Use elektroniczne dokumentacje medyczne upraszcza próby kliniczne

Używać elektroniczne dokumentacje medyczne rozumieć najlepszy dostępnego traktowanie dla pacjentów, od pasma ewentualne opcje, jest skuteczny i mniej kosztowny dla podatników niż istniejący próba kliniczna proces, nowa nauka pokazuje.

Bada dowodzonego Profesorem Samochód dostawczy Staa, niosący out (CPRD), publikujący w zdrowie technologii ocenie (HTA) dzisiaj patrzejącej use statins w 300 ludziach z wysokiego ryzyka choroba sercowo-naczyniowa tropić ich elektronicznych rejestry. podczas gdy był członkiem Kliniczny praktyki badania Datalink i co teraz opiera się przy uniwersytetem Machester zdrowie eresearch Centre (Piątek 11 Lipiec) 

Drugi część nauka wymagał 31 uczestnika i patrzejąca use antybiotyki w tamto z chroniczną obstrukcyjną płucną chorobą - dokąd ludzie oddycha trudność, pierwotnie opłata przewężenie ich drogi oddechowe. 

Obecnie, dodatkowy pięcioliniowy zasoby, miarowy asystowanie przy spotkaniami i może tworzyć sztucznych próbnych środowiska które no reprezentują rzeczywistości pacjenta zachowanie w miarowym z dnia na dzień życiu. gdy badacze chcą prowadzić dochodzenie czy jeden traktowanie jest lepszy niż inny one potrzebują organizować rozwlekłe i drogie próby które wymagają ciężkiego formularzowego plombowanie pacjentami i GP, 

Dla ten nauki, badacze zamiast instalowali nowy komputerowego programują w 23 zatwierdzać GP operacjach przez Anglia i Szkocja.

To programuje był sprawnie confidentially utożsamiać który pacjenci byli nadający się brali udział lekarki i pozwolili podpisywać up istotnych uczestników przy stuknięciem guzik, ratujący czas i pieniądze dla jawnej kiesy. Badacze wtedy używali pacjent elektroniczne dokumentacje medyczne, jak nagrywający w Klinicznym praktyki badania Datalink, aktualizującym jako część ich miarowych medycznych spotkań monitorować wpływ traktowania, przepisywali.  

Badacze są sprawnie rozumieć zdrowie wzory w związku z odmianowymi lekarstwami z członkami społeczeństwo i rozumieć potencjalnie target194_0_ różnorodnymi i wielkimi studiować te rejestry, który traktowanie oferuje najlepszy rezultaty. Badanie jest wszystko poprowadzony z minimalnym wpływem na życiach pacjenci które, po tym jak oferujący ich zgodę no wymagają mieć jakaś aktywnego zaangażowanie. 

Prof Samochód dostawczy Staa powiedział:  "use elektroniczne dokumentacje medyczne w uproszczenie próbach klinicznych znaczy że już nie potrzebujemy zostawać niepewnymi o który medycynie oferuje najlepszy świadczenia zdrowotne dla pacjentów.  

Ten nauka pokazuje że naukowowie są sprawnie prowadzić badanie co podkreśla który traktowanie jest najlepszy dla pacjentów. " Podąża uczestnictwo w nauce, wywiada wziąć miejsce z 27 GPs, 26 co wyrażał silne wsparcie dla use wspierać próbę kliniczną pacjentów elektroniczni rejestry.

Dziesięć pacjentów także przeprowadzali wywiad czego zgadzali się wszystko że dyskusja ich zaangażowanie w próbie jako część rutynowego zdrowia spotkania był całkowicie dopuszczalnym praktyką. Przyszłościowi studia co do use elektroniczni rejestry w próbach klinicznych dostarczają jako część Farr instytutu zdrowia Informatics. Krajowy organisation który obejmuje cztery centres doborowość w polu ehealth badanie z Centres opierał się w północy Anglia, Na wschód od Anglia, Walia, Szkocja i Londyn.  

Farr instytut istnieje rozumieć jak - wśród wysokich etycznych standardów - pacjentów zdrowie informacja może używać ulepszać państwowe służby zdrowia. 

Nauka zrobił we współpracy z badaczami od Londyńskiej szkoły i uniwersytetów Jork higiena & Tropikalna medycyna Liverpool, Brighton i królewiątko szkoła wyższa; ja fundował Krajowym instytutem dla zdrowia badania i Wellcome zaufania. 

Źródło: http://www.manchester.ac.uk/discover/news/article/?id=12461

Advertisement