Stan główne atrakcje: N.Y prawodawców transakcja na heroiny nadużyciu; N.Y kontrola urodzin dyskryminaci rachunek; karmiącego domu koszty w Mich.

Wybór polityki zdrowotnej opowieści od Nowy Jork, Michigan, Nowych - bydło, Virginia, Maryland, Pólnocna Karolina, Kalifornia, Teksas, stan washington, Missouri, Massachusetts i Kolorado.

New York Times: Nowy Jork władzy ustawodawczej zasięg transakcja Na Więcej prawach Walczyć heroina problem
Dla the second time w dwa tygodniach, Gov. Andrew M. Cuomo zbierający reportery na Środzie robić zawiadomieniu o stan heroiny problemu który dominował dyskusje na zakończenie prawodawczej sesi w Albany., W zeszłym tygodniu, flankuje komornikami sądowymi gubernator był za pulpitem dekorującym z słowami "heroiny epidemia" (dobry człowiek i McKinley, 6/18).

Wall Street Journal: Transakcja Uderzająca W Albany Na Brać się do heroina przypływ
Mr. Cuomo, Demokrata, cytować statystyki pokazuje heroiny wzrastającą część stanu nielegalnego narkotyka rynek. Między 2004 i 2013, heroiny i opiata traktowania wstępy w Nowy Jork wzrastali 89.269 od 63.793, według stanu. Kawałek ustawodawstwo z bezpośrednim wpływem potencjalnie wymaga jak firmy ubezpieczeniowe definiują traktowanie który jest "medically konieczny," próg używać ustalać czy zakrywać traktowanie. Adwokaci narzekali że definicje medyczna konieczność odróżniają się wśród firm ubezpieczeniowych i są stosować chropowatością (Orden, 6/18).

Associated Press: N.Y. Zgromadzenie Przechodzi kontrola urodzin Asekuracyjny Bill 
Rachunek który zapobiegał pracodawcy od dyskryminować przeciw pracownikom dla zdrowie rozmnażania decyzj przechodził Prowadzącego zgromadzenie. "szefa rachunek," przechodził 80-22 na Środzie, szuka zamykać lukę w Nowych Jork dyskryminaci prawach (6/19).

Detroit Free Press:  Karmiąca Domowa opieka Teraz Kosztuje Więcej Niż Dwa razy seniora przeciętnego dochód
Roczny koszt karmiąca domowa opieka może rosnąć nawet mniej niedrogiego Michigan ludzie z kalectwami i seniory, teraz kosztuje rodziny o $93.075 -- więcej niż 2 1/2 czasów starych dorosłych przeciętny dochód $35.504, według nowego raportu. Drastycznie wielki koszt opieka porównywał dochód -- 262 procentu w Michigan -- zatacza się gdzie indziej także. Krajowy średnia był 246 procentami w 2013 porównującym 241 procent w 2010, według raportu, Podnosi oczekiwania, wsólne przedsięwzięcie, zdrowie badawczą podstawę i dwa grupy poparcia dla, między wspólnota narodów funduszem, starych dorosłych obraz cyfrowy podstawy i AARP, (Erb, 6/18).

Asbury park press/USA Dzisiaj: Raport: Piaskowaci Lewi zdrowie psychiczne zagadnienia W Swój kilwaterze
Co długo przepowiadał w bezpośrednie następstwa Sandy w końcu pojawiać się w dane badaniu: Więcej jednostki w 10 okręgów administracyjnych terenie wpływającym Sandy w Nowym - bydło szuka pomoc dla behawioralnych zdrowie koncernów tak jak alkohol, uzależnienie, sen awantury, niepokój, depresja i pourazowy stresu nieład, (Cervenka, 6/18).

The Washington Post: McDonnell Odbija Na kantor stracie, Gillespie's szansy Przy GOP zgromadzeniem W Va.
Romney także potwierdzał Gillespie który powiedział opuszczał everything i zatrzaskującego Warner nad pracować dla jego 2012 kandydowanie na prezydenta, podatkami, Obamacare i polityką zagraniczną., … Gillespie zrobił smole dla podwajać narodu ekonomicznego tempo, chociaż provided żadny specyfiki. Znamy" go powiedzieliśmy, dodawać opóźniony: "że nasz polisy tworzą pracy, podnoszą na czysto wynagrodzenie, trzymają puszków koszty opieki zdrowotnej i zmniejszają ceny energii," "Zamiast mieć pustego czeka dla prezydenta Obama mieć czeka na prezydencie Obama możemy," (Portnoy, 6/18).

Baltimore słońce: Zamykać centrum zdrowia przyczyn pacjenci Gramolić się
Gdy przy osoby społeczności centrum zdrowia Brooklyn parka kliniką Boyd przyjeżdżająca Środa, był wściekły uczyć się że centrum zamyka przy końcówką miesiąc. 63 roczniak dwa zębów łamany potrzebować remontowy i powiedział mówił no mógł pomagać tam. To no jest sposób brać opiekę ludzie" powiedział Brooklyn parka mieszkana. "gdy they've dostać bólowym," Miejscowego i stanu przedstawiciel slużby zdrowia gramolą się znajdować alternacyjnych opieka zdrowotna dostawców dla osoba 1.100 niskodochodowych klientów po Opieram się nonprofit ogłaszali ten tydzień że ono zamyka swój pięć centrów w Baltimore i Anne Arundel okręgu administracyjnym (drewno i Cohn, 6/18).

Pólnocna Karolina zdrowie wiadomość: Opiek Zdrowotnych zagadnienia Wśród podmuchu last minute rachunki 
Środa wykonawcza i reformy spotkanie komitetu pokazywać jak polityczny manewrować może dostawać specjalne zainteresowania kraść w omnibusa, trochę opisujący rachunek podczas krótkiej sesi która przypuszcza skupiać się na budżecie państwowym i wystawia rachunek pozostawionego od ostatniego roku, (Namkoong, 6/19).

