Ministra Ambrose wezwania dla propozycj brać się do lek na receptę nadużycie

Część rzędu całościowy podejście sprzętu lek na receptę nadużycie

Honorowo Rona Ambrose, minister zdrowia, dzisiaj wydawał krajowego wezwanie dla propozycj ulepszać przepisuje praktyki dla lek na receptę które wysokiego ryzyka nadużycie lub nałóg.

Zdrowie Kanada poświęcać $3,6 milion wspierać rozwój opierać się praktyki dla odpowiedni przepisywać powszechnie nadużywać klasy lek na receptę: opioids, środki pobudzający, sedatives i tranquillizers.

Wezwanie dla propozycj celuje przy projektami które ulepszają przepisywać praktyki i edukacyjne potrzeby opieka zdrowotna lekarzi praktykujący. Ja także skupia się na projektach które rozwijają nowych podejścia, szkolenie i narzędzia, ulepszać te przepisuje praktyki.

Ten wezwanie dla propozycj buduje na akcjach już brać rzędem adresować znacząco zagadnienie lek na receptę nadużycie.

Szybcy fact

  • Lek na receptę są teraz tercja powszechnie nadużywającym substancją wśród Kanadyjskiej młodości, po alkoholu i marihuany.
  • 2012 Kanadyjskich alkoholu i leka Use Monitoruje ankieta rezultatów przedstawienia opioid bólowych zastępujących jest wśród powszechnie używany lek na receptę, i prawie jeden w sześć kanadyjczycy starzejący się 15 starych i rok donosił use opioid bólowi zastępujący w przeszłości 12 miesiąca. (17%)
  • Na początku tego roku, minister Ambrose gościł sympozjonu w Toronto, uczęszczający lekarkami, farmaceutami, egzekwowaniem prawa, różnymi poziomami rząd, nałogów specjalistami i Pierwszy narodami, dyskutować lek na receptę nadużycie.
  • Ekonomiczny plan działania 2014 rozszerzał ostrość Krajowa lek strategia adresować lek na receptę nadużycie w Kanada. Dodatkowo rząd inwestuje prawie $45 milion nad pięć rok wspierać nowe akcje dla ten purpose.
  • W Czerwu 2014, minister Ambrose ogłaszał propozycję regulować odporne własność dla lek na receptę które są przy wysokiego ryzyka nadużycie, wliczając uwolnienia oxycodone.

Wycena

"lek na receptę nadużycie zostać rozlewnym zdrowia publicznego problemem który dotyka życia daleki zbyt wiele kanadyjczycy. Nasz rząd postępuje adresować wzrastającego problem lek na receptę nadużycie w Kanada. Today zawiadomienie skupia się na udoskonalających przepisuje praktykach i edukaci która jest jeden klucze adresować ten znacząco zagadnienie.",
Honorowo Rona Ambrose
Minister Zdrowia

"ostatnio ogłaszałem że dążę odporne własność w lek na receptę - więc są mniej prawdopodobny miażdżącym, parska i wstrzykuje gdy sposób pomagać ograniczać lek na receptę nadużycie. Jakkolwiek, opór jest właśnie strojem jednoczęściowy łamigłówka. Ograniczać lek na receptę nadużycie jest także o edukaci - ono jest o pracować z prescribers wokoło wymagających zagadnień nad przepisywać i jak "doktorski zakupy". Today zawiadomienie jest o edukaci i inny krok nasz rząd bierze adresować ten powikłanego zagadnienie."
Honorowo Rona Ambrose
Minister Zdrowia

ŹRÓDEŁ zdrowie Kanada

Advertisement