Kierująca hipnoza wydajna dla taktować gniewliwej kiszki syndrom

Lecznicza hipnoza jest wydajnym, bezpiecznym uzupełniającym techniką w i. operaci i traktowaniu gniewliwej kiszki syndrom To jest wniosek systematyczny przegląd Winfried Häuser i jego autory w opóźnionym zagadnieniu Deutsches Ärzteblatt zawody międzynarodowi (Dtsch Arztebl Int 2016; 113: 289-96).

Istniejący dowód dla bezpieczeństwa hipnoz techniki w somatycznej medycynie i skuteczności jest nieodpowiedni. Autory tym samym systematycznie przeglądali analizy randomizować kontrolowane próby. Ja wyłaniał się, synchronizuje potrzebnego dla, ból, rekonwalescenci i leka spożycia kojarzącego z medycznymi interwencjami. że hipnoza był wyższa standardowy traktowanie w redukci emocjonalny stres Wśród pacjentów z gniewliwej kiszki syndromem, objawy uśmierzali efektywnie kierującą hipnozą traktowaniami w grupach kontrolnych niż.

W klinicznej praktyce hipnoza jest już powszechnie używany jako dopełnienie nowożytne, bezpieczne metody anestezja, szczególnie bagatelizować niepokój i stres w pacjentach wokoło przechodzić operację. Żywa lub audio pomagająca hipnoza może oferująca. Use audio kartoteki jest także wydajny w czynnościowych gastrointestinal nieład. Furthermore, lecznicza hipnoza używa w dentystyce.

Źródło: http://www.aerzteblatt.de/

Advertisement