Nowy online medyczny fachowy wideo centrum od Mayo kliniki

Mayo klinika teraz robi swój wideo edukaci medycznym uroczystym cykli/lów wykładom i klinicznym prezentacjom na niedawnych innowacjach wewnątrz - opieka nad pacjentem, edukacja i badanie dostępni inni medyczni profesjonaliści w nowym onlinym medycznym fachowym wideo, ześrodkowywamy.

Te wykłady zawierają nowe praktyk procedury, traktowanie opcje i badawczego nakrycie, szeroka rozmaitość specjalność. Na przykład, wideo wykład na choliny C-11 traktowaniu dla nawrotnego raka prostaty opisuje korzyści, zobrazowanie, przerobowych udostępnienia koniecznych zapewniać traktowanie, i. pacjenci as well as produkcja Inny, odchodowy microbiota przeszczep, zapewnia krok po kroku szczegóły jak procedura uzupełnia więc dostawcy i pacjenci mogą widzieć proces od początku kończyć.

"W dodatku do słuzyć nasz pacjentów tutaj popełniamy dzielić informację z światem medycyna. Jesteśmy ciągle rozwijać, przerafinowywający i ulepszający techniki w medycynie, nowe i lepszy. Moralną odpowiedzialność dzielić i umożliwiamy że informacja z szeroką medyczną społecznością że dystrybucja przez Medycznego Fachowego wideo centrum," mówi John T, M.D, medyczny dyrektor i sprawy publiczne dla wprowadzać na rynek. Wald., Mayo klinika.

Programy mogą przeglądać przy medprofvideos.mayoclinic.org. Opieka zdrowotna profesjonaliści mogą oglądać wideo opisywać klinicznych, badawczych postępy w i choroby i warunku traktowaniu. procedurach i operacjach Wideo są także dostępni na Krajowej bibliotece medycyny strona internetowa.

Źródło: Mayo klinika

Advertisement