MD Anderson współpracuje z HIAE adresować nowotworu ciężar w Brazylia

Uniwersyteta Teksańskiego MD Anderson nowotworu centrum ogłaszał partnerstwo z Szpitalnym Israelita Albert Einstein (HIAE) zapoczątkowywać multidisciplinary opieka nad pacjentem eliminować nowotwór globalnie w Brazylia i postępu MD Anderson misi.

489 łóżkowy intymny szpital lokalizować w São Paulo będzie pierwszy klinicznym rozszerzeniem MD Anderson w ameryka łacińska i pierwszy międzynarodowym członkiem MD Anderson nowotwór Network®, wybrana grupa szpitale i zdrowie systemy z dostępem najlepsza praktyka, edukaci, badania i traktowania protokoły rozwijać przy MD Anderson.

"Nasz wzrok i misja rzucamy wyzwanie my być pojedynczym impactful instytucją w uśmierzać ciężar nowotwór globalnie, i możemy dokonywać to przedłużyć nasz gatunek zapobieganie, dba, badanie i edukacja pamiętać organizacje na całym świecie," powiedział Ronald dePinho, M.D., prezydent MD Anderson. "Szpitalny Israelita Albert Einstein rozpoznają dla swój wyjątkowych lekarzów, najnowocześniejszych udostępnień i wysokiej jakości opieki, i łączymy ich doborowość z MD Anderson nowotworu szeroką wiedzą specjalistyczną."

"Brazylia nowotworu ciężar nad przyrodnie milion skrzynek rok. Rozszerzać nasz współpracę z ameryka łacińska prowadzi szpitalem, zamierzamy adresować ten wyzwanie dostarczać posuwam się naprzód i jadąca multidisciplinary opieka," powiedział Amy siano, rozpusta - prezydent rozwój biznesu przy MD Anderson. "Wpólnie, zmieniamy nowotwór opieki dostawę w Brazylia na rzecz pacjentów przez region."

Jako stowarzyszony członek sieć, HIAE operationally i clinically integruje z MD Anderson przez całkowitego MD Anderson multidisciplinary, jadąca i ześrodkowywająca opieka.

To znaczy że pierwszy raz w ameryka łacińska m dostęp, postępowe traktowanie technologie wszystko w jeden lokaci i pełnego pasmo serwisy pomocy, pacjenci multidisciplinary, multispecialty nowotworu centrum z pacjent dochodzący opieką. Usługa zawierają medycznego, napromienianie, chirurgicznie onkologię, patologię, laboratorium, diagnostycznego zobrazowanie i inne wspierające kliniczne usługa.

"To zaznacza nową erę w nowotwór opieki dostawie w Brazylia," powiedział Deborah Kuban, M.D, profesor i MD Anderson kliniczny prowadzenie w napromienianie onkologii w partnerstwie. "To jest nowatorski podejście nowotworu zarządzanie w ameryka łacińska. Pacjenci m więcej niż właśnie jeden doktorską dyktuje opiekę. Korzystają od uwagi pełna multidisciplinary drużyna przy Albert Einstein szpitalem w Sao Paulo z doświadczeniem MD Anderson w Houston i poparciem."

MD Anderson zapewnia HIAE z klinicznym opieka nadzorem, rozkazów setami i traktowanie algorytmami. Kliniczna integracja także zawiera planowanie, klinicznego programa poparcie, edukacja i trening, narzędzia, dostęp próby kliniczne i badanie współpracy, fakultetu i personelu, ilość pomiaru i reportażu. HIAE lekarzi konsultować bezpośrednio z MD Anderson fakultetem przez, dostarczać opiekę opierającą się na i protokołach provided przy MD Anderson ten sam praktyka standardach i. bolak wizyt i desek

Partnerstwo reprezentuje historycznego kamień milowego w instytuci długotrwałym związku. HIAE zostać MD Anderson pierwszy formalnym siostrzanym instytucją w 2002, prowadzący liczba akademickie wymiany.

ŹRÓDŁO uniwersyteta teksańskiego MD Anderson nowotworu centrum

Advertisement