Dłudzy spojrzenia: Opiekunu wysiłek zostawać dobrze; pacjenci które obracają religia dla lekarstw; nowi widoki na postpartum depresji

Każdy tygodnia KHN reportera Marissa Evans znalezisk ciekawić czyta od sieci wokoło. 

Minnestoa radio publiczne: Jak opiekun Uczy się Dbać Dla Ona: Żyć Z ALS
Więcej niż 65 milionów ludzi lub 29 procentów Usa populacja, zapewniają chronicznie podczas jakaś dawać roku i wydają średnia 20 godzin na tydzień providing ten opiekę opieki dla obezwładniających lub starzejących się członków rodziny bolączki, lub przyjaciół. I więcej niż 31,2 lub trzy procentu w 10 Usa gospodarstwach domowych donosi według AARP. że przynajmniej słuzyć jako niepłatny rodzinny opiekun jeden osoba, To znaczy że nawet jeśli ty no jesteś opiekunu teraz, ja jest prawdopodobny że ty będziesz pewnego dnia. Ev Emerson żona Bruce Kramer, uczy muzykę przy Normandale immersi Podstawową Francuską szkołą w Edina i także patrzeje, po tym jak jej mąż po tym jak diagnozował z ALS. Martwił się gdy najpierw diagnozował o skutku wraz z odpoczynkiem rodzina, jego choroba miał na jego żonie i ich związku (Cathy Wurzer, 6/15).

Atlantyk: Gdy pacjenci Liczą Na cudach
Jeżeli pomysł "cud" czuje nie na miejscu gdziekolwiek, ono jest w szpitalnych poczekalniach. Bezpłodny doświadczenie dostawać IV i być ubranym scratchy papierową togę i otaczający neutralnymi krajobrazowymi obrazami może zaciemniać intensywnych, emocjonalnych pytania czochrających up w chorobie: Dlaczego bodies psuli się sposób robić? Dlaczego niektóre ludzie dostają chorymi podczas gdy inny zostają zdrowymi? I jeżeli lekarki no mogą save someone, może bóg? Mnóstwo ludzie wydają się myśleć w ten sposób. W 2008 nauce publikującej w archiwach operacja, 57 procentów medyczni pracownicy powiedział one myśleć boską interwencję mógł save chorego członka rodziny, nawet jeśli lekarki powiedzieli dalszy traktowanie był bezużyteczny (Emma zieleń, 6/18). 

Wielmożnego Pana magazyn: Żyłem Przez niszczyć narodziny opowieść Ty May Kiedykolwiek Czytać
Przychodziliśmy siedemset mil w żyłce zima ponieważ mój żony perinatologist polecał nas spotyka prenatal specjalistów przy Children szpitalem Kolorado. Także mówił my że zaczynał jego swój praktykę dwadzieścia rok wcześni i dostarczający sety kwadraty, ale nigdy spotykał brzemienność jak nasze: trójwiersze, z parą monoamniotic i monochorionic bliźniacy przebywa wpólnie w pojedynczym sac. Że sac zostać płodowym rugby młynem i pępkowymi sznurami przekręcającymi w kępkę która i odcinał bliźniak krwionośną dostawę, w czasie, kompres. łokcie i cieki Rośli z stałym zagrożeniem nagła śmierć. Przychodziliśmy Kolorado decydować jeżeli musimy pozwalamy one iść (Tim Paluch, 6/13). 

New York Times: Ostrzeżenie Gdy polisa Upływa
Michael Pirron czuje dosyć dobrego w dzisiejszych czasach. W Styczniu, donosiłem smutną bajkę jego starsi rodzice czyj zamieszanie pozwolił ich długookresowej opieki ubezpieczenie upływać., Chociaż Anne Pirron i David wiernie płaciliśmy John Hancock o $50.000 w premiach nad 11 rokiem który tytułowali one wokoło $600.000 w korzyściach przez ich łącznej polisy starego Mr. Pirron pójść jego bank i przez pomyłkę zatrzymuje zapłata system jego syn ustawianie.,Gdy John Hancock wysyłał zawiadomienia że ich sprawozdanie był wokoło kończyć ponieważ zatrzymywali robić zapłatom Pirrons no znał czego robić z one i chuje one w kreślarzie. Ich syn zakłada listów miesiące opóźnionych, gdy jego matka potrzebował więcej opiekę i chciał stukać ich korzyści (Paula piędź, 6/12). 

New York Times: "Myśleć sposoby Krzywdzić Ona"
Postpartum depresja no jest zawsze postpartum. Ja no jest wyrównującego zawsze depresji. Szybko rozwijający się ciało badanie zmienia prawdziwą definicję macierzyńska choroba psychiczna, pokazywać i zmienia niż poprzednio myśleć. że ja jest więcej błoniem Naukowowie mówją nowi znalezienia zaprzeczają długotrwałego widok że objawy zaczynają tylko wśród few tygodnie po porodu. W rzeczywistości, depresja często zaczyna podczas brzemienności, badacze mówją jakaś czas w pierwszy roku i mogą rozwijać, po tym jak dziecko jest urodzony (Pam Belluck, 6/15).

Nowożytna opieka zdrowotna: Obamacare reguła szpitale Celować zdrowia ulepszenie
Gdy 193 adwokata trójcy łóżkowy szpital zaczynał pięć rok temu oceniać zdrowie potrzeby mieszkanowie w swój usługowym terenie na Chicago południowej stronie, ono zakłada tempo uderzenie był wśród wysokiego w Illinois. Śmierć od kierowej choroby i nowotworu zrobili up połówce bardziej niż 2.700 śmierć które zdarzali się w szpitala usługowym terenie w 2011. Kartografowaliśmy plan out" powiedzieliśmy Michelle Gaskill, prezydent trójca. "co byli tamte przerwy, (zdrowie)" "Wtedy zaczynaliśmy utożsamiać inwestycje iść robić przez okres czasu zaczynać wypełniać tamte przerwy." … Wszystkie niezarobkowi szpitale teraz wymagają Cierpliwą ochroną Niedrogim opieka aktem i. prowadzić jednakowe społeczności oceny potrzeb once i publikować każdy trzy roku Także projektować strategicznego plan na muszą jak adresują utożsamiać potrzeby. (Steven Ross Johnson, 6/14)


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement