Bayer ogłasza zdrowie Kanada zatwierdzenie Nexavar dla odróżniającego raka tarczycy traktowania

Bayer Inc. zadawala ogłaszać zdrowie Kanada zatwierdzenie Nexavar dla traktowania pacjenci z w okolicy przerzutowym, postępowym, postępowym, odróżniającym tarczycowym carcinoma (DTC) lub, opornym promieniotwórczy jod (RAJA).

Zatwierdzenie opiera się na dane od fazy III decyzi próby. (nauka sorafenib w w okolicy przerzutowych lub postępowych pacjentach z promieniotwórczego jodu opornym rakiem tarczycy) W próbie, sorafenib znamiennie przedłużyć bezpłatnego przetrwanie (PFS) początkowy koniec nauka, porównujący placebo (HR=0.59 [95% CI, 0.45-0.76]; p<0.0001), 41 procentu redukcja w ryzyku choroby progresja sorafenib porównywał taktujący pacjenci. reprezentuje Dośrodkowa PFS był 10,8 miesiącami w pacjentach taktujących z sorafenib, porównującym 5,8 miesiąca w pacjentach otrzymywa placebo.

Bezpieczeństwa i tolerability profil sorafenib w pacjentach w próbie był ogólny konsekwentny z znać profilem sorafenib. Najwięcej pospolitych wyłaniających niekorzystnych wydarzeń w sorafenib ręce byli stopy skóry reakcją, biegunką, alopecia, ciężaru stratą, zmęczeniem, nadciśnieniem i wysypką. Rezultaty od próby przedstawiali przy corocznym spotkaniem Amerykański społeczeństwo Kliniczna onkologia (ASCO) w Czerwu 2013 i publikowali w The Lancet w Kwietniu 2014.

ŹRÓDŁO Bayer Inc.

Advertisement