Medyczny panel doradczy poleca nowej zapalenie płuc szczepionki dla seniorów

Ekspert wyrażający koncern który rządzi Medicare, jakkolwiek, może utrudniać niektóre ludzi od dostawać nowej szczepionki jeżeli już mieli starą wersję. Także w leków zagadnieniach donoszą, niektóre cierpliwi adwokaci że ubezpieczający udaremniają przy płacić dla kosztownego leka fundy zapalenie wątroby C jeżeli pacjenci są w leka traktowania programach.

Reuters: Usa Panel Doradczy Poleca Prevnar 13 szczepionki Dla starszych osob
Wpływowy Usa medyczny panel doradczy na Środzie polecał że ludziom 65 i stary dawali Pfizer Inc hita Prevnar 13 szczepionki ochraniać przeciw pneumococcal bakteriom które mogą powodować zapalenie płuc i inne infekcje. Komitet doradczy na immunizacj praktykach w 13-2 głosowaniu, polecał (ACIP) że starsi pacjenci biorą Pfizer szczepionki, nawet jeśli poprzednio zaszczepiali z Merk & Co Pneumovax prowadzi szczepionką. … Medicare urzędnik, mówi panel w Atlanta, powiedział jego agencja mu zmieniać swój reguły kwalifikować taki pacjentów dla rembursu po to, aby, i że swój cenienie prawdopodobnie przedłużyć do Styczeń 2016 (Pierson, 8/13).

Wall Street Journal Pharmalot: Sovaldi debaty skaleczeń dostęp Dla Opioid traktowania pacjentów
Spór nad kosztem Sovaldi zapalenia wątroby C lekarstwo może zapobiegać od taktującego mimo to inny segment populacja - ludzie które zapisują się w opioid traktowania programach. Chociaż lek pokazywał dowód leczyć dziewięć 10 cierpiących i produktu etykietowanie no sugeruje Sovaldi no jest bezpieczny dla te pacjentów, płatniczki udaremniają przy zakrywać medycynę dla ludzi z historią substanci use nieład, według alkoholizmu & nadużywanie narkotyków tygodnika (Silverman, 8/13).


http://www.kaiserhealthnews.orgTen artykuł przedrukowywał od kaiserhealthnews.org z pozwoleniem od Henry J. Kaiser rodziny podstawy. Kaiser zdrowie wiadomość, editorially niezależny serwis wiadomości, jest programem Kaiser Rodzinna podstawa, nonpartisan opieki zdrowotnej polisy organizacja badawcza unaffiliated z Kaiser Permanente.

Advertisement