Nowe rzeczywistość wirtualna gry tworzą lepszy doświadczenie dla dzieciaków podczas infuzj

Charmaine Biega RN i życiowy niepokój o, oglądał jej pacjentów znosić setki igielni kije dla infuzj i innych procedury które mogą znaczyć łzy, frustracja, wiggling medycznych traktowaniach i systemu który ximpx potrzebują pacjenci z hemofilią. jako pielęgniarka klinicysta w całościowym hemofilii traktowania centrum przy Ogólnonarodowym Children szpitalem dla prawie 30 rok - w niektorych przypadkach - Ale gdy zarządzał sześcioletnią Broda bowman infuzję ten miesiąc w klinice, robił coś nigdy zobaczył on robić zanim igielny kij: mieć zabawę.

To jest ponieważ kilka jej pacjenci zapisują się w pilotowej nauce która bada pierwszy tego rodzaju rzeczywistości wirtualnej doświadczenie rozwijać projektów ekspertami od i hemofilii drużyną Ogólnonarodowych Children i uczni od Ohio stanu uniwersyteta. Rzeczywistości wirtualnej gra, Voxel zatoka, specyficznie tworzył dla jej cierpliwej populaci w pełni angażować one w immersive środowisku pingwiny, piraci i eremita kraby, podczas infuzj i innych procedur.

"Broda właśnie miał naprawdę szorstkiego czas IV i," powiedział Charmaine. "Ale w ten sposób całkowicie angażował w grą, on właśnie ledwo flinched. za pierwszym raz używał grę w klinice, gdy IV zarządzał Różnica w jest wybitna." jak pacjenci reagują podczas procedury gdy bawić się te interaktywne gry

Charmaine używa pastylkę oddziałać wzajemnie z grze i widzieć dokładnie co widzią w ich całkowicie dostosowywającej słuchawki jej pacjenci. Być sprawnie mieć interakcję między pacjentem i pielęgniarką był znacząco pełnometrażowi klinicyści rzucał wyzwanie projekt drużyny tworzyć.

Słuchawki tworzył projektów ekspertami przy Ogólnonarodowymi Children znacząco dla pacjentów które potrzebują infuzje, bezpłatny dla pacjent procedury., które rozwijali rozporządzalnego, wagi lekkiej i życzliwego modela, który był zamyśleniem znaczącym być skrytką, łatwym używać i,

Pilotowa nauka, fundująca dotacją od Krajowej hemofilii podstawy, obecnie bada wykonalność integrować rzeczywistości wirtualnej technologię w kliniki położenie. Drużyna także zbiera wstępnych dane na użyteczności i likeability od rodziców, pacjentów i pielęgniarek.

"pracuję z pediatrycznymi pacjentami z krwawienie nieład i znam wszystko zbyt dobrze niepokój i strachy który one i ich rodziny doświadczenie odnosić sie często bywać igła kije," powiedzieliśmy Amy Dunn, MD, dyrektor hematologia przy Ogólnonarodowymi Children. "wziąć ten problem nasz nieprawdopodobna projekt drużyna i pytać on pomagać nasz hemofilii drużyny tworzyć rozwiązanie który był opłacalny, życzliwy, bezpieczny, angażujący dla dzieci ostatecznie prowadzi polepszać wynika jakaś wiek i pomoc z dotrzymaniem traktowania."

Jeremy Patterson, prowadzenie użytkownika doświadczenia technologii R&D i kierowniczy projektant dla projekta przy Ogólnonarodowymi Children, wzrastał ten wyzwanie i jego drużyna tworzył rzeczywistości wirtualnej środowisko który dostosowywa specyficznie dla pacjentów z hemofilią. I, uznaje, ja jest zdecydowanie zabawą.

Robiłem udziałom gry i znam jaki prośb dzieciaki i co no, ale tworzący coś który właściwie pomagał dzieci mieć lepszy doświadczenie" powiedziałem Patterson. ", tam  jest nic większy niż to,"

Drużyna przy Ogólnonarodowymi Children obecnie bada jak ten technologia mógł używać w domowym położeniu dla wieloskładnikowych infuzj pacjenci z hemofilią dostają each tydzień. Także badają jak rzeczywistości wirtualnej technologia może robić różnicie w kształcić klinicystów.

Informacje zwrotne był naprawdę pozytywna, "dostawaliśmy do tej pory" powiedzieliśmy Dr. Dunn. "Jak "Jeden drużyna" projektowaliśmy podejście który jest, dostosowywa ich potrzeby i, szczerze angażujący i immersive dla dzieciaków i wierzymy je naprawdę robimy różnicie w ich wynikach i traktowaniu."

Źródło: Ogólnonarodowy Children szpital

Advertisement