Reuters: Kalifornia Bill Wznawiał finansowanie Dla Dorosłych opiek dziennych centrów 
Kalifornia prawodawcy posuwali się naprzód rachunek na Środzie która wznawiał dorosłe opiek dziennych usługa jako korzyść pod Cal stanu ubezpieczenia zdrowotnego program dla niskodochodowych i niepełnosprawnych mieszkanów. Program ciął podczas stanu budżeta kryzysu w 2011 ale jest jeden kilka kawałki stan szargająca siatka zabezpieczająca Demokraci, pchał przywrócić, który zapewnia różnorodność służby socjalne i opiekę zdrowotną ludzie z kalectwami, (Chaussee, 6/18).

Houston kronika: Karmiącego domu karta wyników Dings Teksas Dla Pięcioliniowego obrotu handlowego 
Krajowe raportowe kategorie Teksas trwają dla karmiącego domu pięcioliniowego obrotu handlowego -- jeden ilość która bezpośrednio wywiera wpływ pomyślność karmiącego domu mieszkanowie i bezpieczeństwo. opiek zagadnienia Kombinezon, Teksas zaliczał się 30th wśród stanów i dystryktu kolumbii ulepsza nieznacznie od swój Nie 32 zalicza się w raportu pierwszym wydaniu który uwalniał w 2011, (George, 6/19).

Teksas trybuna: Teksas rodziców znaleziska dostęp Medicaid Bez ekspansi
Texas Republikański przywódctwo robić pewny stan no rozszerzał swój Medicaid programa bieda, nieubezpieczeni dorosli -; fakultatywny zaopatrzenie Niedrogi opieka akt. Ale niskodochodowi rodzice tutaj rosnąco dostają zakrywającymi łącznym federacyjnym ubezpieczającym jakkolwiek -; przez Chwilowej pomocy dla Potrzebujących rodzin programuje. … Teksas department zdrowia i usług społecznych prowizi kosztorysy że więcej niż 140.000 dorosłych otrzymywali Medicaid przez ich TANF elekcyjności w Maju -; 21 procentu wzrost nad Listopadem (Ura, 6/19).

Seattle czasy: Seattle Children Dyskutują Na Rzecz orzeczeń Obleganym OIC sędzią
Seattle Children szpital na Wtorku zrobił innemu ruchowi w wysoki status legalnym sporze nad którym być muszą udostępnienia i lekarki zawrzeć w asekuracyjnego planu sieciach właściwie ochraniać klientów po to, aby. Skrzynka -- już znaczący przez ważności sieci adekwatności debata -- zostać even more dyskusyjny po zarzuty że sędzia nadzoruje spór niesłusznie wpływał. Zarzuty przychodzili od sędziego herself, Patricia Petersen, naczelny przewodniczący oficer przy biurem Asekuracyjny Commissioner (Stiffler, 6/18).

st ludwika ekspedycja: unitedHealthcare Ciie Missouri lekarzów Od Medicare przewagi
unitedHealthcare zawiadamiał więcej lekarzów w Missouri że usuwają od firmy Medicare przewagi planu na Sept. 1. To jest drugi round cięcia unitedHealthcare's Medicare przewagi lekarza kategorie po redukcje w Kwietniu. Dostawca jest wielkim przewoźnikiem Medicare przewagi plany dla seniorów w narodzie z wokoło 95.000 planów członkami w Missouri, (Kulash, 6/19).

Nowożytna opieka zdrowotna: Massachusetts Medyczny społeczeństwo Przeciwstawia pielęgniarek Initiatives 
Massachusetts Medyczny społeczeństwo przeciwstawia dwa initiatives rozwijać Massachusetts pielęgniarek skojarzeniem który wyznaczał pacjenta obsdza personelem współczynniki i narzucał kary na szpitalach czyj marże zysku iść nad 8 procentów czyj CEOs roczny wynagrodzenie przewyższa 100 czasów i wynagrodzenie oferował szpitala płacącego pracownika. Dr. Richard Pieters, MMS prezydent, powiedział w komunikacie że opiek zdrowotnych instytucje mogą zakładać że otrzymywać dodatkowego stan federacyjnego finansowanie i, więc wzrastający pielęgniarka personel znaczył personel ciie gdzie indziej. Pieters dodawał że inna miara był swój karami i ograniczeniami arbitralnymi niepotrzebnymi i proponującymi (Robeznieks, 6/18).

Zdrowie wiadomość Kolorado: Doktorscy niedobory Przyśpieszają Gdy pacjenci Nalewają Wewnątrz Dla opieki
Niedawno ubezpieczeni pacjenci nalewają w Kolorado siatki zabezpieczająca kliniki, ale w niektorych przypadkach, błyska nową egzamin przestrzeń siedzi pustego ponieważ tam  no są dosyć lekarki dbać dla przypływu pacjenci. Metro społeczności dostawcy sieć (MCPN) ten miesiąc świętował swój pierwszy rocznicę przy wielką nową najnowocześniejszą kliniką w Pszenicznej grani nowy swój 22 lokaci w Denwerskim terenie. Jeden strąk przygotowywa słuzyć starych pacjentów i tamto z ruchliwość zagadnieniami. Ekstra szerocy "stajni" drzwi pozwolą łatwy dostęp dla ludzi w wózkach inwalidzkich i tam  jest specjalny punkt parkować piechurów i innych przyrządów dla ludzi z specjalnymi potrzebami (mcCrimmon, 6/18). 


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement