laVision bioTec ogłasza pierwszy Międzynarodowego użytkownika spotkania na ich ultramikroskopie

laVison bioTec, przedsiębiorcy budowlani postępowi mikroskopii rozwiązania dla nauk przyrodniczych, ogłasza miejsce wydarzenia pierwszy międzynarodowy użytkownika spotkanie na ich ultramikroskopu światła prześcieradła mikroskopii produktach i daty.

Pierwszy laVision bioTec ultramikroskopu użytkownika spotkanie miał miejsce przy max planck institute dla Cząsteczkowy Biomedycznego w Münster, 21-22 Wrzesień. Uczestnicy cordially zapraszają łączyć z wszystkie aktywnym i spodziewani ultramikroskopów użytkownicy w forum na opóźnionych rozwojach w świetle ciąć na arkusze mikroskopię.

LaVision bioTec ultramikroskop II

LaVision bioTec ultramikroskop II

LaVision bioTec popiera wymianę myśli, doświadczenia i widoki na, ten aktywnego badania polu i wyłaniać się z ten naukowym zgromadzeniem bardzo. Spotkanie łączyć naukowe rozmowy, dyskusje z i. praktycznymi demonstracjami i warsztatami Cel jest tworzyć żywą sieć między użytkownikami i tamto ciekawiącymi w polu. Niektóre wymagający pytania co do próbki przygotowania, narzędzia i dane obchodzić się, adresują osobami obecnymi.

Międzynarodowa grupa mówcy zapewnia kręgosłup dla spotkania który zawiera trzy naukowej sesi. Te zawierają profesora Vance Lemmon od uniwersyteta który dyskutuje jego zastosowania. Miami Jego grupa jest częścią Miami projekt Leczyć paraliż i demonstrować stosowalność światła prześcieradła siły mikroskopia dla całościowej oceny wzrokowego nerwu odzyskiwanie, providing głęboką analizę axonal trajektoria i pathfinding. Temat próbki przygotowanie i polana adresuje dwa prowadzi adwokatami: Dr Ali Ertürk od LMU Monachium i Dr Pablo Ariel od Rockefeller uniwersyteta w Nowy Jork. Definitywna sesja zakrywa, prowadzi profesorem Friedemann Kiefer MPI Muenster - przetwarzający i. oprogramowanie i dane Inni potwierdzający mówcy przy czasem przychodzącym od instytutów w Dani, Francja, Niemcy, Wielki Brytania i Singapur writing.

Żadny użytkownika spotkanie był zupełny bez całościowych warsztatowych practicals. Tak, te koncentrują na sposobach best wytwarzają dane na różnych ultramikroskop platformach dla szerokiego pola zastosowania obecnie produkują. Rejestrować więcej szczegóły na spotkaniu i otrzymywać kontaktować się laVision bioTec przy [email protected] pytają, uczestnicy emailem lub dzwonić +49 521 9151 390. ((0))

Nowy ultramikroskop II od laVision utylizowywa sześć cienkich lekkich prześcieradeł ekscytować próbki podczas gdy fluorescenci światło wykrywa z scmos wyposażającym mikroskopem który jest wspinającym się pionem płaska iluminacja. Ruszać się próbkę przez lekkich prześcieradeł jeden wytwarza 3D wizerunku stertę przy komórkowym postanowieniem. Dla więcej szczegółów o laVision bioTec's ultramikroskopie i swój zastosowaniach, zadawala wizytę strona internetowa: www.lavisionbiotec.com.

Źródło: www.lavisionbiotec.com.