Nowy przegląd kwestionuje bezpieczeństwo estrogenu zastępstwa terapia

Chociaż jednostki często spożywają naturalnych produkty przez ich potencjalnych świadczeń zdrowotnych, nowy przegląd wskazuje że ja no jest jasny czy korzyści czerpać mieszanki które przeważa ewentualnych ryzyko zdrowotne mimiczny estrogen. Znalezienia publikują w Brytyjskim czasopiśmie farmakologia.

Phytoestrogens jest mieszankami od rośliien soje które są jednakowe w strukturze estrogen i znajdują w różnorodność foods, szczególnie. Niektóre kobiety mogą spożywać phytoestrogens promujących jako naturalne alternatywy hormonu zastępstwa terapia pomagać łagodzić menopauzalnych objawy tak jak gorący sekwensy lub ochraniać przeciw kości stracie.

Gdy Ivonne Rietjens, PhD, Wageningen uniwersytet w holandiach i jej koledzy, analizował publikującą medyczną literaturę, zakładają że kilka potencjalni świadczenia zdrowotne phytoestrogens donosili, wliczając opuszczonych ryzyko choroba sercowo-naczyniowa, otyłość, metaboliczny syndrom, typ, móżdżkowi funkcja nieład i różnorodni typ nowotwór, - 2 cukrzycy, w dodatku do obniżonymi menopauzalnymi objawami. Phytoestrogens rozważa dokrewni disruptors wliczając nieurodzajności i wzrastających ryzyko nowotwór w wyczulonych organach tak jak, jakkolwiek macica i pierś., który wskazuje że potencjał powodować negatywnych efekt zdrowotny,

Dają dane na potencjalnych negatywnych efekt zdrowotny przeglądów autory wnioskują że aktualny dowód na phytoestrogens' korzystni skutki no jest w ten sposób oczywisty że wyraźnie przeważają ewentualnych ryzyko zdrowotne. To insynuuje" powiedział Prof. Rietjens. "że określony wniosek na efekt zdrowotny phytoestrogens pozytyw lub negatyw, no może robić," Ja może być że pytanie czy phytoestrogens są korzystni lub szkodliwy różne odpowiedzi zależne na jednostka wieku i wyrównywał, zdrowie status nieobecność odmianowe żyłek bakterie lub obecność. Dodatkowi studia zapewniać klarowność potrzebują.

Źródło: Brytyjski czasopismo farmakologia

Advertisement