Oddawanie Krajowi gwardziści obracać alkohol prawdopodobnie gdy stawiający czoło z zagadnieniami w domu

Niezależnie od pourazowych wydarzeń doświadczających podczas rozmieszczenia, wraca gwardię narodowa żołnierze byli prawdopodobni rozwijać pije problem jeżeli stawiający czoło z żyć cywilów niepowodzeniami wliczając utraty pracy, legalnych problemów, rozwodu, poważnego legalny i pieniężnego, i wszystkie spospoliciały w militarnych rodzinach. Rezultaty nauka badaczami przy uniwersyteta columbia Mailman szkołą zdrowie publiczne publikują online w Amerykańskim czasopiśmie Prewencyjna medycyna.

Alkoholizm jest ważnym koncernem dla rezerwistów wraca do domu. Prawie 7% amerykanie nadużywają lub są zależny na alkoholu, ale wśród rezerwowych żołnierzy wraca od rozmieszczenia jest 14% kopia tempo alkoholizm, prawie to cywilna populacja.

Nauka patrzejąca grupa 1.095 Ohio gwardii narodowa żołnierzy które pierwotnie słuzyć w Irak lub Afganistan w lub 2008 i 2009. Żołnierze przeprowadzali wywiad trzy czasu przez telefonu i pytali o ich alkoholu use, ujawnieniu, pojazdów trzaskach, odnosić sie pourazowi wydarzenia i stressors jak miny lądowe, bierze wroga ogienia i poświadcza życie codzienne od oddawania od obowiązku nad trzy rok, ofiary wypadku i żadny, stres odnosić sie.

Więcej niż połówka odpowiada żołnierze doświadczali odnosić sie uraz, 36% żołnierza doświadczenia cywilni stressors i 17% donoszącego seksualnie napastującego, podczas ich niedawnego rozmieszczenia. (60%) Wśród grupy, 13%, donoszący problemy konsekwentni z alkoholu use nieładem w pierwszy wywiadzie, 7% podczas drugi i 5%, podczas tercja. Alkoholu use nieład definiuje jako alkoholizm lub zależność.

Badacze zakładają przynajmniej mieć jeden cywilnego stressor lub donoszący incydent molestowanie seksualne podczas rozmieszczenia podnosił szanse alkoholu use nieład. Skutek stressors ograniczał skrzynki początku alkoholu use nieład i no zobaczył wśród tamto z historią problemowy pić. W kontrascie, odnosić sie pourazowi wydarzenia tylko minimalnie kojarzyli z alkoholów problemami.

Nauka podkreśla znacząco rola życia cywilów i towarzyszy stres sztuki w przypadach alkoholu use wprowadzają nieporządek w gwardii narodowa.

"ujawnienie pourazowy wydarzenie znacząco skutek na zdrowiu psychicznym w krótkoterminowym, ale co definiuje długookresowych zdrowie psychiczne problemy musi rozdawać z mnóstwo życie codzienne szykanami które powstają w gdy żołnierze przychodzący do domu," wyjaśniają głównego śledczego Magdalena Cerd-, drPH, MPH, asystent profesora epidemiologia przy Mailman szkołą zdrowie publiczne. "pourazowych wydarzeń żołnierze wystawiają walka podczas i po więcej problemy w ich, są prawdopodobni mieć w ich dzienniku w ich związkach gdy przychodzą do domu. Te problemy mogą z kolei pogarszać zdrowie psychiczne zagadnienia tak jak problemy które powstają podczas i po rozmieszczeniem." z alkoholem,

Z wysokimi wskaźnikami alkoholizm wśród żołnierzy, tam  jest krytyczny potrzeba pomagać żołnierzy obchodzić się stresujących żyć wydarzenia bez alkoholu dla celować interwencj oficery śledczy obserwuje. Więcej niż 1,6 milion usługowi członkowie Znosi wolność, operaci Irakijską wolność i operacja Nowego świt rozmieszczali w poparciu dla wojenną wysiłek operację.

"gwardziści i reintegrować w ich społeczności które wraca do domu potrzeby pomocy znalezienia pracy, odbudowywa ich rodziny i małżeństwa," mówi Karestan Koenen, PhD, profesor epidemiologia i starszy nauka autor, przy Mailman szkołą. "Zbyt spadają przez pęknięć w nasz systemu dużo nasz wojownicy gdy wracają do domu. To jest szczególnie prawdziwy gwardziści które no mają ten sam dostępu usługa jak miarowy personel wojskowy. Potrzebujemy wspierać nasz żołnierzy na home front właśnie gdy robimy w strefie działań wojennych."

Znalezienia od ten nauki są konsekwentni z dwa raportami instytut uwalniający w tym roku medycyna i podkreślają potrzebę rozwijać dowód bazę zapobiegania, traktowania i., którego stawiał czoło militarną populacją na powrót od Irak i Afganistan wywoławcza uwaga poważni zdrowie psychiczne zagadnienia, usługowymi członkami i ich rodzinami programy celujący przy na skuteczności dla departamentu obrony Współautor aktualna nauka, Sandro Galea, MD, drPH, krzesło epidemiologia przy Mailman szkołą, prowadził prowizi która wydawał jeden raporty; Dr. Koenen był współautorem to samo.

Źródło: Uniwersyteta Columbia Mailman szkoła zdrowie publiczne

Advertisement