Kamienisty strumyk medycyny ekspert dzieli porady bagatelizować zgagę podczas sezonu wakacyjnego

Sezon wakacyjny jest na my i najwięcej nocy i dni wypełniają z wyśmienicie godami! Jakkolwiek, z millions amerykanie cierpi od zgagi ustawiać w może, strach gdy przewidujący te świętowania.

Okazyjni epizody "zgaga" są pospolici; ja jest ten płonącym furorą w klatce piersiowej który, która przynajmniej doświadczają once miesiąc normalnie podąża posiłki zawiera foods 40% amerykanie, alkohol, lub prawie 95% ludzie z zgagi połączeniem ich objawy szczególny jedzenie. Gdy objawy zostać częstymi, wytrwały lub kojarzy z "alarmowymi objawami" tak jak ciężar strata lub trudność łyka, konsultacja z lekarzem jest konieczna oceniać dla gastroesophageal reflux choroby i kojarzonych komplikacj. (GERD)

Mądrze wybory przy wakacyjnymi przyjęciami przy obiadowym stołem i zapewniają was wydają więcej czas z i mniej czasu dla ulgi przy medycyna gabinetem patrzeje przyjaciółmi i rodziną. Podczas GERD świadomości tygodnia, - Listopad 22, 28, Juan Carlos Bucobo, MD, dyrektor endoskopia przy Kamienistego strumyka Uniwersyteckim szpitalem dzieli few porady podążać podczas sezonu wakacyjnego bagatelizować oparzenie i cieszyć się nasz świątecznych faworytów.

1.Nibble no hoard: Przejadający się zbyt szybkiego i jedzący wzrasta szansy zgaga jeżeli ty predysponujesz. Małe porcje oddzielać przez czas zmniejszają szansy ty palisz w agoni. Przy głównym posiłkiem, próba używać małego talerza i jedzący wolno.

2.Identify winowajcy: Pewni foods są prawdopodobni pogarszać się GERD i zgagi. Te zawierają tłustych foods, korzennych foods, cebule, czosnek, kofeina, czekolada, cytrus owoc, soki i mennicy. W ten sposób upewniał się przechodzić dalej głębokiego smażącego indyka.

3.Kick przyzwyczajenie: Tam  jest żadny powód czekać na nowego roku zaczynać twój postanowienia i zatrzymywać dymić. Nikotyna zmniejsza naciska mięsień między esophagus wzrasta prawdopodobieństwo zjadliwy reflux wśród innych deleterious skutków żołądkiem i.

4.Avoid łgarski puszek po posiłku: Chociaż mit o indyczym powoduje rozespaniu może psujący, przejadać się i alkohol jesteśmy pewni robić was chcieć snooze po wakacyjnego posiłku. Opiera się pilenie kłamać puszek wśród 3 godzin łasowanie gdy ja jest prawdopodobny pogarszać się twój zgagę.

5.Skip jajecznik: Alkohol w wielkich ilościach i czerwonym winie, szczególnie szczególnie, wplątywał pogarszać się zgagę. Jeżeli ty iść pić alkohol, robi w ten sposób w umiarze (i oczywiście no jedzie!)

6.Seek out pomagają: Tam  są kilka kategorie łagodzić oparzenie bez recepty lekarstwa dostępni. Gdy objawy zostać częstymi, więcej niż 2-3 czasu na tydzień, odwiedza lekarkę są znacząco i przepisują wydajnego traktowanie. w ustanawiać diagnozę

Źródło: Kamienista strumyk medycyna

Advertisement