Naukowa use odzyskiwania inteligencja oceniać perturbacja status wiele sygnalizacyjne drogi przemian

Insilico medycyna, Inc we współpracy z naukowami od atlanta odzyskiwania, Inc, wzroku Genomics, Inc i Howard uniwersytet, publikowaliśmy dwa referata naukowego na łykowatości w podpisach w jaskrze i płucu wątrobowych i łykowatych. Naukowowie utylizowywali nowego narzędzie oprogramowania nawiązywać do jak "odzyskiwanie inteligencję" oceniać perturbacja status wiele sygnalizacyjne drogi przemian. Ten nowy system celował utożsamiać krzepko biomarkers łykowata choroba i rozwijać wydajną celującą terapię.

Łykowatość, postępowa akumulacja pozakomórkowa matryca, może zdarzać się w szerokim zakresie organy i potencjalnie zniekształcać ich funkcję i strukturę; powszechnie wpływa płuco i wątrobiane tkanki ja, powodować idiopathic płucną łykowatość (IPF) i wątróbki łykowatość odpowiednio. Łykowatość rozlicza dla up to 45% śmierć w rozwijać świacie, mimo to do teraz rozwijał nie wydajny leczniczy traktowanie.

Dwa papieru tytułowali "Pospolitego droga przemian podpis w płucu i wątróbki łykowatość" i "Łykowata drogi przemian aktywacja w trabecular cribrosa "meshwork i lamina jesteśmy głównym napędowym siłą jaskra publikowaliśmy w czasopiśmie komórka cykl.

"łykowatość jest jeden odnosić sie patologie które niszczą organową funkcjonalność dramatycznie. Obecnie, tam, jest zatwierdzony łykowaty remedium nie rzetelny łykowaty biomarker i. "odzyskiwanie inteligencja" jest inteligentnym systemem który może wykrywać chujących łykowatych cząsteczkowych podpisy opierających się na drogi przemian sieci analizie. System może utożsamiać odmianowe fibrogenic cząsteczkowe zmiany niezależnie od wykrywać platformę i tkankę początek. Pomimo wiele wysiłków, łykowatość jeżeli często misdiagnosed. Nasz system przypuszcza pomagać z właściwym i aktualnym diagnostykiem." said Eugene Makarev, PhD, VP dróg przemian analityka przy Insilico medycyną.

Z szerokim przesiewaniem przez wieloskładnikowych łykowatych organy, platforma rozwijać Insilico medycyną utożsamiał patogenne drogi przemian które słuzyć jako potencjalni cele dla łykowatej terapii. Ten podejście prowadzący ich zdolnością bagatelizować sygnalizacyjną drogi przemian różnicę między stanem tkanka wybór lista małe molekuły, naturalne mieszanki i. Dalszy praca z "odzyskiwanie inteligencją" zapewnia obiecujące sposobności utożsamiać chronić biologiczne drogi przemian które bawić się krytycznego rola w łykowatość rozwoju.

"bardzo excited kontynuować nasz współpracę z Insilico medycyną. Używać nowatorskiego "odzyskiwanie inteligenci" oprogramowanie, odkrywaliśmy niezauważonych łykowatych podpisy w jaskrze, opierającej się na drogi przemian analizie. Ten nowa wiedza pozwoli wzroku Genomics, Insilico medycynę, Howard uniwersyteta, i cooperatively wybiórka rozwija łykowate małe molekuł interwencje bagatelizować ten łykowatego stan, odwracać, i." said Antonei Csoka, PhD, CEO Wzrok Genomics, Inc.

Źródło: inSilico Medycyna, Inc.

Advertisement