Zdrowie ubezpieczający zatrzymywać zakrywać maciczną procedurę

Highmark Inc. zatrzymuje zakrywać władzy morcellation, technika często używany w hysterectomies, który sprzedaje plany w Pennsylwania, Delaware i Zachodnia Virginia, po tym jak Food And Drug Administration radził lekarki przeciw mu ponieważ ono może rozprzestrzeniać nowotwór. 

Wall Street Journal: Zdrowie ubezpieczający Zatrzymywać Zakrywać Maciczną procedurę
W procedurze, bladed przyrząd używa ciąć up pospolite maciczne masy dzwonić fibroids w hysterectomies, często, więc tkanka może usuwająca przez malutkich nacięć w minimalnie najeźdźczej operaci. Highmark jest pierwszy ubezpieczającym znać być postojowym sprawozdaniem władzy morcellation, i ruch jest opóźniony w szeregu montaży nacisków na use narzędzie. … FDA oszacowywa instrumenty ono używał w 50.000 hysterectomies rok (Levitz, 8/2).

Reuters: Usa Ubezpieczający Zatrzymywać sprawozdanie Ginekologiczna procedura
Zdrowie ubezpieczający z 5,2 milion członkami w trzy Wschodnich Usa stanach powiedział na Sobocie ja zatrzymywał providing sprawozdanie dla procedury dzwoniącej laparoscopic władzy morcellation który używa w ginekologicznej operaci i może niechcący rozprzestrzeniać nowotwór. Highmark Inc, który klientów w Pennsylwania, Delaware i Zachodnia Virginia, zatrzymuje zakrywać procedurę na Sept. 1, firma rzecznik Aaron Billger powiedział w emailu. Ja jest pierwszy ubezpieczającym zatrzymywać sprawozdanie władzy morcellation po tym jak Usa Food And Drug Administration radził lekarki w Kwietniu przeciw mu (Walsh, 8/3).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement