Idera kolaboruje z TMA posuwać się naprzód nowego potencjalnego traktowania podejście dla myositis

Idera Środek farmaceutyczny, Inc. (NASDAQ: IDRA, klinicznej sceny biopharmaceutical firma rozwija nukleinowego kwasu lecznictwa dla pacjentów z i Myositis skojarzenie (TMA)), nowotworem i rzadkimi chorobami jedyna organizacja niekomercyjna dedykująca wyłącznie słuzyć wszystkie pacjentów z podżegającymi myopathies, dzisiaj ogłaszaliśmy współpracę posuwać się naprzód nowego potencjalnego traktowania podejście dla polymyositis i dermatomyositis znać Jak receptoru (TLR) antagonizm jak. Idera i TMA rozwijamy programy edukacyjnych i zasoby dla pacjentów i opieka zdrowotna dostawców wliczając interaktywnych online gadek na TLR antagonizmu uczestniczyć w nadchodzącym klinicznym badaniu i sposobnościach pod współpracą. Idera plany zapoczątkowywać próbę kliniczną swój investigational leka kandydat IMO-8400, klasa antagonista TLRs 7, 8 i 9 w polymyositis i dermatomyositis, przed końcem 2014.

"jesteśmy bardzo z podnieceniem i zadowolony pracować z TMA, wiodącego myositis rzecznictwa cierpliwy skojarzenie który dzieli nasz oddanie posuwać się naprzód nowe terapie które mogą ulepszać wyniki dla pacjentów żyje z ten rzadką i bolesną podżegającą mięsień chorobą," powiedział Kate Haviland, rozpusta - prezydent Rzadkie choroby przy Idera środkami farmaceutycznymi. "Gdy przygotowywamy ruszać się nasz investigational leka kandydata IMO-8400 w klinicznego rozwój dla polymyositis i dermatomyositis, wierzymy że TMA będzie instrumentalny w wzrastającym pacjencie, lekarza podniecenie dla sposobności uczestniczyć w klinicznym badawczym wymaga TLR antagonizmu i świadomość i."

"TMA bardzo zadawala kolaborować z Idera pomagać ich powieści TLR antagonisty leczniczemu podejściu w myositis zaliczkowy," powiedział Bob Goldberg, dyrektor wykonawczy Myositis skojarzenie. "wierzymy że praca Idera robi wspomaga myositis medycznego pole i nasz zrozumienie dlaczego polepszać funda pacjentów cierpi od ten osłabiającej rzadkiej choroby."

Polymyositis i dermatomyositis jesteśmy niszczycielskimi, rzadkimi podżegającymi myopathies które powodują rozognienie i formy ciągła słabość w mięśniach., Polymyositis i dermatomyositis pacjenci oddycha i łyka mogą rozwijać poważnych kalectwa wliczając straty ruchliwość i narosłego ryzyko pewni nowotwory, trudność. Dermatomyositis także towarzyszy purpurową lub czerwoną skóry wysypką. Tam  są polymyositis obliczeni 15.000 pacjentów i 25.000 dermatomyositis pacjentów w Usa samotnie. Polymyositis i dermatomyositis wyznaczaliśmy jako rzadkie choroby Usa Food And Drug Administration (FDA).

Źródło: Idera Środek farmaceutyczny, Inc.

Advertisement