Badacze rozwijają opierającego się modela który może przepowiadać kwotę uwalniającą od papierosu nikotyna

Virginia wspólnoty narodów Massey Uniwersytecki nowotwór centrum badacze przy VCU centrum dla nauki Tabaczni produkty rozwijał pierwszego, opierającego się modela który może przepowiadać z up to 90 procentów dokładnością kwotę nikotyna, emitował elektronicznym papierosem (CSTP) (papieros). Nauka publikował w czasopismo tytoniu i nikotyny badaniu.

Badacze, pracuje we współpracy z oficerami śledczymi przy Amerykańskim uniwersytetem Bejrut, zbierali dane o woltażu i innych właściwościach różnorodni papierosów przyrząda koncentracja ciekła nikotyna która mógł stawiająca w przyrządach, i okres czasu użytkownik można wdychać od przyrządu w jeden chuchu. Drużyna wtedy rozwijał matematycznie modela ustalać ile nikotyny emitował od przyrządów jako przyrządu woltaż i nikotynowa ciekła koncentracja wzrastał i użytkownika chuchu trwanie był rozszerzony. Model przepowiadał w zależności od użytkownika chuchu trwania. że wysocy woltażu papierosu przyrząda dobierać do pary z wysokie stężenie nikotynowymi cieczami mogli emitować wielkich poziomy niż tamto tradycyjny tabaczny papieros uzależniająca substancja,

"laboratorium rezultaty pokazywali że nikotyna fedrunki od 15 chuchów na papierosie zmieniali więcej niż 50 czasami przez różnorodnego przyrząd, ciecza i użytkownika zachowania warunki," powiedzieli zespołu badaniowy członka Thomas Eissenberg, Ph.D, dyrektor CSTP, członek program badań i profesor., nowotwór kontrola i zapobiegania przy Massey w psychologii dziale przy VCU szkołą wyższa humanistyki i nauki.

W natępnej klinicznej nauce prowadzącej przy VCU badacze także obserwowali że doświadczeni papierosów użytkownicy byli prawdopodobni brać długich chuchy niż nowicjuszów użytkownicy ich bloodstream, wynikający w wysokich poziomach nikotyna dostarczają.

Według Eissenberg, te znalezienia wskazują to bez przepis federalny na te przyrządach użytkownicy mogli zostać uzależnionymi nikotyna od papierosu use od dymić konwencjonalnego opałowego papieros niż.

"Gdy używa jak zamierzający, elektroniczny papieros no musi produkować nikotynowego fedrunek ponad to opałowy papieros, przyrząd który już znamy śmiercionośnych efekt zdrowotny. Jeżeli ja, then w zasadzie robimy już uzależniającemu leka systemowi dostaw even more uzależniający," powiedział Eissenberg.

Tabaczny use zostaje wiodącą przyczynę do uniknięcia nowotworu padanie w Usa z ogólnym przypuszczeniem, że papierosy są "bezpiecznym" alternatywą jako nikotynowa doręczeniowa metoda. To mógł być prawdziwy, Eissenberg twierdził, dopóki papierosu przyrząd i swój ciecz no projektujemy w sposobie który dostarczał przesadnych poziomy uzależniająca substancja lub inne niebezpieczne substancje chemiczne użytkownik. Jakkolwiek, ograniczenia dyktuje bezpiecznego projekt mogą tylko zdarzać się przez przepis federalny ponieważ produktów przedsiębiorcy budowlani no mogą pochylający narzucać taki przepisy.

Z ten nowatorskim nikotynowym matematycznie modelem, badacze determinują teraz byli sprawnie przepowiadać z wielką transakcją dokładność ile nikotyny dostarcza papierosu użytkownik zanim przyrząd nawet projektuje. Te przepowiednie dalej umożliwiają badaczów jak Eissenberg i jego koledzy informować federacyjnych regulatory o opierać się rekomendacjach na papierosie projektują ograniczenia które mogli potencjalnie unikać poważną zdrowie publiczne katastrofę papierosy jak alternatywna nikotynowa doręczeniowa metoda równie więcej ludzie zwrotów.

Ten model także ustawia strukturę dla próby klinicznej która właśnie otwierał przy VCU CSTP as well as Penn stanu uniwersyteta tytoniu centrum Wykonawcza nauka w Hershey, Pa., który ocenia nowatorskich tabacznych produkty wliczając papierosów, na zdrowie wskaźnikach i papierosowego dymienia zachowaniu w ludziach obecnie dymią tabacznych papierosy i są zainteresowani w zmniejszać ich papierosowego use.

Źródło: Virginia wspólnoty narodów uniwersytet

Advertisement