Punkty widzenia: Niscy zdrowie wydatki są mile widziany wiadomością; środki usposobią przeciw zdrowia prawa sukcesowi

Nowy Jork Synchronizował wynika: Oczekiwać zdrowie wydatków spadki -; Znowu
Ostatnie kilka lat widzieli głowienie i witają nowego trend w opieka zdrowotna wydatkach: Zamiast iść up i up, wzrosty zwalniał sposobu puszek. Ponieważ koszty opieki zdrowotnej r wolno niż w dekadach, robią budżet prognoz spojrzeniu lepszy i lepszy (Margot sanger-Katz, 7/15).

Wall Street Journal: Hobby lobby decyzja I Swój wykoślawienia
Od tamtych dni sądu najwyższy Czerwa 30 Burwell v. hobby Kuluarowa decyzja, my niepokoił tamto które wydają się chętnymi misrepresent fact skrzynka i wpływ swój orzeczenie na kobietach; wszystko dzielić amerykan i zdobywać punkty politycznych punkty w twardym wybory roku. Duży wykoślawienie: -notmybossbusiness kampania na świergocie który fałszywie sugeruje to pod rządzącymi pracodawcami, może zaprzeczać ich pracownikom dostęp kontrola urodzin (Sens. Kelly Ayotte, R-N.H i Deb Fischer., Neb 7/15.,).

JAMA Wewnętrzna medycyna: Sąd Najwyższy decyzja W hobby lobby skrzynce
Ampuła, rodzina posiadać firma, hobby lobby, protestujący zawierać antykoncepcyjnego sprawozdanie; specyficznie, intrauterine przyrząda i przeciwawaryjna antykoncepcja; w ich pracowników ubezpieczeniu zdrowotnym ponieważ właściciele przeglądali te formy kontrola urodzin jak "aborcje." Ale, konsekwentny z zakłóca trendem i nadużywać naukową informację w kontekście kobiet odtwórczych dóbr zdrowie i sąd najwyższy decyzja ignorował akceptującego odróżnienie między antykoncepcją i aborcją. lub misstate wśród sądów, władz ustawodawczych Pisać dla większości, sprawiedliwość Alito disallowed jakaś śledztwo w czy firma właścicieli definicja aborcja lub widoki na współsprawstwie byliśmy rozsądni (R. Alta Charo, 7/14).

The Washington Post: Obamacare no Zakrywa środek tendencyjności. Żadny cud Ja no jest Popularny.
Niedrogi opieka akt -; także znać jako ACA w zależności od twój orientaci, Obamacare diabeł ikra, -; dosyć wyraźnie pojawiać się robić czemu robić przypuszczał ono: zakrywać nieubezpieczonych i kontrolują koszty. Mimo to ja pewny no wydają się dostaje miłości od prasy przy cokolwiek jak tempo który walącym po swój chromego rollout dostać ono. Analitycy przy Miastowym instytutem tropili część dorosła populacja bez sprawozdania i w szczególnie pożytecznie sposobie: porównywać stany z i bez Medicaid ekspansi. Podczas gdy ACA jest oczywiście w istocie w wszystkie stanach, 21 stan tak daleko decydowali nie wykorzystywali Medicaid ekspansję oferującą prawem. Tak, coś w rodzaju naturalnego eksperymentu (Jared Bernstein, 7/15). 

Wall Street Journal: Co Wykazywać tendencję W opiece zdrowotnej? Konserwatywni pomysły.
Konserwatywna krytyka Niedrogi opieka akt tworzył wrażenie który jedzie system opieki zdrowotnej liberał, "duzi rządowi" pomysły. Ale obfitość pomysły Rysował Altman, 7/15). że konserwatyści jak biorą chwyt w opiece zdrowotnej także ( 

Bloomberg: Obamacare no Krzywdzi Demokraci
Demokraci otrzymywał trochę dobre wieści w dwa marist/NBC Senackich wyborach dzisiaj pokazuje Mark Udall w Kolorado Peters w Michigan trzyma bryłę i Gary, chociaż szczególnie ampuła, prowadzenia. Rzuca te rezultaty w głosowanie wypośrodkowywa, i Demokraci pojawiać się jest naprzód w oba stanach. Neither biegowy jest wygraną dla republikan dostawać 51 siedzenia senata większość. Jakkolwiek więcej żywi cele lepszy szansy dostawać sześć siedzeń dla republikan one potrzebuje (Jonathan Bernstein, 7/15).

