Battelle zdobywa prawie 11% AMIC'S znakomita akcje zwykłe

Postępowy Medyczny Izotop Korporacja ("AMIC") (OTCBB: ADMD), opóźnionej sceny rozwoju firma angażował pierwotnie w rozwoju brachytherapy przyrząda i medyczni izotopy dla diagnostycznych i leczniczych zastosowań, dzisiaj ogłaszający ten Battelle, zdobywali w przybliżeniu 11% AMIC'S znakomita akcje zwykłe. Battelle jest wiodącym międzynarodowym nauka i technika przedsięwzięciem który bada wyłaniać się tereny nauka, rozwija technologię i komercjalizuje.

W 2011, AMIC wchodzić do w zgoda na licencję z Battelle dla 10 patentów odnosić sie AMICs brachytherapy produkty; i w 2012, AMIC wchodzić do w wyłącznego zgoda na licencję z Battelle dla use Battelle's gel opatentowywająca brachytherapy technologia.

AMIC CEO James C i przewodniczący. Katzaroff twierdziliśmy: "AMIC i Battelle's komercjalizaci łączny wysiłek narodowo rozpoznawaliśmy w 2013, gdy AMIC otrzymywał Federacyjną Laborancką konsorcjum nagrodę dla doborowości w transferze technologii, prestiżowy honor rozpoznający USA sekretarki energia i Usa senatora pasztecikiem Murray. Kontynuujemy nasz zamkniętego współpracę z Battelle i patrzejemy naprzód komercjalizować ten podniecającą technologię."

Battelle zdobywał swój interes w AMIC nawracać notatkę poprzednio wydającą dla częściowego rozważania studia prowadzący przy PNNL. Szczegóły donoszą w firmy formie 8K segregującej z ochron i Wekslowej prowizją.

Jak poprzednio ogłasza, AMIC jest w trakcie zabezpieczać FDA zatwierdzenie dla swój Y-90 radioGel™ brachytherapy przyrządu. Jako AMIC ostatnio ogłaszający FDA ustalał że radioGel™ brachytherapy produkt jest klasy III urządzeniem medycznym, jeśli przesegregowywający jako klasy II przyrząd. Że determinacja ono przegląda, wraz z krokami AMIC musi brać dla zatwierdzenia. AMIC angażuje w dyskusjach z FDA przez uległość procesu wliczając w osoby spotkaniu.

ŹRÓDŁO Posuwający się naprzód Medyczny Izotop Korporacja

Advertisement