Roundtable dyskusja na heroiny i lek na receptę nadużyciu

Dżersejowego brzeg Uniwersytecki centrum medyczne gościł roundtable dyskusję na Sierpień 4, prowadzący Assemblywoman Maryjnym klepnięciem Angelini dyskutować kontynuującego przyrosta w heroiny i lek na receptę nadużyciu w brzeg społeczności. Forum trzymał od 3:00 p.m 5:00 p.m w lancy audytorium przy Dżersejowym brzeg.

Prawodawcy i eksperci od egzekwowania prawa uzależnienia pola i medycznej społeczności wliczając Joseph Miller, Ph.D, Korporacyjny dyrektor, Neuroscience, Behawioralni zdrowie, Ortopedyczna rehabilitaci medycyna, południków zdrowie i Dr., Ramon Solhkhah, szef psychiatria przy Dżersejowego brzeg Uniwersyteckim centrum medycznym i rodzinami wpływać nadużywaniem narkotyków, łączyli Assemblywoman Angelini dzielić ich wiedzę specjalistyczną na ten narastającym problemu i widoki.

Według Dr. Solhkhah, "heroina i recepta środek przeciwbólowy używamy i nadużycie dosięgał epidemiczne proporcje w Monmouth i oceanu okręgach administracyjnych. Ja jest znacząco dla nasz liderów wspólnoty adresować kryzys, i roundtable prowadzący Assemblywoman Angelini provided sposobność dyskutować rozwiązania dla liderów i opiekunów. Południka Health nałogu wyzdrowienia Behawioralne usługa oferują dla tamto w wyzdrowieniu i ich rodziny całościową, miłosierną w odpowiedzi na kryzys. Także providing kontynuującą medyczną edukację dla lekarzów i opiekunów, i wspierający pracę nasz społeczność komitet doradczy który podnosi świadomość o nadużywaniu narkotyków w szkołach, kościół i domach kultury." zgłaszać się na ochotnika,

"heroiny i lek na receptę nadużycie kontynuuje rosnąć przy alarmującym tempem w nasz terenie," mówi Assemblywoman Angelini. "potrzebujemy kontynuować dowiezienie liderów wpólnie co może pomagać formułować betonowe strategie adresować ten podstępnego trend wśród nasz młodych dorosłych."

Angelini także łączył przedstawicielami od, lekarzami medycyny as well as urzędnikami DEA i podziału Konsumpcyjne sprawy, stanu i okręgu administracyjnego.

"przynosić wpólnie te fachowych ekspertów, nasz cel dla forum był rozwijać niektóre rekomendacje od rzecznictwa, edukacja i prewencyjna perspektywa wywodzić się ten nadużywanie narkotyków epidemię," dodaje Assemblywoman Angelini.

Źródło: Dżersejowy brzeg uniwersyteta centrum medyczne

Advertisement