Domowej opieki zdrowotnej pielęgnacja obniża hospitalizacje i przeniesienia karmiący stwarzają ognisko domowe

W wielkiej nauce swój rodzaj, uniwersytet pensylwanii szkoła pielęgnaci dochodzenie pokazuje (Penn Pielęgnuje) że domowych zdrowie agencje providing organizacyjnego poparcie ich pielęgniarki dostają lepszy wyniki. Najlepszy wyniki dla pacjentów, wliczając fewest przeniesień karmiący i hospitalizacj stwarzają ognisko domowe, dokonują domowych zdrowie agencjami umożliwia które zapewniają wspierających prac środowiska, pielęgnują skupiać się na opieka nad pacjentem.

Nauka, "Domowych zdrowie pracy Agencyjni środowiska i hospitalizacje," publikuje w Października zagadnieniu wiodąca czasopismo naukowe opieka medyczna. Domowy zdrowie jest jeden narodu dorośnięcia opieki zdrowotnej sektory słuzyć w przybliżeniu 4,5 milion pacjentów dorocznie. Nauka 118 Poświadczał domowych zdrowie agencje w 3 stany prowadzących dochodzenie tempach hospitalizacje i sukces w utrzymywać pacjentów w społeczności żywych przygotowaniach.

Nauk znalezienia są szczególnie znacząco gdy domowych zdrowie przemysł absorbuje 14% cięcie w Medicare zapłatach (3,5% dla 2014-2017 każdego roku). Projektuje korygować nadpłatę cięcie jest w ten sposób wielki że centrum dla Medicare i Medicaid kalkulował je opuszcza 40 procentów domowych zdrowie dostawcy działa przy netto stratą 2017. (CMS) Domowych zdrowie agencje które zmniejszają koszty przez wzrastających pielęgniarek obciążeń pracą mogą pomniejszać ilość opieka nad pacjentem.

Zdrowie wyników i polisy badania według wiodącego autora, Dr. Olga Jarrín Penn pielęgnaci centrum dla, "Domowej opieki zdrowotnej pielęgnacja znaczy pomagać pacjentów odzyskiwać od choroby i bezpiecznie zostawać w ich stwarza ognisko domowe, ale domowej opieki pielęgniarki często w ten sposób obarczają z opiek odpowiedzialność które otrzymywać pomoc nie udać się pacjenci i ich rodziny potrzebują. Domowych zdrowie agencje muszą incentivized umożliwiać pielęgniarki ćwiczyć najwyższy poziom ich szkolenie i maksymalizować czas z pacjentami, tak optymalizujący cierpliwych wyniki i zmniejszający niepotrzebnego use drogi szpital i instytucjonalna opieka."

ŹRÓDŁO uniwersyteta pensylwanii szkoła pielęgnacja

Advertisement