NCRI: Szerocy limity wieku mogą pozwolić nastoletnich pacjentów brali udział w nowotwór próbach

Limity wieku na próbach klinicznych potrzebują być elastyczni pozwolić nastoletnim pacjent z nowotworem szansę przystępować nowych traktowania, według raportu od Krajowego badania nad rakiem instytutu (NCRI), publikującego w lancet onkologii.

Nauka, fundująca Krajowym instytutem dla zdrowia Badawczego i Nastoletniego nowotworu zaufania, znajdującym że próby projektować z szerokimi limitami wieku wynikali w więcej nastolatkach iść na próbach klinicznych potomstwo dorosłych i.

Nauka pokazywał ten rekomendację prowadzącą 13 procentów wzrost, pięć procentów wzrost w 20-24 roczniakach w 15-19 roczniaków pacjent z nowotworem bierze część w próbach klinicznych między, i 2005 i 2010 (od 24, 37 procentu) (od 13, 18 procentu). Dzieci pod 14 bierze częściami w próbach wzrastali sześć procentami *. (od 52, 58 procentu)

Ten wzrost był należny wzrost w, narosła świadomość od opieka zdrowotna profesjonalistów, pacjenci i społeczeństwo o dostępności i dostępie próby dla młodzi ludzie, badaniu i otwarciu próby z szerokimi limitami wieku które pozwolą starych nastolatków i młodych dorosłych wchodzić do próby. znacząco

Studiuje lidera Dr Lorna Paproć który koordynuje badanie, funduje Nastoletnim nowotworem i zaufanie powiedział, Nastoletniej i Młodej dla NCRI Dorosłej Klinicznej studia grupy "znamy że pacjenci często polepszają na próbach należnych specjalista opieka otrzymywają. Ale teraz zbyt niepotrzebnie spadają przez przerwy między paediatric i dorosłymi nowotwór próbami dużo nasz młodzi pacjenci.

Zachęcającymi lekarkami brać pełnego pełnoletniego pasmo pacjenci wpływający indywidualnymi typ nowotwór w konto pokazywaliśmy, że ja jest ewentualny projektować próby i który lepszy dopasowanie zasadnicza biologia choroba i ludzie wpływał. "które zawiera nastoletnich pacjent z nowotworem, znacząco,"

W świetle ten nauki, badania nad rakiem UK jest jeden pierwszy ważni nowotworów funders w UK zaczynać pytać badaczów usprawiedliwiać pełnoletnich ograniczenia na nowych studiach w wysiłku rekrutować nastoletnich pacjent z nowotworem na swój próbach.

Kate prawo, badania nad rakiem UK próby kliniczne dyrektor, powiedział: "Stary lub młody, ja jest zasadniczy że wydajni traktowania one rozwijają brać się do nowotwór przez wszystkie pełnoletnich wsporniki. Teraz tylko akceptujemy limity wieku na nasz próbach klinicznych jeżeli popierają - up niepodważalni dowody który z nadzieją znaczy, młodzi pacjent z nowotworem dostają szansę przyczyniać się badać opóźnionych eksperymentalnych traktowania i mieć."

Simon Fuller, dyrektor usługa dla Nastoletniego nowotworu zaufania komentuje: "Zbyt brakują out na próbach klinicznych wiele młodzi ludzie i pracowaliśmy z pacjentami, politykami NCRI i innymi organisations, wzrastać świadomość ten brak dostęp. Zmiany są krytyczne ulepszać szansy przetrwanie dla młodzi ludzie z nowotworem starzejącym się i jakość życia 13, 24. Potrzebujemy everyone wymagającego w zlecać regulować próby kliniczne i pracować wpólnie przez UK, Europa. i międzynarodowo pomagać save młodych osob życia W przyszłym tygodniu wszczynać nasz swój dyskusja papier przy 8th Nastoletnią nowotworu zaufania konferencją międzynarodowa na nastoletniej i młodej dorosłej nowotwór medycynie."

Dr Karen Kennedy, dyrektor NCRI, powiedział: "Te znalezienia pokazują że stopniowo łamamy puszek pozwolić nastoletniego bariery i młodzi dorosli pacjenci brali udział w nowotwór próbach. Jeżeli inni badania nad rakiem funders adoptują te rekomendacje wtedy wielką możliwość pomagać zapewniać więcej pacjentów, potomstwa i starsze osoby, dostęp traktowania które mogli potencjalnie korzystać one."

Źródło: Badania Nad Rakiem UK

Advertisement