Overuse urazy pospolici w dziewczynach uczestniczy w szkole średniej bawją się

Nowa nauka wykonująca badaczami przy Ohio stanu uniwersyteta Wexner centrum medycznym pokazuje to jeśli chodzi o overuse urazy w szkoła średnia sportach, dziewczyny jest przy target26_0_ wysokim ryzykiem niż chłopiec. Overuse urazy zawierają, zdarzają się, i stresów przełamy, tendonitis i łącznego ból gdy atlety wymagają wykonywać ten sam ruch wielokrotnie.

Nauka publikująca w Kwietniu w czasopiśmie pediatrie. Dr. Tomasowscy Najlepszy zanalizowani 3.000 męski i żeńskie uraz skrzynki nad siedem rok okresem przez 20 szkół średnich sportów tak jak piłka nożna, siatkówka, gimnastyki i lacrosse.

Najlepszy i jego drużyna zakłada wysokiego tempo overuse urazy zdarzający się w dziewczynach tropi, podąża dziewczyna śródpolnym hokejem i dziewczyny lacrosse (3,82) (2,93) (2,73). Overuse urazy w chłopiec najwięcej znajdowali w dopłynięciu i pikowaniu (1.3).

"Te młodzi ludzie wydają więcej czas bawić się sporty w rywalizaci w praktyce i. W ten sposób, tam, jest korelacja tam  między ilością czasu którą narosły padanie urazy i bawić się," powiedział Best który jest także Pomerene krzesłem w Ohio stanu dziale rodzinna medycyna i profesorem.,

Natężenie szkół średnich atletyka i uczestnictwo wzrastaliśmy nad past dekadą. Według Best, niektóre szkół średnich atlety wydają więcej niż 18 godzin tydzień uczestniczy w atletyka i dużo uczestniczą w wieloskładnikowych sportach równocześnie.

Best mówi niska noga jest najwięcej pospolitego miejsca overuse urazy, podążać kolanem i ramieniem wtedy. Poleca nastoletnie atlety musi zmieniać ich ruchu i bawić się więcej niż jeden sport. Także mówi jego pacjentów robić odpoczynkowi i odżywianiu priorytet.

Podczas ten punktu ich życia, to jest" Najlepszy powiedział. "kiedy dziewczyny rozwijają kości przy wielkim tempem," "Ja jest niesamowicie znacząco że dostają właściwe kwoty wapni i witaminy d."

Wśród atlet, overuse urazy uzasadniali połówkę wszystkie sportowi urazy i dwa razy równie wiele wizyty sport medycyny lekarzi niż ostry uraz. Te urazy znają być przeważajacy w dziecko wiekach 13-17.

Źródło: mediaSource

Advertisement