rettsyndrome.Org nagradza $1.5M zaliczkowy translacyjny badanie, poparcia Habilitation program

Międzynarodowego Rett syndromu Fundacyjny teraz robi biznes jako Rettsyndrome.org ogłasza dzisiaj że deska powiernicy nagradzał $1.5M wspierać dalszy translacyjny badanie, funduje klinicznego badanie, i. 10 nowych dotacj i wodowanie habilitation leczniczy program

Pięć dotacje fundują Translacyjnego program badań który funduje taktować Rett syndrom i odwracać wczesnej i opóźnionej sceny translacyjny badanie (RTT).

Dodatkowe pięć dotacj nagradzali niedawno dowiedziony Habilitation program. Cel program jest utożsamiać najlepszy poznawcze terapie, fizyczne terapie, okupacyjne terapie i mowa terapie które pomagają w ustanawiać sieci krytyczne dla umiejętność rozwoju w Rett syndromu., Today nowe nagrody i nadchodzący roczny lata wezwanie dla podstawowego odkrycia badania, stażowych poczetów i translacyjnego badania w pharmacologic traktowaniach, przyczyniają się Rettsyndrome.org's program dla przynosić "badanie rzeczywistość". Rettsyndrome.org posuwał się naprzód nasz całościową strategię przyśpieszać odkrycie w podstawy badaniu w kierunku klinicznego ulepszać traktowanie tamto żyje z Rett syndromem i życia. Nasz nacisk na translacyjnym i klinicznym badaniu zapewnia że nowi pomysły ciągle płyną w habilitation platformy celować przy i leka rurociąg przyśpieszać traktowania i maksymalizować funkcję w Rett syndromu.

Rettsyndrome.org's nauki Naczelny biuro, Steve Kaminsky, PhD komentuje na badawczej strategii "Z potencjalnymi traktowaniami na horyzoncie ", ", my ukuwał nazwę zwrot że nasz pharmacologic traktowania są projektującym "poprawnym Rett biologią". Jakkolwiek, musimy utożsamiać nowe technologie i terapie które "reset neurologię" w Rett syndromu maksymalizować nasz dziewczyn zdolność. gdy przechodzimy puszek ten droga, Ten końcówka, zapoczątkowywaliśmy nowego program w tym roku i ja dzwoni nasz Habilitation program. Czas jest prawy zaczynać patrzejący ten teren badanie tak, że owoc ten trudzą się dojrzałego w tym samym czasie co nasz inni programy badań które utożsamiają pharmacologic traktowania. Mój nadzieja jest że praca zbiega się na each inny, i możemy dopasowywać najlepsza praktyka w lek terapii najlepsza praktyka w habilitation terapii."

Misja Rettsyndrome.org jest posuwać się naprzód badanie w kierunku nowych traktowań dla Rett syndromu inwestować w podstawowych i translacyjnych badawczych dotacjach które sprawdzają przez rygorystycznego procesu ocena środowiska członkami Rettsyndrome.org's Naukowa Przeglądowa deska (SRB)., Tamte zastosowania które wysoką naukową i programową zasługę dla definitywnych finansowanie decyzj polecają deska powiernicy. Nowe 2014 Rettsyndrome.org nagrody

ANIOŁ

 • Juliański Paton, PhD, uniwersytet Bristol

"NLX-101 serotonergic 5-HT1A receptoru agonist dla traktowania oddechowi arrhythmias w Rett syndromu, powieść - wysoce możny i selekcyjny: kliniczna zasady nauka w murine modelach"

serce

 • Michela Fagiolini, PhD, Boston Children szpitala "Oceniający NMDAr modulatory ameliorate cortical regresję w Rett syndromu" serca nagrody - Habilitation
 • Susan Bruce, PhD, Boston szkoła wyższa

"Sensualna integracja Wzrastać Czynnościowego dojechanie w dzieciach z Rett syndromem i odnosić sie nieład"

 • Pamela Diener, PhD, Marymount uniwersytet Engsberg i Jack, PhD, Waszyngtoński uniwersytet St ludwik

"Udoskonalające Górnego skraju Motorowe umiejętności w dzieciach z RTT Używać Wybranych ruchy Kontrolne Internetowe rzeczywistość wirtualna gry komputerowe"

 • David Koppenhaver, PhD, Appalachian stanu uniwersytet

  "Śledcza Wizualna uwaga druk w dzieciach z Rett syndromem"

 • Charles Nelson, III, PhD, Boston Children szpital

  "Nowe metody Oceniać poznawanie i afekt w dziewczynach z Rett syndromem"

 • Sarika Peters, PhD, Vanderbilt uniwersyteta centrum medyczne

  "Auditory przerób, język i uczenie w, Rett i Odnosić sie nieład"

kierowe nagrody - Skautowski program

 • Bianca De Filippis, PhD, Istituto Superiore Di Sanita, Włochy

  "Przedkliniczny cenienie bakteryjna proteina CNF1 jako nowatorski leczniczy podejście dla Rett syndromu"

 • Maurizio Giustetto, PhD, uniwersytet Torino, Włochy

  "Wznawiający AKT/mTOR drogę przemian Taktować Rett syndrom"

 • David Katz, PhD, skrzynka westernu rezerwy uniwersytet

  "Przedkliniczny cenienie LM22A-4"

Baza danych kontrakty

 • John Christodoulou, AM, Sydney Children szpitala sieć, Australia

"rettBASE"

 • Helen Leonard, MBChB MPH uniwersytet zachodnia australia

"interRETT" 

Źródło: Międzynarodowa Rett syndromu podstawa

Advertisement