynikach.

Papier jest "randomizującym próbą opierająca się ciężar straty interwencja w postmenopausal kobietach z nowotworu piersi odbiorczym letrozole: Lisa próba z coauthors przez Kanada przy Harvard szkołą medyczną i,". Funders zawierają lunenfeld-Tanenbaum instytutu badawyczy i góra synaj szpitala podstawę.

Źródło: lunenfeld-Tanenbaum instytut badawyczy

Advertisement