Chicago Tribune: Niepowołana niespodzianka Od Kucbarskiego okręgów administracyjnych zdrowie systemu
countyCare -; to jest Kucbarski okręgu administracyjnego próba wspierać federacyjnych dolary przez Medicaid kierującego opieka programa -; jest w rozsypisku kłopot. Koszty wyprzedzali dochody $21 milion w pierwszy sześć miesiącach okręgu administracyjnego rok fiskalny, przez Maja 31. Niedobór oczekuje rosnąć $63,5 milion przed końcem roku fiskalnego, Nov. 30. To jedzie projektującego $85,9 milion niedobór w 2014 okręgu administracyjnego Kucbarskim budżecie (7/14).

The Washington Post poczta partyzana: Boehner's "Polityczny wyczyn kaskaderski" Prowadzi Obama impeachment
Mówca planuje zaskarżać prezydenta ponieważ rzekomo "tworzył jego swój prawo" rezygnować pracodawca mandat politycznego pod Niedrogim opieka aktem. Dużo w ten miasteczku wierzą że Boehner's litigiousness jest częścią wielka strategia utrzymywać jego hałaśliwą klikę osaczona na impeachmencie Obama. … Politycznie Boehner kostium jest durnia poleceniem ponieważ ono no robi czemu chce je robi. Raczej niż ubija puszek rozmowę obalać prezydenta Obama, ja prowadzi narosły gardłowanie dla go (Jonathan Capehart, 7/15).

Bloomberg: Lekarki Dla 1 procentu
Podczas gdy zdrowie pracuś skupiali się na skutkach Obamacare, inna zmiana był zdarzać się, przeplatam z nowym prawem ale warty myśleć wokoło oddzielnie: Dlaczego narastająca dochód nierówność wpływa dostawę opieka zdrowotna? I jest dla lepszy ten zmiana? … Ja jest niejasny jak daleko rusza się w ten kierunku Usa system opieki zdrowotnej. Plasterek populacja która jest willing płacić dla specjalności opieki w gotówce i sprawnie jest mały; część lekarzi w jedynych praktykach był właśnie 6 procentami w zeszłym roku. Ale to jest kopia poziom od 2011. I jeżeli różnica dochodu utrzymuje dorośnięcie, więc liczba lekarki które mogą znajdować dosyć jedynych pacjentów zatrzymywać brać ubezpieczenie (Christopher Flavelle, 7/14).

Los Angeles Times: Zaległa odpowiedź szaleństwo stanów ograniczenia Na aborci
W ostatnie kilka lat, ustawodawcy wokoło kraju byli ruchliwie z szturmem celującym przy robić mu niemożliwy dla kobiet ćwiczyć antyaborcjonisty ustawodawstwo co jest wciąż dobrem gwarantującym Usa konstytucją. (pomimo opozycja najlepszy wysiłków) I podczas gdy ja jest niejasny dokładnie dlaczego tam  był taki szaleństwo aktywność -; konserwatywni zwycięstwa w 2010? Reignition kultur wojny iskrzył Niedrogiego opieka aktu antykoncepcyjnym mandatem politycznym? -; znamy przechodziliśmy w poprzedzającej dekadzie (22) że więcej niż cztery czasu równie wiele rachunki celujący przy ograniczać aborcja dostęp przechodzili między 2011 i 2013 niż (93) (rudzik Abcarian, 7/15).

Charlotte obserwator: Recepta Dla Ratować życia
Śmierć od nierozmyślnego otrucia skakali prawie 300 procentów nad past dekadą w Pólnocna Karolina, zgadza się raport. - przeważny lek na receptę nadużycie - Od 1999, 2012, śmierć od uzależniających lek na receptę gwoździliśmy 400 procentów. Dzisiaj, Północni Carolinians umierają od lek na receptę przedawkowań od przedawkowań łączących i prawie taki sam liczby kostka do gry od go niż heroiny, kokainy i alkoholu, jak w wypadkach ulicznych. Analiza zakłada kilka skazy z sposobem - od zgromadzenie ogólne programa cenienia podziału - Pólnocna Karolina monitoruje i próby zapobiegać ten tragiczną sytuację. Swój rekomendacje dla ulepszać system teraz siedzą w prawodawczym komitecie, opóźniającym podczas gdy prawodawcy negocjują nad nauczyciela wynagrodzeniem i Medicaid wydawać (7/15).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement