Brać się do Zika: Są odpowiedzią insektów repellents? Wywiad z Bruno Jactel

insights from industryBruno JactelChief Executive Officer of TyraTech

Dlaczego znacząco ty myśleć insektów repellents będziesz w walce przeciw Zika?

Repellents które używają dzisiaj są przeważni zasadzeni na co dzwonimy chemiczni pestycydy. Te produkty używają odpędzać komarów as well as cwelichy. Bardzo szeroko używają, ale tam  są różni zagadnienia otacza ich use.

Komara repellent. Kobiety opryskiwania insekta repellent na skórze plenerowej w naturze używać kiści butelkę

Pierwszy zagadnienie jest że jeżeli ty chcesz mieć ochronę która trwa długiego czas - dla używać wysokie stężenie pestycyd musisz więcej niż sześć lub pięć godzin ty. Z to, komesem, niektóre użycia ograniczenia tak jak no być sprawnie używać je na dzieciach i tylko no być sprawnie używać produkt pewna liczba czasy na dzień.

Także, niektóre pestycydy są plastyfikatorami, które rozpuszczają klingeryt sposoby łowiący, tropiący lub obozujący one, robi one trudni używać podczas gdy, na przykład.

Jeżeli ty chcesz zmniejszać efekty ubocznych, ty musisz używać pestycydy ochrona no trwa bardzo tęsknić - w przybliżeniu 1, 2 godziny., ale znaczy są mniej silni Osoba która chce ochraniającym przeciw komarom zawsze musi iść na kompromis między skutecznością i bezpieczeństwem na inny z jednej strony. To jest dokąd nasz technologia pomóc dylematowi.

Rozwijaliśmy opierającą się technologię która jest bardzo bezpieczna, ale także bardzo efficacious. Badaliśmy technologię, zakładamy je i zapewniamy długookresową ochronę. naukowo i clinically Ja zapewnia up to 8 godzin ochrona przeciw komarom, z aktywnym składnikiem który no jest chemicznego pestycydu.

Komar jest niebezpiecznym zwierzęciem na planecie. Komary zabijają 700.000 ludzi rok i tam  są 300 milionów ludzi więc ja jest poważną sprawą. które choroby transmitować komarami,

Choroby transmitować zawierają i Zika malarii i dengi oczywiście. Zika wirus jest bardzo dużym problemem at the moment, niestety no jest jedyny jeden ono i ono no jest prawdopodobnie ostatni jeden.

Zika aedes aegypti wirusowy komar na ludzkiej skórze - denga, chikungunya febra, microcephaly

Zadawalam może dawać przeglądowi różni typ insekta repellent ty? Co i dlaczego jesteśmy deet no zawieramy go wszystkie insektów repellents?

Deet jest powszechnie używany repellent dookoła świata ponieważ ono tworzył gdy pestycyd w wysokich stężeniach i nim jest efficacious. Widzieliśmy narastającą skłonność używać wysokie koncentracje produkt, prawdopodobnie ponieważ komary zostać odpornymi niskie dawki używać jako repellent. Z to, przychodzącymi zagadnieniami o i na jak dobrowolnie używać produkt możesz ty który grupach wiekowych używać je możesz ty.

Widzieliśmy produkty na targowym chodzeniu od depresji wysokie stężenie, teraz up to 30%, 50% i czasem 100% deet. Także widzieliśmy innych produkty przedstawiamy.

Deet jest 60 rok starym molekułą, więc ono no jest nowy. Tam  byli niektóre próby wchodzić na górę z nową cząsteczkową chemią która jest troszkę mniej sroga niż deet, ale są także dużo mniej efficacious. Tam  no są mnóstwo dobrzy alternatywy na rynku dla deet dzisiaj.

Dlaczego non-deet repellents porównują opierający się repellents pod względem skuteczności?

Rozwijaliśmy nasz technologię i testowanie przeciw wartość pieniądza w stosunku do złota w rynku który jest deet. ja, Robiliśmy mnóstwo testowanie z niezależnymi labs i kliniczny testowanie. Byliśmy sprawnie wchodzić na górę z wysoką ochroną równą i wielką skutecznością niż tradycyjnym deet używać rodzinami który jest koncentracją wokoło 15-20%., Typowo, te produktów gacenie dla wokoło 3, 4 godzin, podczas gdy nasz silni formuł gacenia dla up to 8 godzin.

Porównują prawdziwy wysokie stężenie deet ten ludzie czasem chcą używać, (50%) możemy oferować dokładnie ten sam poziom ochrona z mniej ograniczeń na use ale dużo. Ja może używać na dzieciach i tam  jest żadny problem co do klingerytu. Tam  jest także żadny ograniczenie na jak dobrowolnie używać może ono. Kombinezon, porównujemy bardzo dobrze przeciw deet.

Jaki następstwa myśleć non-deet repellents ty mogłeś mieć dla Zika?

Powiedziałem ty musi być troszkę ostrożny o non-deet produktach. Tam  jest mnóstwo one na rynku i ty musisz upewniałeś się że bardzo gruntownie badali.

Mnóstwo produkty no badają i tym samym byłem ostrożny o znać dokładnie co używasz ty jeżeli ty chcesz dostawać właściwą ochronę przeciw jakaś typ transmitującemu cwelichami lub komarami choroba.

Komary niosą Zika wirusowego zostać odpornymi insektów repellents prawdopodobnie?

Ostatecznie, ty rozwijasz opór który teraz dokumentuje przeciw deet. jeżeli ty używasz duże ilości neurotoxic pestycydy, Znowu, komary nieśli mnóstwo choroby poza Zika wirus, więc kontrola komary jest głównym problemem który iść poza właśnie kontrolować komarów które transmitują Zika. Także transmitują malarii i dengi febrę, więc ty możesz widzieć zagadnienie tutaj który potrzebuje podkreślać jest więcej użycie jeden molekuła dla długiego okresu czasu czas, przy wielką skala.

Czemu robić unikać chcesz ty jakaś typ opór jest urozmaicać metodę kontrola - tam  są inni sposoby robić to. Tam  są badacze wydaje mnóstwo czas patrzeje genom komary. Proponujemy inną alternatywę która jest opierająca się, efficacious produkt. Polecałem użycie różni narzędzia kontrolować komarów unikać opór po to, aby.

Co i jak myśleć przyszłościowych chwyty dla ty TyraTech plan dodawać wartość?

Co widziimy na rynku jest dobrym porcją ludzie które no chcą używać repellents ponieważ either one no lubi fact że są pestycydami, lub no lubią kosmetycznego aspekta ono.

W dodatku wysokie dawki deet no polecają dla dzieci pod wiekiem 17 i kobieta w ciąży. To pozuje silnego potencjalnego ryzyko ponieważ niektóre ludzie woleli ochraniającego niż kładzenie pestycydy na one na ich dzieciach lub.

Inny problem jest to wśród ludzi które używają aktualnych pestycydy nawet, dobra porcja tamto jest niechętnymi użytkownikami. Ty naprawdę chcesz promować ludzi ono ochrania przeciw komarów kąskom ponieważ tam  jest dobry proporcja ludzie które no używali pestycydów i całkowitego ryzyka dobra proporcja no dostaje ochraniający. Oferujemy te ludziom prawdziwą alternatywę.

Wnioskować uwydatniać polubiłem, że problem jest że no wygrywamy wojny przeciw insektom. Nawet jeśli, teraz, używamy 5 miliard tony pestycydy dookoła świata każdego roku, no wygrywamy wojny.

Potrzebujemy wprowadzać innowacje nowych rozwiązania i przynosić kontrolować te insekty i odpędzać. Proponujemy tutaj naprawdę pracować aktywnie w ten polu znajdować alternatywy pestycydy.

Wszystko znamy zagadnienia wokoło pestycydów które są neurotoxicity i zanieczyszczeniem środowisko., Organy nadzoru dookoła świata są przyglądający to bardzo ostrożnie, zmniejszać liczbę pestycydy. Przy TyraTech, chcemy uczestniczyć w ten rozmowie z nasz technologią i chcemy być sprawnie proponować alternatywy rodziny, dzieci i przemysłowi producenci zwierzęta.

Gdzie mogą znajdować więcej informację czytelnicy?

O TyraTech

TyraTech jest zielonym technologii firmą który rozwijał technologię kontrolować insekty i darmozjady bez używać pestycydy. Nasz misja jest zmniejszać użycie pestycydy wliczając use na istotach ludzkich, zwierzętach i rolnictwie. wszędzie możemy

Opierającą się technologię która udowadnia i, teraz, 29 patentów z jeszcze więcej podczas. To jest technologia który stosuje różni typ środowiska dokąd insekty są rozrzewniającymi istotami ludzkimi lub zwierzętami. Zwierzęta mogą być zwierzętami domowymi lub industrially produkującym kurczakiem.

Nasz klienci są ludźmi które są naprawdę zainteresowani w zdrowym utrzymaniu i zdrowym jedzeniu ponieważ tam  jest połączenie między pestycydu use i pestycydów osadami znajdującymi w jedzeniu.

Nasz klienci są także ludźmi które dotyczą o podtrzymywalnym przyroscie i czystym środowisku.

Całkiem szeroką bazę dla zastosowania nasz technologia. Jeden produkt jest kierowniczych wszy produktem dla dzieciaków. na rynku teraz Także produkty dla wielkiej produkci przemysłowa zwierzęta tak jak kurczak, świnie i insekta repellent dla komarów i cwelichów.

O Bruno Jactel, dvmBruno Jactel

Bruno Jactel, d.v.m mianował jako dyrektor generalny TyraTech wydajny 10 2013 Styczeń.  Jactel wydawał 12 roku przy Merial ograniczał $2,6 miliard zdrowie zwierząt celna wywołująca filia Sanofi grupa, ostatnio słuzyć jako łączący naczelny strategia dyrektor marketingu i oficer.

Przed pracować przy Merial, Jactel był zastępcą ministra dla ekonomicznych i handlowych spraw przy ambasadą francuską w Waszyngton, D.C. Dr. Jactel jest lekarką weterynaryjna medycyna i mistrzów w ekonomicznych naukach od Sorbonne uniwersyteta w Paryż.  Kończył studia od École Nationale d'administration, Paryż w 1993.

April Cashin-Garbutt

Written by

April Cashin-Garbutt

April graduated with a first-class honours degree in Natural Sciences from Pembroke College, University of Cambridge. During her time as Editor-in-Chief, News-Medical (2012-2017), she kickstarted the content production process and helped to grow the website readership to over 60 million visitors per year. Through interviewing global thought leaders in medicine and life sciences, including Nobel laureates, April developed a passion for neuroscience and now works at the Sainsbury Wellcome Centre for Neural Circuits and Behaviour, located within UCL.

Advertisement